Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Chichot historii…
Chichot historii… środa, 4 maj 2016, godz. 23:28

Protest kupców z końskieo targuZ jednej strony kupcy protestujący przeciwko regulaminowi targowiska tzw. „końskiego targu” przy ulicy Nadbrzeżnej…

Z drugiej – na swoim ulubionym profilu Facebook, burmistrz Mateusz K. donosi, iż brakuje mu „… mieszkań na wynajem i mieszkań komunalnych/socjalnych, aPomysł Klinowskiego na brak mieszkań tymczasem w centrum znajdują się ulice wyludnionych domów, których właściciele nie mają żadnych bodźców, aby coś z tymi pustostanami robić. Może warto byłoby remontować je ze wspólnych pieniędzy i przeznaczać na wynajem?” – od razu pyta.


Klinowski w BarcelonieDzisiaj z kolei, z samej Barcelony, gdzie dyskutował „… o uchodźcach” i też na ulubionym przez tegoż oszusta Facebooku, burmistrz Wadowic Mateusz K. ocenił w zasadzie sam siebie
/zwłaszcza sześcioma ostatnimi słowami/: „… Moje wystąpienie poruszyło zebranych – prezydentów europejskich miast. Mówiłem o zapomnianej idei „Solidarności”, dziedzictwie JP2 i rodzącej się na naszych oczach dyktaturze”.


Z kolei w magistracie przy GranitzPlatz, ktoś podobno –
i podobnie jak jego pryncypał w Barcelonie – też chlapnął, że regulamin dla targowiska przy Nadbrzeżnej, to prawdopodobnie dopiero „… przygrywka do całkowitego zlikwidowania handlu na Placu Bohaterów Getta”?


Na ile jest to prawdą? – trudno powiedzieć, ale jak mówi już nie tylko ten ktoś z magistratu, ale nawet wadowicka „ulica”, „… nad projektem zmian siedzą już architekci i prawnicy”


Klinowski o JezusieA, że wszystko co złe w Wadowicach wręcz do samego końca objęte jest ścisłą tajemnicą, niczym manewry wojsk NATO, nachodzą mnie niezbyt sympatyczne pytania:

– czy po świątecznych życzeniach dla katolików, którymi burmistrz – w Barcelonie obnoszący się dziedzictwem JPII – ocenił Jezusa jako żydowskiego heretyka, dziecko „Arabów”, terrorystę i sekciarza z Palestyny, dzisiaj chce arabskich uchodźców porównać do… Żydów?
– czy Plac Bohaterów Getta jest mu potrzebny nie dla wadowickich handlowców, ale na… obóz dla uchodźców, o których tak soczyście prowadzi swoje dysputy w Barcelonie?

No i może pytanie najważniejsze: czy konsultował z Wami, suwerenem Gminy Wadowice swoją decyzję w sprawie przyjęcia oraz osiedlenia uchodźców z Libii i państw arabskich?

Ja wszystkie te wypowiedzi i pomysły prawnego iluzjonisty /otoczonego wianuszkiem prawników, co to nie potrafią nawet jednego prostego regulaminu napisać/, który oszustwem zdobywa poklask radnych, traktuję jako dawkę dobrego humoru…
Ale tylko wtedy, gdy chodzi np. o zlecenie przezeń Kierownikowi Wydziału Podatkowego sfałszowania dokumentu o znaczeniu prawnym, a utracona prokuratura przez ponad rok nie wie, co z tym zleceniem oszusta dalej zrobić…
Klinowski o Jezusie - 01
Jednak propaganda barcelońsko-uchodźcza, podpierana przez tegoż oszusta dziedzictwem JPII, dla którego Jezus nie był żydowskim heretykiem, dzieckiem „Arabów”, terrorystą i sekciarzem z Palestyny, ale synem boga, w którego już Lolek Wojtyła wierzył, w połączeniu z walką, jaką Mateusz K. prowadzi dzisiaj nie tylko z kupcami, ale ze wszystkimi wokoło, to dla mnie już tylko… chichot historii!

Więc uśmiechnijcie się!
I nie dlatego, że tylko tyle Wam już dzisiaj zostało…
Ale dlatego, że za niedługo prawdopodobnie już nie będziecie mieli okazji śmiać się z tego oszusta?
😛

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT