Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Burmistrz narusza konstytucyjny porządek prawny, organy ścigania umarzają obrażając materiał dowodowy, a reszta….
Burmistrz narusza konstytucyjny porządek prawny, organy ścigania umarzają obrażając materiał dowodowy, a reszta…. piątek, 4 wrzesień 2015, godz. 13:40

MandatKiedy przeczytałem ocenę prezydenta Dudy, widzianą oczami aktora Jacka Poniedziałka, w której stwierdził, iż w tymże Dudzie „… jak w soczewce skupiają się wszystkie najgorsze cechy ludzi (…): mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo. A teraz jeszcze donosicielstwo (…)!”, co tak naprawdę odzwierciedla wyłącznie „… chamstwo, prostactwo i gówniarstwo” tego małego plastikowego obrażalskiego lalusia…, przed oczami stanął mi „dochtór iluzji prawnych” Klinowski, ze swoją mściwością, obrażalstwem, dzieleniem ludzi na lepszych i gorszych /albo jak kto woli… swoich i nie swoich/ oraz lizusostwem i zarzucanym innym donosicielstwem!

Dlatego od siebie dodałbym tylko… pajac przegrywający na każdej linii swojego politycznie zakłamanego frontu!

I pominę na razie fakt, że prawdopodobnie w sądzie już wczoraj zapadła decyzja, iż „nalot V Kolumny Klinowskiego” na lokal „pod Lipką” oraz odcięcie tam wody nie wyszło Klinowskiemu na zdrowie, czego sutkiem będzie tłuczenie się we własne piersi, przepraszanie i zlecenie podłączenia lokalu do pierwiastka życia na koszt ratusza…

Bowiem poza „Lipką” „doktor nauk prawnych” ma bardziej poważne problemy…

I nawet nie te z donoszeniem co rusz do organów ścigania na niemiłe dla niego oceny internautów, zapominając zarówno o konstytucyjnym prawie mieszkańców do oceny i krytyki każdego rządzącego /zwłaszcza kiedy okazuje się być zakłamanym bucem/, ale też i o tym, że w ocenie MTPCz w Strasburgu, ostrość języka nie może stanowić podstawy do ścigania… Jedyny wyjątek stanowi wyzwanie kogoś od… narządów płciowych!
Co w jego przypadku jednak nie wchodzi w rachubę i jak już zaznaczyłem, nie z obawy przed tą właśnie odpowiedzialnością, ale z czystej niechęci do… obrażania własnych narządów płciowych!

A te poważne problemy Klinowski ma bowiem z samym sobą!
Wszak jako burmistrz a do tego rzekomo „doktor nauk prawnych”, zamiast uczyć szacunku do prawa wobec którego wszyscy jesteśmy równi, zdradza zapędy dyktatorskie, nawołuje w sposób zabroniony przez ustawę do łamania prawa oraz do anarchii, a tym samym do naruszenia konstytucyjnego porządku prawnego w państwie, co nie „donoszony” przez nikogo z zewnątrz, w sposób bardzo jednoznaczny prezentuje na swoim facebook’owym profilu „Burmistrz Klinowski”.

A to już sprawa dla Prokuratury i Policji /powtórzę Prokuratury i Policji, abyście nie pomylili z utraconymi bądź utracjuszami/.
Tu dodam, iż jest to sprawa, która nie powinna oczekiwać na wszczęcie śledztwa po zawiadomieniu o przestępstwie przez kogokolwiek, ale powinna zostać wszczęta z urzędu przez te organy naszego państwa, które wiedzę o takim charakterze czynu burmistrza Waszego umiłowanego powzięły.
A, że powzięły
/przynajmniej Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach/ – nie mam wątpliwości!

Tylko, że w tej sprawie pewnie znowu trzeba będzie interweniować u Premiera, Ministrów oraz Prokuratora Generalnego?

Bo odpowiedzialni za prowadzenie postępowania umorzą je bez analizy materiału dowodowego, jak zrobili to w przypadku umorzenia sprawy samowoli budowlanej Filex-u, rzekomo z uwagi na przedawnienie tego czynu karalnego?

Tu zapytam – brak profesjonalizmu, lenistwo, czy… układ między sponsorami lokalnej władzy i organami ścigania?


DSCF0175 - do blogaBo, że sprawa samowoli budowlanej nie uległa przedawnieniu świadczy dostępny materiał dowodowy, do którego jednak nie chciało się zajrzeć prowadzącym postępowanie, dodam, że pomimo prawnego obowiązku tychże, jeszcze przed wydaniem tak jednoznacznej, a dzisiaj okazuje się, że błędnej decyzji.

Dla potwierdzenia postawionego tu zarzutu ujawnię tylko dwa z licznych przecież dowodów, które już w całości obalają tezę o przedawnieniu czynu karalnego, jakim bez wątpienia jest samowola budowlana.

Obydwa, to fotografie – pierwsza
/powyżej/ wykonana w dniu 10 września 2010 roku, na której widać tylko jeden z fragmentów samowoli budowlanej, drugi nawet z gruntu jeszcze nie „wyłazi”…


SAM_0616 - do blogaDruga, wykonana 03 marca 2012 roku, uwidacznia już tę drugą część samowoli, ale jeszcze wyraźnie bez pokrycia dachowego, więc…

Kiedy minęło te pięć lat przedawnienia karalności czynu?

Kończąc już, bo czas nagli /wszak Bongo Ivwest mam „na palecie” iBongo na Google wdzięcznego „kasjera”, który nawet jako właściciel gustownego plecaczka nie figuruje w rejestrze firmy jako wspólnik, ale chyba pracuje w tej firmie przynajmniej na 1/8 etatu?/ dodam, że dziwi mnie rozpowszechnianie informacji i to przez instytucje państwowe, jakoby jeszcze w maju pełną gębą pani przedsiębiorca, biorąca pełną pulę w Wadowickiej Izbie Gospodarczej, kilka tygodni później zeszła do roli kur… y domowej, za nic nie odpowiadającej i nic nie wiedzącej…
Bo przecież wystarczy sięgnąć do kluczowych dokumentów firmy by przekonać się, kto w całym okresie jej działania miał tam głos decyzyjny… Miał i ma nadal!
Zresztą, nie tyko o samowolę budowlaną tu chodzi…
Wszak „kryminał” goni tam „kryminał”…

Tylko w dziwny sposób tej całej reszty Filex’owego bagna nie widzą ani PINB, ani PIP ani organy ścigania…
Czy muszą im to dopiero pokazać panie Premier i Minister Spraw Wewnętrznych oraz pan Prokurator Generalny?

Jeżeli tak, to nie ma sprawy, wszak myślę, że nie będzie z tym żadnego problemu…
. . .

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT