Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Burmistrzu Klinowski…
Burmistrzu Klinowski… sobota, 6 grudzień 2014, godz. 17:26

00001Ponieważ często mijał się Pan z prawdą (stąd dla mnie jest Pan „kłamczuszkiem”), a i wiele spraw ważkich przed wyborcami ukrywał, zapytam o coś, o co pytać niektórzy się boją, chociaż huczy już… wadowicka ulica, a ja okazji do zadania pytań nie miałem, bom zaproszenia na Pańską „konferencyję” nie dostąpił…

Więc…

1. Czy to prawda, że nie pochwalił się Pan czwartą… asystentką?
Podobno objęła „asystenturę” Pańskiego sekretariatu? Ale tylko tę, czy jeszcze w czymś Panu też poza sekretariatem „asystuje”?

2. Czy prawdą jest, że zatrudnił Pan, co prawda nie na etat, ale na jakąś umowę – zlecenie bądź o dzieło – radnego powiatowego Kopra?

3. Czy zadaniem radnego Kopra będzie sprawdzanie… umów?

Jeżeli dwa ostatnie pytania pokrywają się z faktami, a nie są tylko hukiem ulicy, to bardzo chciałbym też wiedzieć, co będzie należało do obowiązków Pańskiej „… asystentki ds. prawnych”?

I pytam, bo nie tylko chcę wiedzieć, ale mam też konstytucyjne prawo do tej wiedzy…
Podobnie jak do tej, o – w Pańskiej ocenie – „fałszu” w sprawie Pańskiego zawodowego lobbingu i onej… „pożyczki” na sto „tysiaków”, dwukrotnie ukrywanej przed wyborcami w oświadczeniu majątkowym?

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT