Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Czy do smrodu tchórza, dołączył teraz smród posranych ze strachu… galotów?
Czy do smrodu tchórza, dołączył teraz smród posranych ze strachu… galotów? poniedziałek, 27 Luty 2012, godz. 19:22

Na portalu „Nasza Kalwaria”, jego właściciel – Tomasz Baluś, materiałem zatytułowanym: „Milczeć nie można”, bardzo krótko opisał swoje działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, przypominając m.in. swoim Czytelnikom:
„… Organizowaliśmy spotkania mieszkańców z władzami samorządowymi następnie podjęliśmy się organizacji debaty kandydatów na burmistrza. Nigdy nie mówiłem na kogo mieszkańcy mają oddać swój głos zawsze podkreślałem, że najważniejszy jest udział w wyborach.”.
W dalszej części tekstu odniósł się do dzisiejszej rzeczywistości:
„… Teraz półtora roku od tamtych działań stała się rzecz niezwykła obecny burmistrz Zbigniew Stradomski nawołuje do bojkotu głosowania i mówi „Proszę mieszkańców by nie brali udziału w tej politycznej awanturze i nie uczestniczyli w referendum”.
Nie ukrywa również, że apel Stradomskiego jest zaprzeczeniem demokracji, o którą Polacy przez lata walczyli…

No i znowu odezwały się parszywe tchórze Stradomskiego, albo i on sam – bo autor magistrackiego bloga tylko… śmierdzi tchórzem! Nic ponadto powiedzieć o nim nie można! Wszystkich autorów blogów i portali stać na ujawnienie swojej osobowości, tylko autor bloga – jak ja go nazywam – „stradomek”, rzyga wymiocinami na wszystkich i na wszystko, ale… anonimowo!
No i na „stradomku” napisali, że Tomasz Baluś stosuje „… stalinowskie metody , które wszyscy bardzo dobrze znamy z czasów rządów PZPR-u”!
Pominę tutaj analizę, z jakiej wynika, że tymi słowami blog „stradomek” opisuje metody samego Stradomskiego, który chyba teraz nie bardzo wie, jak będzie bronił zarzutów ze swojego aktu oskarżenia, bo zarzuty inicjatorów referendum już… wszystkie się potwierdzają?!
Jednak nie przemilczę, że w mojej ocenie to… ten sam język, który słyszałem w „Kronice” TVP Kraków, po informacji, że inicjatorzy referendum złożyli podpisy u Komisarza Wyborczego!
Czy do smrodu tchórza, dołączył teraz smród posranych ze strachu… galotów?
I już chyba nawet nie ze strachu przed referendum, ale ze strachu przed odpowiedzialnością!
Bo coraz więcej „zasług” Stradomskiego wyłazi
Tyle, że nie na „stradomku”, który nawet prawdę, tę mówioną przez Stradomskiego, chce ukryć!
No i co już napisałem, cytując kiedyś motto… „stradomka”!
Prawdę rzekł Marszałek Piłsudzki: „… Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy”!
I jakby mówił o autorach… „stadomka”!
Bo… Naród kalwaryjski naprawdę wspaniały!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT