Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Dlaczego dzisiaj Klinowski nie „odtrąbił” na „guziczarni”… „sukcesu”?
Dlaczego dzisiaj Klinowski nie „odtrąbił” na „guziczarni”… „sukcesu”? sobota, 14 Listopad 2015, godz. 11:38

urlWrzesień obfitował informacjami o napływających lawinowo do Europy uchodźcach… Wówczas wielu z nas sceptycznie podchodziło do entuzjazmu budowanego na pseudo katolickiej litości dla nielicznych acz bardzo medialnych kobiet i dzieci, pokazywanych nam na fotografiach.
Z rzadka pokazywane wtedy relacje z burd ulicznych w Niemczech, we Francji i innych regionach Unii Europejskiej, wywoływanych przez rosłych, w wieku poborowym osiłków, którzy zamiast z karabinem w ręku bronić swoich najbliższych i walczyć o wolność własnej ojczyzny pchali się na „europejskie salony”, nie „włączały” u nawiedzonych myślenia. I to nawet wówczas, kiedy co raz więcej stacji telewizyjnych i reporterów prasowych pokazywało prawdziwe oblicze islamskich „uchodźców”…

Wtedy też czworo prezydentów europejskich miast, w tym burmistrz Barcelony, Lesbos, Lampedusy oraz… Paryża, ogłosiło deklarację gotowości do ich przyjęcia z otwartymi ramionami i za grubą kasę.

deklaracjaIdąc śladem tamtych gupców, iluzjonista prawny naszego miasta też podpisał deklarację gotowości Wadowic do przyjęcia uchodźców, nie deklarując jednocześnie, że wraz z „całuśną” wice wezmą ich sobie pod swój dach i nie pytając o opinię dla tej politycznej, acz dotyczącej nas wszystkich decyzji – mieszkańców gminy.

No bo po co będzie przemądrzały pajac konsultował podejmowane decyzje polityczne z mieszkańcami, kiedy jemu z mieszkańcami konsultacje nad koszami na śmieci, a z Fabrem nad studium tylko dla Podhalanina… wystarczą!

Ponadto przecież ten przemądrzały pajac… podróżował po Bliskim Wschodzie, żył wśród „muzułmanów”, „islamistów”, a nawet „terrorystów”!
Po prostu… towarzyski swojak onej watahy!

Dlatego on kurwa… wie lepiej!
Nawet od burmistrza Paryża…

Tylko, że ten Paryż za tamten krok już wczoraj odebrał swoją „zapłatę”!

Kiedy przyjdzie kolej na… „wypłacenie” Barcelony, Lesbos, Lampedusy i… Wadowic?

Problem Chociaż nie wiem, czy przy ogólnie znanej nienawiści muzułmanów do katolików, do watykańskiego Kościoła, kolejność miast nie powinna w tym pytaniu być odwrotna?
I od czego zaczną u nas?
Bo w Paryżu zaczęli „wypłacać” na stadionie piłkarskim, potem przenieśli się do mogącego pomieści 1200 osób klubu młodzieżowego Balaclan, a dalej już poszło jak… po „sznurku”!

Czy u nas pierwsze będą fary? Czy może papieskie muzeum?
Bo to nie tylko miejsce urodzenia Wojtyły, ale i kamienica pożydowska…
A Żydzi mają u muzułmanów takie samo „poważanie” jak katolicy!
Co prawda, mnie jest to całkowicie obojętne, podobnie jak i te miejsca…

. . .

Dzisiaj Klinowskiego nie ma!
Nie widzę, aby „trąbił” na „guziczarni” kolejny „sukces” swojej deklaracji z 18 września 2015 roku?
Milczy też strona Inicjatywy Własnych Wartości
Mocno już cuchnąca szambem starości…

Na temat deklaracji, którą jej guru chciał tylko… błysnąć!

JBłuszczący KlinTrzeba się było Klinowski brokatem wtedy posypać, a nie brać pióra do ręki – pajacu!
I wystarczyło się nie kąpać!
Wtedy nie tylko błyszczałbyś do dzisiaj!
Wyglądałbyś też jak… oni!

Mnie pozostało tylko – w nadziei, że żaden z Polaków, żaden z Wadowiczan, których w Paryżu bardzo wielu, w tym ataku nie ucierpiał – złożyć przed Narodem Francji kondolencje, wyrazy współczucia w obliczu losu będącego skutkiem decyzji głupich polityków całej Europy…
Nawet takich maluczkich idiotów jak burmistrzowie Paryża, Barcelony, Lesbos, Lampedusy i… Wadowic!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT