Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Dzisiaj daję złodziejowi szansę…
Dzisiaj daję złodziejowi szansę… czwartek, 23 sierpień 2018, godz. 13:10

0000000000000000000-aW dniu dzisiejszym /23.08./, na placu targowym /koński targ/ w Wadowicach, zuchwały złodziej ukradł firmową zapalniczkę, wyprodukowaną w limitowanej wersji.

I  jeżeli nie zwróci jej właścicielowi w ciągu najbliższych 7. dni /do czwartku – 30 sierpnia br./, to tylko tyle będzie mu dane cieszyć się swoim  złodziejstwem.

Nie zauważył bowiem, że wręcz oparty o stół, z którego dokonał kradzieży, stał samochód właściciela, a za jego szybą kamera monitorująca w 10. minutowych odcinkach, a zarazem w trybie ciągłym, ten właśnie stół z całą jego, nie tylko zawartością, klientelą również.
. . .
00000
…………………………………………………………………………………………………………….

Nauczyły mnie tego wcześniejsze doświadczenia ze złodziejami!

Ale, że nie chce mi się chodzić w tej sprawie na Policję, a później do sądu, zdecydowałem się na siedmiodniowy termin naprawienia przez złodzieja szkody, bez żadnych konsekwencji prawnych.

Jednak, jeżeli złodziej uzna, że nie warto sobie tym sposobem załatwienia sprawy zawracać głowy, ja uznam, że jednak warto zarówno przekazać Policji nagranie z kamery, jak i później pochodzić sobie do sądu.

Tak więc złodzieju…
Bądź wola Twoja!
Jak sobie „pościelesz”, tak będziesz spał!
I jest mi w tym momencie naprawdę obojętne, kim jesteś…

Dodam tylko, że jeżeli złodziej chciałby sprawę załatwić inaczej, niż w sposób zwany twarzą w twarz, podaję nr telefonu, pod którym możemy uzgodnić sposób i formę zwrotu skradzionej zapalniczki: 792-720-636.

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT