Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Boscy urzędnicy, „plaskaty Maryś” i banda pozbawionych rozumu idiotów, podważają metody wychowywania… Karola Wojtyły!
Boscy urzędnicy, „plaskaty Maryś” i banda pozbawionych rozumu idiotów, podważają metody wychowywania… Karola Wojtyły! sobota, 8 Luty 2014, godz. 10:47

Redaktor „plaskaty” zrealizował kolejne zamówienie ratuszowo-parafialnej sitwy. Klwiaturą Marysia od Reutera przyssał się to powiatowego radnego Jurczaka, za jego krytykę do przygotowywanej w powiecie przez PiS-owskich rajców uchwały w sprawie gender. Materia spełnił zadanie, bowiem w większości niezawodna wataha idiotów, którzy w większości nawet „nie mają zielonego pojęcia z czym się to gender je”, wedle oczekiwań zleceniodawców i propagandowego herosa, pluje po Jurczaku jak tylko może…
Żaden z tych idiotów nawet nie zauważył, dwóch istotnych faktów…
Pierwszy – że „plaskaty” vel „Maryś od Reutera”, celowo przemilczał ostatnie zdanie z materiału Jurczaka, będące tak naprawdę istotą kościelno-prawicowej burzy w sprawie gender…
Drugi – że gdyby przyjąć rozumowanie boskich urzędników, radnych PiS i „plaskatego Marysia”, czołową postacią Wadowic wychowywaną w ideologii gender był Karol Wojtyła, m.in. w wieku trzech lat ubierany w dziewczęce sukienki, pędzący do fary – aby przyjąć I komunię – w dziewczęcych bucikach, czy paradujący do końca swojego życia w kiecce (po pozostawieniu na pastwę losu swoją narzeczoną, złapaną przez hitlerowców w krakowskiej łapance – co bardzo sprytnie przypomnieli autorzy jednego z filmów biograficznych o Wojtyle)!
Niestety, miało to swoje skutki…
Aby je przybliżyć zmuszony jestem na chwilę wrócić do faktu pierwszego…
Bowiem „plaskaty Maryś” zapomniał w swoim wybiórczym materiale zacytować istotny fragment z tekstu radnego Jurczaka. Wszak zakończył Jurczak swój tekst zdaniem: „… Niejaki Gowin potępia wystąpienie ONZ wobec Watykanu w sprawie braku reakcji na pedofilię w Kościele.”.

Dlaczego to zdanie stało się tak niewygodne?

A to przecież ono obnaża przyczyny tego wrzasku boskich urzędników oraz ich przydupasów w sprawie gender!

Bowiem, aby przykryć krzywdy dzieci i do dzisiaj nierozliczone przestępstwa, realizowane przez kościelnych zbrodniarzy na dzieciach za przyzwoleniem wychowanego w ideologii gender Wojtyły i jego kapciowego Dziwisza, kościelni pedofile wymyślili nieistniejącą ideologię gender, wciskając ciemnemu ludowi idiotyzmy o zagrożeniach dla naszych dzieci wynikających bezpośrednio ze sposobu wychowania samego… Karola Wojtyły!

Ale czy możemy się dziwić, że idioci plujący po radnym Jurczaku pod materiałem „plaskatego Marysia”, mają poważne problemy ze zrozumieniem trwających od kilkudziesięciu lat badań nad równością płci?
Chyba nie?
Bo to w głównej mierze ich guru – ci właśnie boscy urzędnicy, całe życie przecież paradujący w kieckach gender, sprowadzili kobietę do roli niewolnicy, a młodych chłopców do… seksualnych zabawek!

A teraz muszą czymś zagłuszyć…
I nawet nie własne sumienia, których po prostu nie mają, ale głos przez tych zbrodniarzy skrzywdzonych, którzy lawinowo zaczynają domagać się sprawiedliwości oraz tego co dla „pedofilskich genderowców” najcenniejsze – kasy, w formie zadośćuczynienia za doznane krzywdy!

Więc wymyślili nieistniejącą „ideologię” gender!

Tak więc zostaje nam tylko oczekiwać kwietnia, z najważniejszym tego miesiąca dniem, w którym guru Franciszek ogłosi świętego patrona… pedofilów!
Będzie zniewolona gawiedź miała radochę…

Foto: archiwum Pisma Regionalnego Ziemi Wadowickiej „Nad SKAWĄ”.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT