Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Coś mi tu… szambem „zaciąga”!
Coś mi tu… szambem „zaciąga”! środa, 1 lipiec 2015, godz. 22:17

Ciągnie mi szambemPatrzę, a tu na stronie stowarzyszenia inicjatywy własnych wartości materiał zatytułowany: „Nieciekawy Aromat, czyli kłamstwa, kradzież i włam”… Czytam więc, analizuję z dokumentami, które mają coś potwierdzać, a tu treść dokumentom przeczy… No cóż, nie pierwszy to w tej formie tekst anonimowego „ułomka” na tej stronie i zapewne nie ostatni…

Niestety, nie doczytałem w tym obszernym materiale aby ten „… burmistrz Mateusz Klinowski ujawnił skrzętnie skrywane” informacje o jednoznacznej i potwierdzonej – w dosłownym tego słowa znaczeniu – właśnie przez samo IWW, próbie wyłudzenia 3,7 mln złotych przez burmistrzowego kolesia z „koperkowym zaczesem”, który tak jakoś dziwnie, jako jeden jedyny – chyba z ponad setki handlujących w tym mieście piwem – wpłacił sobie nie na to… konto bankowe?
Kperkowa - 02I co ciekawe, konto od wielu lat nie aktualizowane, a mimo to od wielu lat ten z „koperkowym zaczesem” jednak wcześniej ani raz się nie pomylił i wpłacał… prawidłowo!
Nie wiecie… dlaczego?

Nigdzie też nie doczytałem, aby wadowicki „… burmistrz Mateusz Klinowski” podjął się próby równego traktowania podmiotów gospodarczych w gminie, aby sprawiedliwie rozwiązał wszystkie umowy zawarte przez swoją poprzedniczkę i ogłosił przetargi na wszystkie gminne lokale?

I też nigdzie ani słowa o szantażowym rozdawnictwie samego Klinowskiego oraz o wysokości czynszu za… lokal oddany – właśnie po szantażu – prezesowi TMZW, Jurczakowi, w zabytkowej kamienicy przy ul. Krakowskiej 8?

Nadto wali mi szambem z samego „caratu”, kiedy czytam: „… W międzyczasie do gminy wpłynęło pismo od innych lokalnych przedsiębiorców, którzy deklarują, że za lokal zajmowany przez Jawar gotowi są w przetargu wylicytować kwotę 15 000 zł netto miesięcznie.”!
Wszak to już nawet nie łganie niczym… bura suka!

Pismo HardkówBo to już jawne kumoterstwo jest!
Wszak Klinowski sam ono pismo
– i nie można nawet zaprzeczyć, iż od jednego z oficjalnych płatników Komitetu Wyborczego Wyborców Wolne Wadowice – opublikował i nie ma w jego treści… żadnej, podkreślam: ŻADNEJ wzmianki o chęci wzięcia lokalu w przetargu!


Ta więc znowu tekst w połączeniu z oną propozycją pozwala jedynie na w pełni uzasadnione domniemanie, iż już sama ta propozycja ma albo charakter korupcyjny, albo jednoznacznie… „wdzięcznościowy”?

Ot, czyżby takie… coś za coś?
Czy może to ma być tak w tej naszej pseudo-zaklinowanej „demokracji”?
Dostaliście naszą kasę na wybory, to teraz dajcie nam wyremontowany lokal, bo my najlepiej wiemy jak zbić na nim kasę, z którą – czego też wykluczyć nie można – się… podzielimy?
Z wami?

Czy wy w tym IWW naprawdę macie Wadowiczan za równie anonimowych idiotów, durni podobnych do autora waszych idiotycznych tekstów, którymi bardzo chcielibyście odwrócić uwagę od…  kreowanej przez was i waszego guru rzeczywistości?

Niestety…
Muszę was rozczarować!
Drugiego takiego kretyna w całej Małopolsce nie znajdziecie!

:) 😀 😛

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT