Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Tu i tam... » DO WADOWICZAN LIST OTWARTY.
DO WADOWICZAN LIST OTWARTY. sobota, 8 listopad 2014, godz. 00:39

D000000Szanowni wyborcy, sympatycy i zwolennicy LEWICY. W poprzednich wyborach w 2010 roku, dzięki Waszemu poparciu, dowiedliśmy wspólnie mieszkańcom, że istnieje realna możliwość odwołania dotychczasowej burmistrz z jej ekipą i przywrócenia zasad demokracji w naszym mieście. Ludzie LEWICY swoim społecznym zaangażowaniem i uczciwością dowodzą, że Polska to miejsce dla wszystkich obywateli. Także dla ludzi wolnych od dyktatury strachu czy zniewolenia ideologią ducha. LEWICA to CZŁOWIEK i jego dobro na ziemi.
Jesteśmy tuż przed wyborami, w które zawsze się angażujemy, bo nasza „mała ojczyzna” wymaga radykalnych zmian nie tylko gospodarczych ale społecznych, dotyczących roli i miejsca obywatela w polityce demokratycznego samorządu. Przedwyborcza sytuacja skłania mnie do podjęcia trudnej, ale istotnej dla przyszłości mieszkańców decyzji, zrezygnowania z kandydowania na stanowisko burmistrza Wadowic. Wasze poparcie, za które serdecznie dziękuję, nie może się zmarnować. To ono zadecyduje o naszej przyszłości. Te kilka tysięcy głosów LEWICY może mieć istotne znaczenie dla wyniku wyborów. Wszak naszym nadrzędnym celem jest odwołanie Ewy Filipiak i jej ekipy. Dlatego proszę Was, abyście w wyborze burmistrza poparli kandydaturę Jacka Jończyka lub Mateusza Klinowskiego. Są to osoby o zaletach zaspakajających nasze wspólne oczekiwania i wymagania. Wybierzmy któregoś z nich. Po raz pierwszy od 20 lat mamy szansę przywrócenie miastu demokracji i wolności.

PS. Nie rezygnuję z dalszej działalności społecznej, bo nadal kandyduję do Rady Powiatu z listy nr 6. Prosząc Was o udział w wyborach, zachęcam do głosowania na naszych kandydatów z list KKW SLD LEWICA RAZEM.

Z wyrazami szacunku

Zbyszek Jurczak

6 listopada 2014 r.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT