Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Po wołkowicku » Cmentarz… też przehandlowałeś?
Cmentarz… też przehandlowałeś? niedziela, 11 Wrzesień 2016, godz. 10:31

dsc_2348Pytam ciebie – burmistrzu-oszuście, bo ogólny widok cmentarza komunalnego w Wadowicach… to przede wszystkim rzeczywisty obraz twoich rządów – iluzjonisto prawny!
A tu wielu grobów zza niekoszonej trawy nie widać, chociaż w ramach twoich a nie moich obowiązków, powinna być koszona regularnie…
Czy więc dlatego tak się nie dzieje, że i być może ten cmentarz też przehandlowałeś, jak większość sprzedanego przez ciebie dotąd majątku gminy a zarazem podobnie, jak chcesz przehandlować gminne śmietnisko?

Bo widzisz, art. 2. ust. 1. ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych, mówi, że „… utrzymanie cmentarzy komunalnych i zarządzanie nimi należy do właściwych wójtów, burmistrzów, prezydentów miast, na których terenie cmentarz jest położony.”.

Jak ty burmistrzu-oszuście wypełniasz te obowiązki, widzą rodziny zmarłych odwiedzający każdego dnia groby swoich bliskich oraz dostatecznie obrazują te fotografie /wykonane w sobotę, 10 września 2016 roku/, na których trudno dostrzec wiele mogił, a wręcz żadnej tych najmłodszych Wadowiczan, którzy już na progu życia odeszli z tego łez padołu…

dsc_2344 dsc_2346 dsc_2347 dsc_2349

………………………………………………………

I do ciebie handlarzu gminnym majątkiem mam tyle…

Jednak nie byłbym sobą, gdybym nie spełnił oczekiwań twojego wazeliniarza, administratora i moderatora portalu podpieranego wizerunkiem Papieża-Polaka…

komentarz-guzika

………………………………………………………

… i nie przypomniał Komendantowi Powiatowemu Policji, że art. 18. ust. 1. przywołanej wyżej ustawy mówi też, że „… kto narusza przepisy niniejszej ustawy lub rozporządzeń wydanych na jej podstawie, podlega karze aresztu lub grzywny”,  zaś jego ust. 2. nie pozostawia złudzeń, iż „… orzekanie następuje w trybie przepisów o postępowaniu w sprawach o wykroczenia”.

Dlatego zapraszam panie Komendancie…
Niech zrobi sobie Pan przerwę w żmudnej pracy – jaką bez wątpienia jest m.in. szukanie dokumentów o znaczeniu prawnym, o które bezskutecznie wnioskuję do Pana od dnia 09 sierpnia 2016 roku /?/ – i w ramach relaksu przejdzie się na cmentarz komunalny w Wadowicach, aby z urzędu mógł Pan czynić swoją powinność nałożoną na Pana /nie na mnie/ w trybie obowiązku prawnego przywołanym wyżej zapisem ustawowym, w związku z art. 231. § 1. kodeksu karnego.

No chyba, że targają panem Komendantem wątpliwości, co do związku tak utrzymanego cmentarza komunalnego z niedopełnieniem obowiązków burmistrza-oszusta na szkodę interesu publicznego lub prywatnego?

Edward „Scorpion” Wyroba.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT