Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Dla oszusta, to tylko „… deszcz leje”! A dla organów ścigania? Czy… też?
Dla oszusta, to tylko „… deszcz leje”! A dla organów ścigania? Czy… też? wtorek, 19 lipiec 2016, godz. 16:10

A co mi tam15 lipca, kiedy już po zmianie organizacji ruchu w centrum miasta, mieszkańcy wyrażali swoje opinie, głównie o największym oszuście w około 700. letniej historii Wadowic, ten rżnąc głupa, na oficjalnym profilu „burmistrza” Wadowic – na jego ulubionym fejsiku – ogłosił wszem i wobec, jak… poniżej:
………………………………………………………………………………………………………………………….
Klin 15-07

………………………………………………………………………………………………………………………….

Więc już nie tylko oszust, ale jeszcze do tego  zachowujący się jak ta…, co to kiedy w twarz jej plujesz, to mówi, że „… deszcz leje”!

Bowiem ani nie czytałem ale nawet nie słyszałem pośród licznych komentarzy bluzgów „… pod adresem pielgrzymów”, chociaż tych potwierdzających oburzenie mieszkańców na zamordyzm w wykonaniu „burmistrza”-oszusta padało setki…

Tak więc oszust sam sobie… wystawił świadectwo!

Szczególnie, kiedy wczoraj, o godz. 17:40, dysponując już wiedzą o oświadczeniu wydanym przez Wicestarostę
………………………………………………………………………………………………………………………….
Starosta Górecki
………………………………………………………………………………………………………………………….

na pofrtalu wadowiceonline.pl ów oszust oświadczył…
………………………………………………………………………………………………………………………….
Klin 18-07_17-40 dla online
………………………………………………………………………………………………………………………….

… nadal twierdząc,  że to „… Sztab organizacyjny ŚDM w Wadowicach (z udziałem służb miejskich) podjął decyzję o zamknięciu rynku”, że „…  wynikała ona z potrzeb zgłaszanych przez Archidiecezję i względów bezpieczeństwa” oraz, że to „… Organizator przygotował projekt organizacji ruchu, który został pozytywnie zaopiniowany przez Urząd Miasta i policję. Następnie trafił do starostwa, gdzie został zatwierdzony i wszedł w życie.”.

Dlatego nieco ponad dwie godziny później, o godz. 19:50, kłamstwa „burmistrza”-oszusta, w pełni je dokumentując, przypieczętował portal wadowice24.pl…

Wszak Autor opublikował nie tylko udostępnione przez wadowiceonline.pl i powyżej oświadczenie wicestarosty Andrzeja Góreckiego, ale też stanowisko biskupa Damiana Muskusa, głównego koordynatora Światowych Dni Młodzieży w Polsce:
………………………………………………………………………………………………………………………….
Biskup Muskus
………………………………………………………………………………………………………………………….

Nadto po materiale portalu wadowice24.pl, nie możemy już mieć wątpliwości, że to z upoważnienia „burmistrza” Wadowic 12 maja 2016 roku, Gmina Wadowice /a to oznacza, że „burmistrz”-oszust/ – jako inwestor – podpisała umowę z firmą Produkcyjno-Handlowo-Usługową „Prisma”, która za ponad… 70 tysięcy złotych wykonała dla tego oszusta projekt zmiany organizacji ruchu w mieście /dlaczego nie zrobili tego w godzinach pracy urzędnicy „burmistrza”, po konsultacji z prawnikami opłacanymi przez wyborców, Policją i Starostwem?/.

Wczoraj pokazałem terminy oraz sposoby zamknięcia poszczególnych ulic i miejsc spotkań organizowanych w ramach ŚDM w Krakowie…
Kalwaria zreorganizuje u siebie ruch tylko na cztery dni i tylko w czasie trwania ŚDM…

Czym więc jest zamknięcie głównych w Wadowicach ulic aż na… 19 dni?

Jest nie tylko przekroczeniem uprawnień przez „burmistrza”, przy świadomym działaniu na szkodę Gminy Wadowice i jej mieszkańców!

To jest po prostu terroryzm polityczny oszusta, który w ten sposób postanowił potraktować chorobliwie przez siebie nienawidzonych mieszkańców miasta!

A tak na marginesie zapytam…
Zwłaszcza pana prokuratora Kicińskiego oraz komendanta Dziekanowskiego: czy ulica Żwirki i Wigury nie jest wyłączona przez „burmistrza”-oszusta z ruchu, czy… jednak jest?
………………………………………………………………………………………………………………………….

0000………………………………………………………………………………………………………………………….
I to nawet, jeżeli użytkownik pojazdu posiada przepustkę zezwalająca na poruszanie się po strefie „zakazanej”, jednak – co pozostaje poza wszelkimi sporami – bez prawa do kilkugodzinnego postoju – na całym obszarze objętym zmianą organizacji ruchu – w okresie od 15 lipca do 02 sierpnia br.?
………………………………………………………………………………………………………………………….
0001
………………………………………………………………………………………………………………………….

Czy stan obrazowany fotografiami, to może kolejna Wasza legitymacja dla zamordyzmu „burmistrza”-oszusta w tym mieście, terroryzującego zarówno miasto jak i jego mieszkańców i do tego wyłącznie z pobudek… osobistych?
………………………………………………………………………………………………………………………….
0002
………………………………………………………………………………………………………………………….

Odpowiadając mi na wyżej zadane pytania, będą Panowie może tak uprzejmi i odpowiedzą jeszcze na jedno: który – oprócz widocznego doskonale na fotografiach powyżej tylko jednego policyjnego radiowozu – z zaparkowanych tam samochodów jest samochodem – cyt.: „… Policji, Sądu, Prokuratury, zakładu Karnego i mieszkańców” – koniec cytatu

Może powtórzę…
… Policji, Sądu, Prokuratury, zakładu Karnego i mieszkańców”?, a nie policjantów, sędziów, prokuratorów i pracowników Zakładu Karnego – bo to zasadnicza różnica!

No, który? – Panowie…

A może jest to kolejny – po licznych już i w pełni udokumentowanych – dowód, że są w tym mieście „równi” – którzy nie mają w zasadzie żadnych praw oraz ci… „równiejsi” – w ocenie wadowickich organów ścigania bezkarni, a nawet wręcz stojący ponad prawem?

Jak choćby tylko ten… „burmistrz”-oszust!
………………………………………………………………………………………………………………………….
Pismo o umorzeniu300dpi do bloga

………………………………………………………………………………………………………………………….
😀

Aktualizowano o godz. 17:30.

Po udostępnieniu przez „burmistrza”-oszusta  i znowu na jego ulubionym fejsie… oświadczenia Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach z parafą wadowickiego księdza….
………………………………………………………………………………………………………………………….
Oświadczenie Policji i kałana u Klina
………………………………………………………………………………………………………………………….
… można tylko stwierdzić, że… niżej już upaść nie można!

No bo obydwaj Panowie, aby ratować honor pseudo „burmistrza”, a więc coś czego ten nie ma nawet w pojęciu cząstkowym, piszą takie brednie, że już większych nie można…
I komentował tej błazenady nie będę, a tylko…
Zapytam brutalnie i Komendanta Dziekanowskiego i księdza Adama…
To co Panowie – do Krakowa pielgrzymi zaczną zjeżdżać dopiero 23 lipca 2016 roku?
A może w Krakowie bezpieczeństwo pielgrzymów mają w miejscu, na którym Wy obydwaj siedzicie kombinując, jak ratować wadowickiemu oszustowi jego… zadek?
Zwłaszcza przed odpowiedzialnością za działalność na szkodę gminy i mieszkańców!

Nie?
To może jeszcze zapytam…
A do Kalwarii pielgrzymi zawitają tylko na cztery dni, czy w Waszej ocenie w ogóle?
A jeżeli tak daleka Wasza troska o ich bezpieczeństwo, to…
Jeszcze drogę przez Wieprz i Frydrychowice Komendancie zamknijcie, bo tam z tego co się orientuję też pielgrzymi już chyba są!?

Nie będę ukrywał, iż zastanawiam się, jak długo będzie to jeszcze trwało?

No i dlaczego piszecie tylko o zamknięciu Placu Jana Pawła II, kiedy pół miasta sparaliżował nie kto inny tylko „burmistrz”-oszust, a dzisiaj wiemy, że z Waszym udziałem?!
No chyba, że reszta ulic pozostaje nadal dostępna dla ruchu pojazdów?
To co robią na nich znaki zakazu?
Nadto trudno nie zauważyć, że to nie kto inny tym oświadczeniem…
………………………………………………………………………………………………………………………….
Oświadczenie Policji i kałana300dpi

………………………………………………………………………………………………………………………….
… jak właśnie wy Panowie, zrobiliście z gęby biskupa Damiana Muskusa /po prostu powiem Wam to wprost/… d**ę!

Gratuluję więc, bowiem kolejny raz pokazaliście jakość wadowickich organów ścigania oraz jakość wadowickiego kleru!

A drobnych handlowców, o których tak „troszczył” się ten oszust, ale tylko do czasu, kiedy nie potrzebował odrolnić hektarów ziemi rolnej w Choczni namawiam, aby wystąpili z pozwem zbiorowym przeciwko wszystkim, którzy doprowadzają ich tą chorą i bezsensowną decyzją do bankructwa!
Decyzją, która – jak pokazują dowody – nie ma nic wspólnego ani z bezpieczeństwem mieszkańców ani z bezpieczeństwem pielgrzymów!

A, że lepszą jakościowo satyrą, jak nie tylko to oświadczenie ale cała ta fikcja „bezpieczeństwa i troski”, nie jest nas wstanie uraczyć nawet najlepszy ze światowych kabaretów, zmieniam zakładkę dla tego materiału i przekierowuję go do tej satyrycznej, bowiem tylko tam miejsce i całej tej farsy i Was samych!
😛

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT