Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Co robi wadowicka Policja?
Co robi wadowicka Policja? czwartek, 8 czerwiec 2017, godz. 16:34

Kurewstwo 300 dpiM.in. starannie pracuje nad zawiadomieniem o przestępstwie, które zawiadamiający złożył wiedząc, że przestępstwa nie popełniono!
Ale czego się nie robi, aby uniknąć odpowiedzialności za działania na szkodę wymiaru sprawiedliwości i strony postępowania sądowego złożonym do akt sprawy fałszywym oświadczeniem…

I może by mi to nawet zwisało, gdyby nie dwa, a nawet trzy zasadnicze fakty w sprawie…
Pierwszy to taki, że już m.in. /bo na ulicy też/ z tutejszej KPP docierają do mnie informacje, iż działając na polecenie tegoż zawiadamiającego, kiedy nie ma się czego uczepić, bo nawet zawiadamiającemu brzytwy brakuje, chociaż stawia mi zarzut rzekomego nękania, to poleca Policji grzebać w moim… prywatnym życiu!
Drugi – tenże zawiadamiający razem ze swoim pożal się panie „bracikiem” rozpowszechniają pośród moich znajomych fałszywe informacje o rzekomych moich czynach, które nigdy nie były moim udziałem…
A trzeci, to taki, że już od prawie dwóch lat, ta sama „zniewolona” przez zawiadamiającego o niepopełnionym przestępstwie Policja starannie zabiega o względy tegoż zawiadamiającego, ale mimo powziętej wiedzy nie robi nic, aby ustalić, czy czyny tego zawiadamiającego opisane do mnie w treści maila przez jednego z jego pracowników, miały miejsce, a jeżeli tak, to jakie niosły za sobą skutki dla… budżetu państwa?

Nie wiedzą „pany” policjanty, o którego maila chodzi?
To chociaż już był „bohaterem” jednego z moich materiałów, niech będzie… raz jeszcze!
. . .
Email 300 dpi
……………………………………………………………………………………………………………………

Tak dla przypomnienia…

Dlatego na pewno tej sprawy tak nie zostawię…
Zwłaszcza, że sam nie grzebię w niczyim prywatnym życiu to i w swoim grzebać nie pozwolę!
I nie ważne, za… ile się to robi?
Po prostu uważam, że dosyć już tego… kurewstwa!
Bo, że zawiadamiający o przestępstwie nauczony, iż wszystko jest do kupienia za odpowiednią kwotę – wiem!
Zresztą nie tylko ja!
Niestety, cały ten ból „doopy” zaczął się właśnie od czasu, kiedy okazało się, że jednak… nie wszystko może kupić!
A przede wszystkim mnie…
Więc pora chyba kolejny raz /jak miało to już miejsce przy ocenie przez wadowicką Policje i „Prokuraturę”, wyceny kilkunastu hektarów o charakterze przemysłowym/ ruszyć ministerstwa, Prokuraturę Generalną, a tym razem również ogólnopolskie media…
Bo można jeszcze zgodzić się z satyrą prawa…

Ale z prawem przenoszonym do przydrożnego rynsztoka – i tylko dlatego, że tak chce zawiadamiający o przestępstwie, który uważa, że wszystko może kupić – pogodzić się już nie da!

Email 1 300 dpiI przesyłam ten materiał naszemu Komendantowi Powiatowemu Policji i „Prokuratorowi” Rejonowemu…
Co prawda nie będą mieli żadnego wpływu na to, do których ministerstw i czy do Prokuratury Generalnej trafią tym razem moje zawiadomienia o przestępstwie, ale chociaż… media ogólnopolskie pozwolę im sobie wybrać.

Oczywiście z pominięciem Tygodnika „NIE”, gdzie obszerną publikację, zarówno tutejszym organom ścigania jak i samemu zawiadamiającemu o niepopełnionym przestępstwie, postaram się zapewnić w gratisie /a tak dawno o Wadowicach tam nie pisali. Ostatni raz chyba ze dwie kadencje burmistrzów temu/
Podobnie jak zainteresowanie Posłów obecnej opozycji sejmowej działaniami wadowickich organów ścigania i tegoż zawiadamiającego „tyż”…

Ale przede wszystkim od obydwu Panów oczekuję odpowiedzi na trzy zasadnicze tu pytania:
1. Co wspólnego z fałszywym oskarżeniem o rzekome nękanie mają szczegóły z mojego prywatnego życia oraz moje bliższe bądź dalsze przyjaźnie /m.in. z członkami rodziny zawiadamiającego o przestępstwie/, o które prowadzący postępowanie rozpytuje?
2. Jaki przepis zwalnia organy ścigania od niepodjęcia przez dwa lata czynności prawnych, sprawdzających w sprawie, w której zachodzi duże prawdopodobieństwo wyłudzenia środków z budżetu państwa?
3. Jaki związek z niedopełnieniem przez dwa lata prawnych obowiązków przez funkcjonariuszy wadowickich organów ścigania mają potwierdzone dowodami bliskie kontakty zawiadamiającego o przestępstwie z przedstawicielami tych organów?

Bo jak napisałem wyżej – dosyć już tego… kurewstwa!
A oburzonych ostrością języka zapewniam, że kurewstwo, to nie tylko to, co im /jak temu głodnemu/ przyszło na myśl…
Wszak niegodne zachowanie /co sami mogą przeczytać/, też nim jest!

A tak już na marginesie dodam, że jeżeli zawiadamiający tak bardzo chce grzebać w moim prywatnym życiu, to ja też mogę zacząć w… jego!
Bo wiem dużo, wręcz bardzo dużo!
Tylko, że zawsze uważałem, iż prywatne życie to zarazem prywatna sprawa każdego z nas, nawet tego fałszywie zawiadamiającego też…
Ale jak tak bardzo chce, to przecież mogę w… dowód wdzięczności wszystkie te brudy wyciągnąć publicznie, a potem tylko przed sądem… wskazać dowody z zeznań świadków!
A znajdzie się ich… sporo!

Więc?
Czekam na…
No właśnie, wiecie na co?
Podejrzewam, że tak, ale jeżeli nie, to wasza strata!
No to… do następnego, ludkowie moi mili.
. . .

UZUPEŁNIONO: 08.06.2017, godz. 19:50.
Email 2 300 dpiPonieważ osoba zawiadamiająca o przestępstwie wprost szkaluje mnie stawianymi fałszywymi zarzutami wnoszę, a w zasadzie żądam, aby jeszcze w dniu jutrzejszym /09.06.2017/, pomiędzy godz. 8:00 a 13:00, funkcjonariusz prowadzący sprawę: RSD-194/16, przeprowadził zgodną z kodeksem postępowania karnego /art. 172./ konfrontację stron, w celu wyjaśnienia zarzutów stawianych mi w przedmiotowej sprawie przez osobę zawiadamiającą o przestępstwie. Ponieważ nie zachodzą okoliczności określone art. 184. tej samej ustawy, wniosek staje się w całości zasadny i powinien zostać uwzględniony m.in. w trosce o koszty Skarbu Państwa, jakie za sobą niesie nic nie wnoszące do sprawy przesłuchiwanie świadków z pominięciem przesłuchania stron, które ten rynsztokowy proceder
– do którego obowiązujące prawo sprowadziła osoba fałszywie zawiadamiająca o przestępstwie – pozwoli zakończyć po kilku minutach wnioskowanej konfrontacji.
Dlatego żądam jak wyżej zapewniając, że nie później niż 15 minut po telefonicznym wezwaniu, stawię się w pok. nr 26. Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT