Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Dzisiaj radni zdecydują, że Wadowice pozostaną tylko największym „zwieraczem”… Europy?
Dzisiaj radni zdecydują, że Wadowice pozostaną tylko największym „zwieraczem”… Europy? środa, 19 lipiec 2017, godz. 11:14

sesja 19-07 300dpiSzanowni Państwo.
Właśnie trwa kolejna sesja rady miejskiej w Wadowicach.
Dlaczego nie ma mnie tam, na sali sesyjnej?
Bo już dano wiem, że bezradni radni nie zrobią nic, czego nie chce iluzjonista prawny, a000 - nie lubi konkurencji 300dpi zarazem oszust, którego łupem padły Wadowice.
Wszak to, że jeden jedyny raz nie wyrazili zgody na sprzedaż udziałów gminnej spółki nie było efektem sprzeciwu do oczekiwań oszusta, a tylko skutkiem obaw radnych o… swoją przyszłość.

Jednak zapewniam Was, że temat szybko wróci, bo chociaż jeszcze 12 lipca br. sprawa w ocenie prokuratorów miała być „… rozwojowa”, 07 lipca 2017 roku ci sami prokuratorzy postanowili o… umorzeniu śledztwa.
Dlatego zbycie za bezcen majątku gminy, a więc Waszego szybko wróci pod obrady rady…
I napiszę to z premedytacją – niech sprzedadzą!
Wtedy też wróci pod ocenę tych organów państwa, które jeszcze nie adwokatują… władzy oraz układom samorządowo-biznesowym.

A jeżeli zajdzie taka potrzeba, zarówno sprawa tamtej spółki jak i ta, dzięki której to dzisiaj właśnie będzie ten dzień, w którym tak naprawdę Wadowice staną się najgłębszym „zwieraczem” /zadupiem/ Europy, obydwie te sprawy trafią…
Gdzie?
Dowiecie się, kiedy już obydwie doczekają się zgodnego z prawem sądowego finału.
Zwłaszcza, że nie brakuje już też dowodów na dyspozycyjność „prokuratury”, która tak jak z ogromną determinacją legitymizuje to wręcz jawne budżetowe złodziejstwo, tak samo zdeterminowana ściga przeciwników politycznych wadowickiego oszusta /ale o tym za kilka tygodni, kiedy jedna z takich doczeka się sądowego zakończenia/
I tyle w tym temacie na… tu i teraz.

Bo dzisiaj radni karnie podniosą swoje rączki za zmianą studium dla terenów w Choczni /zwłaszcza, że wielu w przepchnięciu choczeńskich hipermarketów wielkopowierzchniowych ma też swój własny, intratny interes/, co tylko – po decyzji wadowickiej „prokuratury” z dnia 30 czerwca 2017 roku – utwierdzi największego wadowickiego oszusta w przekonaniu, że on jeden jest w tej gminie… bezkarny!
Dlaczego?
Do filmu 300dpiBowiem tak jak „prokuraturze”, tak i radnym nie włączy się myślenie…
Choćby tylko nad wzorcowym przypadkiem wręcz „klinicznym”, który uprawnia do zadania pytania o to, ile musiała kosztować zmiana zaledwie w kilka tygodni troski oszusta o przyszłość lokalnych handlowców i przedsiębiorców na jego… beztroskę?

I w tym temacie też nie będę się tutaj więcej rozpisywał, bowiem nie tylko napisałem ale też pokazałem już w tej sprawie wszystko, co mogłem, chociaż nie wszystko czym dysponuję…

Wzywałem też oszusta, którego łupem padły Wadowice, do „podniesienia” rzuconej mu przeze mnie „rękawicy” i skonfrontowania jego działań z moimi zarzutami przed sądem!
Niestety, bezskutecznie!

Woli tchórz ścigać niewiastę!
I tylko za to, że przypomniała mu jego własne hasło o złodzieju, którego łupem padły Wadowice /zarazem pozostając sam bezkarnym za czynną napaść na kobietę i… zabór mienia/
Hasło, z którym obnosił się na ulotce, do dzisiaj żadnego złodziejstwa nie ujawniając…

000000Tylko, że to jego hasło dopiero dzisiaj jest aktualne…
Budżet Gminy Wadowice pod jego rządami stracił już co najmniej kilkadziesiąt, jeżeli nie kilkaset milionów złotych, a gmina zyskała… „klino-palety” /kiedyś były tylko „euro”/!
Nawet jedyna ścieżka rowerowa, wykonana przez poprzednią ekipę rządzącą,  nie doczekała się nowej nawierzchni…
A przecież w kampanii wyborczej zapowiadał, że za jego rządów tylko tych ścieżek będzie w… pizdu, a nawet więcej!

Dlatego moje wezwanie do podniesienia „rzuconej rękawicy” nadal pozostaje aktualne…

Zwłaszcza, że to nie tylko uszczuplenie budżetu na kwoty znacznej wartości…
To po prostu mniej niż zero z elementów rządzenia, a tylko skok na budżetową kasę dla samego siebie i swoich kolesi…
Skok, który obok złupienia budżetu miał też dać oszustowi dodatkowe dochody ze sprzedaży kolejnym kolesiom majątku gminy za jałmużnę wynikającą z uszczuplenia wartości sprzedawanego majątku gminy oraz ze zmiany… troski na beztroskę.
Jednak to jeszcze nie wszystko…

Bo to również nagminne kłamstwa i oszukiwanie wyborców…
M.in. „ciętymi” przez godnie opłacanego pracownika relacjami z sesji rady miejskiej /z małej, bo ta rada na szacunek nie zasługuje!/ tak, aby spełniały oczekiwania pryncypała…
Jednak to też nie wszystko…

Bo czymże to oficjalnie jest protokół?
Z tego co mi wiadomo, protokół to pisane na bieżąco sprawozdanie z przebiegu rozmaitych posiedzeń, zebrań, obrad, wyborów itp.
Sprawozdania takie służą później do sprawdzania legalności decyzji podejmowanych przez protokołowane gremia bądź stanowią materiał odwoławczy, co stanowi, że muszą /jako ewentualny dowód, w tym może nawet w postępowaniu sądowym/ szczegółowo odzwierciedlać przebieg tychże „spotkań”.

A jak wyglądają protokoły oszusta, którego łupem padły Wadowice?
Tutaj znajdziecie „protokół z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Wadowice dla obszaru położonego w Choczni przy ul. Tadeusza Kościuszki”.

A poniżej pełna filmowa relacja, którą szczegółowo powinien odzwierciedlać ów „protokół”…

. . .

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

Pominę fakt, że podczas tego spotkania to mieszkańcy ujawnili oszustwa w opracowywanym i przedstawionym do dyskusji studium…
Zresztą pominę wszystko, bo nagranie autorstwa pana Leona Jamrożka ja montowałem i na co chciałem zwrócić Waszą uwagę, tam znajdziecie…
Zajmie Wam to trochę czasu, ale myślę, że kiedy dzisiaj decydują się losy być albo nie być Wadowic, to chyba warto?
Bo tego nagrania  nie „okroi” Wam już pracownik oszusta wedle jego „zaleceń”, a nagranie pokazuje rzeczywisty obraz prac nad około 16. hektarami w Choczni, które pokryją hipermarkety wielkopowierzchniowe!
I to tylko na… początek!

No cóż, ale satyra prawa, satyra władzy, satyra legitymizujących bezprawie organów ścigania, pewnie też – jak satyra literacka, kabaretowa czy filmowa – „… pozostają pod ochroną prawa”?
Co na naszym lokalnym podwórku przenosi się na słynną już tezę, z której wynika, że Gmina Wadowice w mikro wymiarze to też „… ch**, du*a i… kamieni kupa”!

Dlatego potraktujmy ten materiał i bieżące wydarzenia w Gminie Wadowice jako szczególnie marnej jakości… satyryczny kabaret!
Satyryczny kabaret i nic ponadto!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT