Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Dlaczego… radny Jurczak?
Dlaczego… radny Jurczak? niedziela, 20 lipiec 2014, godz. 12:12

O „sesyjnym oświadczeniu” dr Mateusza Klinowskiego i Piotra Kucharskiego z Andrychowa, podałem suche fakty i na tym miałem poprzestać… Miałem nie komentować i więcej nie odnosić się do sprawy!

Ale kiedy Piotr Kucharski nie zaprzecza, że 14 lipca doskonale wiedział, iż nie będą zmniejszone obsady karetek oraz i to, że karetka w Andrychowie pozostaje, a mimo to wspólnie oszukali radnego Zbigniewa Jurczaka – co dowodzi, że polityczna „prostytucja” ma się co raz lepiej – milczeć nie mogę!

Otóż, z „konwersacji” na fb, jeżeli w ogóle konwersacją można to nazwać, jednoznacznie wynika, że Piotr Kucharski, występując w roli przedstawiciela Stowarzyszenia „Teraz Andrychów”, nie tylko doskonale wiedział, iż oświadczenie nie ma żadnego związku z obowiązującymi a dzień 14 lipca br., faktami, że jest fałszywe w swojej treści, ale też, że dlatego dzisiaj całą winą za jego odczytanie bezczelnie obciąża… radnego Zbigniewa Jurczaka!
Wszak na zarzut ordynarnego wmanipulowania Zbyszka Jurczaka w odczytanie tego politycznego i w całości fałszywego w treści manifestu, odpowiedział jakże krótko, a zarazem jakże po łajdacku – może zacytuję: „Mógł nie czytać, jest wolnym człowiekiem”

Jeszcze lepiej zareagował na pytanie, czy rzeczywiście nie wiedział 14 lipca, że treść tego oświadczenia jest nieaktualna, fałszywa…
Po prostu, podwinął swój „ogon” i… uciekł!
Bo… Prawda w oczy zakuła!

Dlatego zastanawiam się, jakim trzeba być łajdakiem, żeby świadomie, z premedytacją… swoje bezczelne kłamstwa wciskać w usta innym?
Wręcz odnoszę wrażenie, że nawet nie łajdakiem, ale polityczną łajzą, nie przebierającą w środkach, żeby tylko zrealizować swój niecny uczynek, robiąc innemu – mówiąc bardzo łagodnie – świństwo!

Bo o czym świadczy postawa Piotra Kucharskiego?
Zresztą nie tylko jego…
Dla mnie tylko o tym, że cała akcja miała swój zamierzony cel – ośmieszenia radnego Jurczaka w oczach wyborców i to od czasu, kiedy na tym blogu ujawniłem, że radny powiatowy Zbigniew Jurczak, będzie w nadchodzących wyborach samorządowych również kandydatem na burmistrza Wadowic.

No bo gdyby intencje były inne, Piotr Kucharski miał na sali sesyjnej co najmniej kilku radnych z… Andrychowa!
I to nie tylko Czesława Rajdę z SLD…
Swoich prawicowych pobratymców… też aż nadto!


Więc…
Dlaczego akurat Jurczak?

Na koniec należy tu dodać, że po informacji Piotra Kucharskiego, należy mieć poważne wątpliwości co do intencji i rzetelności oświadczenia Zarządu Stowarzyszenia „Teraz Andrychów”, przywołanego na forum jednego z wadowickich blogerów
Czy uzasadnione?
Pożyjemy… Zobaczymy…

Aktualizacja – godz. 17:10.

Odważny łgarz, kłamca i oszust, aby ukryć swoją prawdziwą twarz, dokonał cenzury naszej wspólnej wczorajszej konwersacji i usunął  z niej te moje komentarze, które były niewygodne dla Piotrusia i jego kłamliwej watahy!
Po lewej stronie macie Państwo skopiowane wczoraj komentarze, zamykające dyskusję, po prawej – dzisiejszy wygląd Piotrkowej „dysputy”, oczywiście z zablokowaną możliwością skomentowania jego łajdactwa!

Ale twarz ma się jedną, chociaż w przypadku Piotra Kucharskiego, trudno podejrzewać, że ma jakąkolwiek!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT