Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Do dr Klinowskiego pisz… „na Berdyczów”!
Do dr Klinowskiego pisz… „na Berdyczów”! piątek, 6 Luty 2015, godz. 09:47

Przepełniona skrzynkaTak jak w tytule, w XXI wieku należy podsumować działalność, informacyjną Urzędu Miejskiego w Wadowicach! Folwarku, w którym dr Mateusz burmistrz Klinowski nawet zatrudnił dostatnio wykształconą asystentkę – mgr Małgorzatę Targosz-Storch… Właśnie na stanowisku ds. informacyjno-administracyjnych.

Dr Mateuszu burmistrzu Klinowski!
Wiem i to w 100 % a zarazem dysponuję na potwierdzenie tej tezy wystarczającymi dowodami, iż czytasz tego bloga z ogromną uwagą (że nerwowo – nie wspomnę), dlatego przeczytaj chociaż ten jeden materiał i obejrzyj załączone dowody ze spokojem (może dla pewności wcześniej walnij sobie zamiast kanapki… „setę” hydroksyzyny?), aby się dowiedzieć dlaczego nie dopełnisz prawnego (ustawowego) obowiązku i nie udzielisz mi odpowiedzi na zadane w dniu wczorajszym pytania
Może też zamiast „magistra prawa”, zatrudnij na powrót na stanowisku „informacyjnym” asystenta Marcina Płaszczycę, bo – muszę to przyznać z pełną odpowiedzialnością – podczas jego asystentury skrzynka mailowa tego samego dworu funkcjonowała perfekcyjnie!

Kontakt UM WadowiceA jeżeli i ty masz trudności ze zrozumieniem, dlaczego mój wniosek o udzielenie odpowiedzi na dworskiego maila nie dotarł, zasięgnij języka u swoich wazeliniarzy…
Powiem więcej…
Nawet byłoby to wskazane abyś takiego języka zasięgnął…
Może do nich też dotarłaby ta… „światłość” twoich „sukcesów”!
Jak widać na załączonych obrazkach, nawet tych w tak błahym wymiarze, jakim jest korespondencja godna już XX wieku, a nam dane jest żyć podobno w… XXI!

A jak i oni nie poradzą, bo w większości też to przecież magistry…, po prostu sam przysiądź do dworskiego kompa i skrzynkę pocztową „se”… „pozamiataj!”.

Wniosek e-mailŻeby umilić ci te chwile „zamiatania”, podzielę się z tobą fragmentem audycji radia… Erewań.
Słuchacz: Wczoraj miałem małą dyskusję z kolegą na temat tego, kto jest najbardziej wartościowym przedstawicielem wadowickiego dworu. Ja twierdziłem, że dr Mateusz burmistrz Klinowski. Czy miałem rację?
Radio Erewań: Radio przeprasza za małą przerwę w transmisji z powodu burzy.

Na koniec, aby mieć pełną gwarancję, żeś wniosek mój na bank przeczytał, dla pewności masz go tu obok…
Na odpowiedź oczywiście oczekuję i zapewniam, że zapoznam z nią nie tylko fanów… „światłości” twoich „sukcesów”!

:) 😀 😛

P.S. A tych wszystkich, którym wydaje się, że ulży im, kiedy na lokalnych portalach wyżyją się na kudłatym, polecam swój wcześniejszy materiał,  w którym wyraźnie poinformowałem o swoim stosunku do nich…
Nadto wcale nie dziwi mnie też, dlaczego wolą lizać…
Wszak tam wystarczy wazelina, a ja dla samego pocałunku w miejsce na którym teraz siedzę a zarazem mam ich wszystkich, wymagałem wizyty u weterynarza!
Może to był mój błąd?
Ale nawet gdyby tak było i tak pozostanę przy swoich oczekiwaniach…

:) 😀 😛

A, byłbym „klino-matołki” zapomniał… Macie chyba też ukończony wyłącznie wydział analfabetyzmu wtórnego, bo widzę, że nie rozróżniacie treści prostego pytania, od… czynów, których nie zapowiadałem!
I nawet pewnie nie pojmiecie, jaką satysfakcję dajecie mi tą swoją matołowością! 😀

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT