Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Czy to już czas na kolejny wadowicki desant? [Aktualizacja!].
Czy to już czas na kolejny wadowicki desant? [Aktualizacja!]. czwartek, 24 maj 2012, godz. 23:02

Czyżbym się tak bardzo pomylił typując autora takiego kalwaryjskiego bloga, który chciał pozyskać sobie czytelników publikując u mnie i za mnie?
By było jasne, typowałem… TUTAJ!
Czy to więc blog… jeszcze burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej – Stradomskiego?

Bo przecież napisałem wyraźnie: „… Stawiam 0,7 litra dobrej wódki, przeciwko butelce wody mineralnej Stradomskiego, że kolejny wadowicki desant kalwarianie mają w najbliższych dniach… pewny!”.

I nie napisałem, że stanie się to… dzisiaj!
A tu na onym blogu, w odpowiedzi na ten ogłoszony przeze mnie zakład, czytam…
„… Od Admin
Do E.W. domagam się realizacji zakładu, pije tylko 7 gwiazdkową metaxe, burmistrz nie powołał nikogo na stanowisko dyrektora. Proszę o kontakt mailowy, podam adres na który należy wysłać wygraną metaxe”.
No to jak?

Bo ja ogłosiłem zakład z kalwaryjskim burmistrzem
(moje 0,7 litra, przeciwko wodzie mineralnej Stradomskiego!), a nie z byle chłystkiem, który twierdząc, że „… Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, że w związku z nierozstrzygnięciem konkursu na stanowisko Kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kalwarii Zebrzydowskiej obowiązki kierownika nadal będzie pełnił Pan Pasternak Grzegorz.” – uważa sprawę za zakończoną przegranym przeze mnie zakładem…
By jedno było jasne – dla mnie będzie on przegrany, ale dopiero wtedy, kiedy Kierownikiem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kalwarii Zebrzydowskiej, nie zostanie… wadowicki desant!
To chyba bardziej proste od… budowy cepa?

Ale teraz, już na koniec…
Kiedy po referendum, to miejże burmistrzu Stradomski tyle w sobie odwagi, żeby podpisywać się pod swoim blogiem…

Bo domagać się – na dodatek realizacji jeszcze nie wygranego – zakładu anonimowo, to już naprawdę szczyt… bezczelności!

Co wcale mi nie przeszkadza, że kiedy już ten zakład naprawdę przegram (i dodam, że byłoby to dla mnie wielką radością!), Metaksa trafi do kalwaryjskiego ratusza na biurko… Zbigniewa Stradomskiego!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT