Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Po wołkowicku » Do Józka – przewodniczącego, raz jeszcze…
Do Józka – przewodniczącego, raz jeszcze… piątek, 10 lipiec 2015, godz. 12:39

Jozef-0Widzisz Józku – Przewodniczący lokalnego „sejmu”, obowiązuje takie prawo, które mówi, iż z wynajmu, czy to sali, czy to auta, czy kajaku, a nawet ekskluzywnej limuzyny, np. na srebrne gody, pobiera się stosowne wynagrodzenie?

I zadając Ci wczoraj te cztery pytania zapomniałem o piątym: ile Gmina Wadowice bądź dotowany przez tę gminę klub sportowy, zarobiły z tytułu wynajmu wadowickiego stadionu w dniu 28 czerwca 2015 roku, ubogiej, zmuszonej do żebrania u burmistrza… Grupie Maspex?

No bo tak jakoś uważam to pytanie za szczególnie zasadne, przy tym podobno ponad 13. milionowym deficycie budżetowym w naszej gminnej kasie?

Zwłaszcza, że obchodząc nie tak dawno swój skromny jubileusz, Klinowski nie rzucił mi prawie 50. kawałków na organizowaną imprezę, a za poprzedniej Twojej kadencji w Radzie Miasta ze swojej skromnej renciny zapłaciłem za wynajem sali na konsultacje społeczne, które w sprawie BDI realizowałem za Was – władze samorządowe gminy!

Więc bądź tak uprzejmy i dorzuć do tamtych czterech też odpowiedź i na to pytanie, zwłaszcza, że jak widzę – do tej pory nie odebraliście mojej wczorajszej korespondencji…

e-mail-1No chyba, że jesteście jak napisałem w jej tytule być może analfabetami i nie pojmujecie treści w otwierającym się przy każdym otwarciu mojego maila okienku z zapytaniem o… potwierdzenie odebrania korespondencji e-mail?
Na to na to nic już nie poradzę, chociaż bez problemu mogę ustalić datę i godzinę odbioru tej korespondencji, której potwierdzenie należy do prawnych obowiązków każdego z urzędników…
Niestety, na Wasz analfabetyzm nie mam wpływu, bo trudno kogokolwiek zmusić do… nauki!

Zwłaszcza ojczystego języka…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT