Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Burmistrz łamie prawo! – powiedział… burmistrz!
Burmistrz łamie prawo! – powiedział… burmistrz! środa, 3 luty 2016, godz. 09:34

GuziczarniaKiedy burmistrz Mateusz K. ogłaszał przetargi na parkingi w centrum miasta, to podobno robił to nie tylko dlatego aby efektywne wykorzystać majątek nas wszystkich, ale przede wszystkim dlatego, że w ocenie doktora iluzji prawnych „… Gmina prowadziła na nich działalność gospodarczą, co stanowi złamanie prawa”.

Ważna to teza, bowiem wczoraj „guziczarnia” odtrąbiła kolejny sukces swojego guru: Parking na Kościuszki znowu płatny…
Nieśmiało jednak dodając, że „… opłaty pobierają pracownicy magistratu”!

Okazuje się, że kiedy burmistrz Mateusz K., a więc w rozumieniu prawa „gmina”, prowadzi na parkingach działalność gospodarczą, to już nie jest łamanie prawa, o którym nie tak dawno mówił ten sam Mateusz K.!

I robi sobie oszust jaja z ludzi i z prawa, którego z racji /no kur** nie wiem co napisać, bo powinienem – „wykształcenia”, ale czy iluzja może być wykształceniem?/… powinien być reprezentantem, a ludziska dają się oszustowi omamić i owijać wokół palca.

Ale czy możemy się dziwić, kiedy większość oszustw, niedopełnienia obowiązków oraz przekroczenia uprawnień przez burmistrza Mateusza K., to czyny kwalifikowane przez kodeks karny, do tego ścigane z urzędu, ale wadowickie adwokaty w prokuratorskich togach uważają, że biorą kasę za… picie kawy.
Ich rozumienie ścigania sprawcy i przestępstwa z urzędu jest zerowe, a złożone zawiadomienie o przestępstwie uważają za… wyrządzoną krzywdę!
Zarówno sprawcy czynu zabronionego jak i… im samym!

Dlatego już kilka dni temu uznałem, że szkoda czasu i „atlasu” na posiłkowanie się z tym lokalnym bezprawiem…
Opisałem czyny burmistrza Mateusza K. oraz lokalnych „utracjuszy” z policji i prokuratury /dzisiaj nie napiszę do kogo, poczekam na efekty/ i wraz ze stosownymi wnioskami wysłałem…
Co było w treści, z premedytacją pominę…
Jednak zacytuję mały, końcowy fragment tamtego pisma:

email„… Szanowni Państwo.
Jest tych zarzutów bardzo długa lista, zarzutów jednoznacznie kwalifikowanych prawem karnym.
Jednak aby nie przedłużać, na powyższych pozostanę.
Ale zapytam:
– czy te deklarowane przez Państwa rządy nacechowane prawem i sprawiedliwością, to namacalna a zarazem odczuwalna w społeczeństwie zmiana dotychczasowych norm prawnych oraz moralnych, w tym w polskich organach ścigania, czy tylko fikcja literacka głoszona przez przedstawicieli obecnej władzy pod publikę pospólstwa.
– czy za rządów Prawa i Sprawiedliwości prawo będzie nadal traktowane wybiórczo, jak miało to miejsce za rządów poprzedniej koalicji PO-PSL, czy pod Państwa rządami prawo zacznie znaczyć prawo a sprawiedliwość – sprawiedliwość, bez względu na status społeczny bądź ekonomiczny sprawcy przestępstwa?

I są to pytania dla mnie kluczowe.

Bowiem wszystko co opisałem wyżej oraz to, czego z uwagi na obszerność materiałów nie opisałem, ale jestem gotów przekazać organom wskazanym do dalszego prowadzenia tych postępowań, zmusza mnie do złożenia na Państwa ręce: (…), wniosku o:

– zainicjowanie przez Was – (…), kroków prawnych we wszystkich, zarówno tych tu opisanych jak i pozostałych sprawach.
– wyłączenie organów Policji i Prokuratury od prowadzenia wszystkich tych postępowań.
– wskazanie Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz Centralnego Biura Śledczego, jako jedynych organu państwa uprawnionych do prowadzenia tych postępowań.
– wszczęcie postępowań wyjaśniających/dyscyplinarnych/karnych, w sprawie motywacji którymi kierowali się funkcjonariusze Policji, prokuratorzy oraz urzędnicy nadzoru prawnego Wojewody Małopolskiego przy wydawaniu decyzji rażąco obrażających prawo oraz kompromitujących naczelne organy naszego demokratycznego państwa.
– objęcie osobistym nadzorem (…) zainicjowanych za moim wnioskiem postępowań.”.

Uznałem, że już najwyższa pora zakończyć nie tylko fikcję prawną, którą upajają się wadowiccy policjanci oraz prokuratorzy, a która wprost zmierza do upadku tego miasta pod rządami oszusta Mateusza K.
Pora zakończyć również kryminogenną działalność układu starannie dbającego o własne interesy, przy poważnych szkodach dla gminy, jej budżetu a przede wszystkim dla mieszkańców.

Jak zdeterminowani w tych działaniach są sprawcy, pokazała próba zlikwidowania tego bloga.
Dodam, że próba podjęta już po szantażowaniu mnie procesem sądowym, któremu nie uległem…
Ale sprawcy doskonale wiedzą, że każda próba wniesienia przez nich sprawy do sądu zakończy się ich a nie moją klęską.
Co zresztą postaram się już niedługo udowodnić, bowiem nie zamierzam zawierać ugody w jedynym wytoczonym mi procesie sądowym.
Zamierzam przedstawić dowody i doprowadzić sprawę do końca w sposób określony przez prawo.

I tak samo zamierzam do prawnego finału doprowadzić wszystkie sprawy, którym z taką atencją adwokatują wadowickie organy ścigania!
Stąd wniosek, którego zaledwie końcowy fragment z kilkustronicowego pisma zacytowałem powyżej.

Zaś całą resztę pozostawię sobie do 04 marca br., kiedy na powrót Prokuratura zostanie połączona z Ministerstwem Sprawiedliwości…

Bo dosyć mam już łajdactwa, które jest jedynym efektem zapowiadanych przez kandydata na burmistrza – Mateusza K. – „… zmian”!

Zaś same przetargi, a w zasadzie całość działań motywowanych zemstą Mateusza K. /i nie tylko wokół parkingów/, to całkiem odrębny temat, który w całości potwierdza świadome działanie burmistrza na szkodę gminy oraz mieszkańców i tylko z potrzeby… zaspokojenia własnego ego, a zarazem interesów lokalnego układu samorządowo-biznesowego, w którym Mateusz K. tkwi po uszy!
Ale o tym już nie zamierzam rozmawiać z… wadowicką policją i prokuraturą.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT