Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Ewa, Staszek i cała was reszta! Bujajcie się!
Ewa, Staszek i cała was reszta! Bujajcie się! poniedziałek, 9 wrzesień 2013, godz. 09:19

Jak informują media w całym kraju, Dorota Połedniok, śląska radna Platformy Obywatelskiej opuszcza partię, nie zostawiając na niej suchej nitki. I chyba najlepiej ocenę partii Tuska i Kotarby oddaje słowami: „Platformo, bujaj się!”.
W liście Radnej, który opublikował m.in. „Dziennik Zachodni”, ostro ocenia Ona partię i jej władze… Od samej góry do samego dołu!
Mnie rzucił się w oko szczególnie ten jeden fragment oceny partyjnych „Kotarbów” radnej Doroty Połedniok…

„… ONI zachowali się jak typowi zwycięzcy najeźdźcy. Siłą chcieli wziąć wszystko, a Polskę potraktowali jak zwykły wojenny łup – JAK DZIWKĘ, z którą się robi co chce – nawet wbrew jej woli, którą się oszukuje, znieważa i wykorzystuje do własnych partykularnych interesów.”.

No cóż…
Jakby nie czytać i jakby nie patrzeć, trudno nawet mieć jakiekolwiek wątpliwości, że z tej oceny wyłazi szef naszej powiatowej PO, których widać namnożyło się w kraju niczym wszystkożernej szarańczy…

Też zachowuje się jak najeźdźca z… Mogiły, traktując Wadowice i wadowiczan niczym wojenny łup! Też uważa, że należy się mu wszystko! I przeciwników politycznych oraz popierających ich mieszkańców gminy traktuje w sposób opisany przez radną Połedniok: jak dziwkę, z którą się robi co chce – nawet wbrew jej woli, którą się oszukuje, znieważa i wykorzystuje do własnych partykularnych interesów…

Na dodatek wszystko metodami totalitarnymi, starszej części społeczeństwa znanymi z czasów Stalina i Gomółki! Włącznie z ostatnią propozycją donosicielstwa, wzorowanego na wspomnianych wyżej metodach oraz strukturach Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej (ORMO), której nadal bezkarni działacze do dzisiaj zasilają sterowany przez wadowicką drużynę PO w składzie: Filipiakowa i Kotarba – gminny samorząd licząc, że mieszkańcy zapomnieli ich (ormowców) „lizanie klamek” w Komitecie Miejsko-Gminnym PZPR czy Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego oraz… „kablowanie”!

Dlatego już czas abyśmy za śląską radną – Dorotą Połedniok – powiedzieli Filipiakowej, Kotarbie i całej reszcie ich watahy – bujajcie się!

* * *

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Jak informują mnie mieszkańcy, od wczoraj działa podobno w Wadowicach

„Biuro Pierwszej Potrzeby”?

I podobno od wszystkiego…
Telefonując zapewniają, że jak zginie Wam piesek czy kotek,
zabraknie chleba, masła mleka czy pokarmu dla rybek w akwarium,
dostaniecie biegunki i potrzebny jest stoperan,
ujdzie powietrze z koła w rowerze czy samochodzie,
kiedy bije Was teściowa, molestuje żona, rozpija teść
oraz dopadnie jakakolwiek inna potrzeba,
zatelefonujcie pod nr:

515-911-338 lub 602-665-252.

Dyżurny specjalista od wszystkiego bezpłatnie Wam pomoże
i to w trybie expresowym!

I bez żadnych skrupułów telefonujcie!
Wszak autor i pomysłodawca tej inicjatywy pomocowej
podobno wręcz uprzejmie o to wszystkich Was prosi…

* * *

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT