Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Do kretyna! Nie wiem tylko, czy do jednego?
Do kretyna! Nie wiem tylko, czy do jednego? czwartek, 4 czerwiec 2015, godz. 12:22

Komentarz kretynaNieprzewidziany wcześniej nadmiar czasu pozwolił, iż z zainteresowaniem przeczytałem relację z ostatniego miejskiego kabaretu zwanego „sesją Rady Miejskiej w Wadowicach”. Moją uwagę zwróciły nie tylko naiwne wypowiedzi doktora prawa i zatrudnionego przezeń tylko jednego prawnika, bo drugi zasiadając w Komisji Rewizyjnej „izby gospodarczej Zofii Filek”, nawet nie mógł sobie pozwolić na łgarstwa oraz interpretacje zaistniałego stanu, za swoim kolegą z kancelarii prawnej…

Jednak najbardziej interesujący dla mnie okazał się komentarz pod tym materiałem – dotyczącym interwencji radnego Pawła Janasa w sprawie „izby gospodarczej Zofii Filek” oraz rażącego konfliktu interesu Gminy Wadowice, a co za tym idzie – mieszkańców – przy tym przedsięwzięciu… nijakiego „Tomasza”…

Otóż, ów „Tomasz” nie mogąc „przetrawić” zasadnej interwencji radnego Pawła Janasa, napisał – może zacytuję, aby nie było wątpliwości: „Panie Janas to ze jest Pan kretynem nie podlega dyskusji to ze Pan za moje oraz innych podatników pieniądze zasiada w radzie miasta i opowiada nie stworzone historie tez nie podlega dyskusji ale jak nie wie Pan do czego służy stworzenie izby gospodarczej w Wadiwicach to ja Panu powiem… Po to zeby tacy ludzie jak Pan który nic w życiu nie zbudował który do niczego nie doszedł nie niszczyli biznesu w szeroko pojętym znaczeniu swoimi nieodpowiedzialnymi decyzjami, Pan oraz poprzedni radni którzy zasiadali w poprzedniej kadencji w radzie miasta doprowadzili do degradacji naszego miasta ale cóż mozna sie po Was spodziewać skoro Pan jest niekompetentny aby zasiadać i w radzie miasta….”.

Cóż, faktycznie, większego kretyna od… Tomasza – autora onego komentarza – dotychczas nie poznałem!

Bowiem nie mam wątpliwości, że radny Janas, jako jedyny nie dał się kupić ani poprzedniej władzy wykonawczej w gminie, ani obecnej! Konsekwentnie też broni interesów mieszkańców, a to potwierdza, iż prawdopodobnie pieniądze wydane z budżetu na diety tego radnego, są jedynymi dobrze wydatkowanymi z naszego budżetu.

A czemu służy tworzenie „izby gospodarczej Zofii Filkowej”?
Powiedzmy to wprost – chronieniu interesów „nagrodowego” sponsora Zofii Filek…
Zarazem – przynajmniej pośrednio – też interesów sponsora – widać umiłowanego dla „Tomasza” – burmistrza Mateusza Klinowskiego!

I nie ma to żadnego związku z troską o mieszkańców czy ochroną ich interesów, bądź interesów Gminy Wadowice.
Wręcz przeciwnie!

Zofia Filkowa ma po prostu zedrzeć po trzy stówy od łba i trzymać w interesie Jana Burkata – bo ona Izba to nie pierwsze jego „gospodarcze dziecko” – „za pysk” każdy ewentualny rozwój gospodarczy miasta, który zagrażałby interesom przedsiębiorcy z Dobczyc, sponsorującego Inicjatywę „Wolne” (ha, haa, haaa  😀 ) Wadowice – dziecko Mateusza Klinowskiego.

By nie było wątpliwości dodam, że zgromadzone w tej sprawie dowody już pozwalają na jednoznaczne stwierdzenie, iż są to nie tylko działania sprzeczne z przedwyborczymi deklaracjami kandydata na burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego!
Materiały te pozwalają też na w pełni uzasadnione domniemanie, iż jest to zorganizowany układ o charakterze mafijnym, który ma utrzymać Gminę Wadowice w dotychczasowej stagnacji gospodarczej, na utrzymującym się bądź wzrastającym poziomie bezrobocia i przy regulowanym wzroście cen, zwłaszcza produktów spożywczych, aby przynosił korzyści właścicielowi jednego w mieście marketu, co z kolei pozwoli na dalsze sponsorowanie IWW, burmistrza i szefowej Izby będącej gospodarczym dzieckiem przedsiębiorcy z Dobczyc!

I nie świadczą o tym tylko nagłe zmiany po moich materiałach układ ten obnażający, które już zmieniły zwyczaje Zofii Filkowej… Wszak m.in. nie jest już „gospodarzem” gabinetu burmistrza Wadowic, jak było to przed ujawnieniem przeze mnie zaledwie kilku procent ze znanych mi faktów.
Zmieniły się też jeszcze do niedawna obowiązujące obyczaje w markecie „Jan”…
Powoli postaram się też wyeliminować z życia politycznego miasta „raportowanie” się „władzy wykonawczej” w białym „porschaku prezeski”…

Ale wszystko w swoim czasie…
Bo czas nie penis, nie stoi, a to z kolei powoduje, iż kolejne informacje, w tym o nie mieszczącym się w granicach prawa sponsorowaniu pewnych osób i stowarzyszeń, spływają…
Dlatego ciąg dalszy na pewno nastąpi…
Zwłaszcza, że wszędzie pracują ludzie, w tym spore grono tych naprawdę uczciwych, z obrzydzeniem obserwujących łajdackie poczynania swoich przełożonych, a co za tym idzie, gromadzący nie dające się podważyć materiały dowodowe, które na pewno zainteresują stosowne organy naszego państwa – od … stosownych izb korporacyjnych począwszy by na Prokuraturze zakończyć.

Dlatego na koniec oświadczam, że jeżeli ktoś czuje się tym materiałem pomówiony, nie musi już wypłakiwać się na ramieniu prezesa TMZW – Zbyszka Jurczaka, żalić, że publikuję materiały go „… szkalujące”, nie musi nawet dopuszczać się na Jurczaku szantażu, bowiem każdy z nich może dochodzić swoich praw na drodze sądowej, choćby z tego negowanego jeszcze nie tak dawno przez doktora prawa – M. Klinowskiego – art. 212 kk!

:)   😀   😛

Uchylenie uchwały z dnia 11 lutego 2015 do blogaA skoro już przy Jurczaku i TMZW jestem, to uprzejmie zapytam, kiedy na stronie TMZW protokół z posiedzenia Zarządu z dnia 14 maja br., na którym uchylono uchwałę tego gremium wzajemnej adoracji z dnia 11 lutego 2015 roku?
Uchwałę wykluczającą z grona TMZW członka, który już 03 lutego br., dobrowolnie zrzekł się członkostwa w TMZW!

Bo protokół z uchwałą z 11 lutego, był na stronie Towarzystwa chyba już na drugi dzień? A przy uchwale z 14 maja, trzy tygodnie na publikację protokołu, to za mało?

Czy tylko czasu Zarządowi TMZW brakuje, bo zajęty szukaniem zbiorów, które Jurczakowi … gdzieś zginęły (22:38)?

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT