Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » A gdzie pójdzie… polityczna „dziwka”?
A gdzie pójdzie… polityczna „dziwka”? wtorek, 25 Wrzesień 2012, godz. 22:21

Bezradni pójdą w odstawkę? Pewnie tak! Ale zapewne nie będzie to radny Henryk Odrozek, wskazany z imienia, nazwiska i fotografii nie mającej żadnego związku z pełnioną przez pana Henryka funkcją publiczną, przez nijakiego… (mp), chociaż dla mnie raczej… p„d” (polityczną „dziwkę”)!

Nie szukajcie już tego materiału na „dziwkarskim” portalu, bo go tam nie ma, chociaż ukazał się dopiero o 12:30!

Polityczna „dziwka” nawet prędko poczuła smród we własnych galotach i… „biegusiem” materiał… usunęła!
Niestety… Za późno herosie propagandy podwórkowej! I to o wiele za późno!
Zdążyłem zarchiwizować!

Bo wart jest ten materiał nie tylko uwagi radnego Henryka Odrozka!

Którego polityczna „dziwka” jednoznacznie pomawia o to, że… pijaństwem pracuje na własny wizerunek w czasie, kiedy pan Henryk Odrozek, z dala od miejskiego zgiełku i bezradnych radnych („radzących wyłącznie na rozkaz ratuszowej sitwy”), całkiem prywatnie przechyla sobie w upalny dzień puszeczkę złocistego, orzeźwiającego trunku!
Do czego w swoim prywatnym życiu ma niezbywalne prawo!

Materiał ten wart jest również uwagi Prokuratora!

Podkreślam: Prokuratora!
A nie „adwokata” odzianego w togę z czerwoną „koloratką”!
Właśnie z uwagi na oną… puszeczkę złocistego trunku! Którą polityczna „dziwka” w samo południe nakłania młodzież do… nadużywania alkoholu!
Zresztą, co ja takie nic, polityczne zero, łajza i coś tam jeszcze – w ocenie anonimowych popleczników politycznej „dziwki” – będę panu Henrykowi Odrozkowi oraz Prokuratorowi (podkreślę jeszcze raz: Prokuratorowi!) tłumaczył…
Wszak ustawy: Kodeks cywilny, Prawo autorskie oraz… o wychowaniu w trzeźwości, są nad wyraz czytelne! Podobnie zresztą jak ten upaprany politycznym „łajnem” z naszych podatków, materiał politycznej „dziwki”!

Więc Panowie – niech każdy z Was zrobi swoje!

I już znajdziemy odpowiedź na tytułowe pytanie: a gdzie pójdzie polityczna „dziwka”?

P.S. I trudno mi ukryć zadowolenie, bo materiał jakbym znalazł, do pewnej… rozprawy apelacyjnej! I już mnie zastanawia, jak Sąd Okręgowy w Krakowie oceni ten materiał na kanwie własnego wyroku o jednej, godnie opłacanej przez ratusz… politycznej „prostytutce”?

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT