Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Duduś i Księżniczka raz jeszcze…
Duduś i Księżniczka raz jeszcze… poniedziałek, 9 wrzesień 2019, godz. 00:25

Gdy strach doopę ściskaNie dalej, jak 02 września br. dowiodłem, że Duduś i Księżniczka nie życzą sobie, aby byli monitorowani /filmowani kamerami własnego monitoringu/ przez… Dudusia i Księżniczkę!
A, że w sposób niedozwolony przepisami /Rozporządzeniem/ Unii Europejskiej, to Dudusiowi i Księżniczce strach zajrzał w… ślepia.

Widać dlatego Duduś i Księżniczka nie tylko nie „nakrzyczeli” już ulotkami „własnej produkcji” na Dudusia i Księżniczkę, że sobie nie życzą, aby kamery monitoringu Dudusia i Księżniczki nagrywały Dudusia i Księżniczkę, ale jeszcze uprzejmie poinformowali Dudusia i Księżniczkę, że… obiekt Dudusia i Księżniczki jest monitorowany całodobowo.
. . .

……………………………………………………………………………………………

Tylko, że takie Dudusiowe i Księżniczkowe skrawki papieru, z rzekomym rysunkiem kamery monitoringu, nie odpowiadające przepisom Unii Europejskiej, Duduś i Księżniczka mogą uznać za obrazę Dudusiowo-Księżniczkowego „majestatu” i…

Domagać się aby – na polecenie Dudusia i Księżniczki – odpowiednie organy ustaliły odpowiedzialność Dudusia i Księżniczki, za niezgodność treści tych skrawków papieru z unijnym Rozporządzeniem…
. . .
Rozporządzenie

……………………………………………………………………………………………

Co to za rozporządzenie?

Z… 2016 roku!
Ale, że…
Dudusiu!
Księżniczko!
Nauka kosztuje!

Więc niech Duduś i Księżniczka sami poszukają onego Rozporządzenia, celem poinformowania Dudusia i Księżniczkę, co ma być na określonej przez Unię Europejską informacji o… monitorowaniu obiektów!

Szczególnie, kiedy one – te Dudusiowo-Księżniczkowe kamery – sąsiada podwórko, kuchnię, sypialnię i… toaletę monitorują!

Bo tak, to – Dudusiu i Księżniczko…
Nie tylko tzw. „musztarda po obiedzie”, ale jeszcze do tego…
No?
Co?
Prawda, że ważne?
Zwłaszcza, kiedy już widać, jaki ogromny strach Dudusiowo-Książęcą… d*** ściska 😛 .
Dlatego wiem, że… ciąg dalszy nastąpi :) .

„Scorpion” – wielki fan szczególnie – Dudusiowego… „kręcenia” lodów 😀 .

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT