Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Po wołkowicku » Gdyby nie Wasz guru – nijaki Klinowski, nie wiedzielibyście, że stojąc przed żłóbkiem z dziecięciem Maryi i Józefa, tak naprawdę stoicie przed… żydowskim heretykiem, dzieckiem „Arabów”, terrorystą i sekciarzem z Palestyny!
Gdyby nie Wasz guru – nijaki Klinowski, nie wiedzielibyście, że stojąc przed żłóbkiem z dziecięciem Maryi i Józefa, tak naprawdę stoicie przed… żydowskim heretykiem, dzieckiem „Arabów”, terrorystą i sekciarzem z Palestyny! sobota, 26 Grudzień 2015, godz. 12:10

0000Kiedy około 9:00 usłyszałem dźwięk telefonu myślałem, że to ktoś ze spóźnionymi nieco życzeniami…
Okazało się jednak, że nie…
Zarazem, dowiedziałem się, iż z uwagi na mocne czwartkowe postanowienie „zero internetu przez najbliższe trzy dni”, jestem bardzo, ale to bardzo bardzo „do tyłu” w… lokalnej polityce!
Zajrzałem więc co „… znowu Klinowski nawywijał”?
I chociaż – co doskonale wiecie – mam swoje zdanie o religii, Kościele katolickim, a przede wszystkim o boskich urzędnikach uważam, że Klinowski, to nie tylko od dawna oszust, ale do tego naprawdę… idiota!

0003 - BrynkusDlatego w zasadzie chyba pierwszy raz w całości zgadzam się z posłem na Sejm RP – Józefem Brynkusem, że „… Jaki burmistrz taki wpis”!

I tego komentarza Klinowskiego, w którym stwierdził: „Dziś czcimy i świętujemy narodziny żydowskiego heretyka, dziecka „Arabów”, terrorysty i sekciarza z Palestyny, którego część z nas pragnie uczynić Królem Polski. Pamiętacie?” – nie zamierzam komentować.

Bowiem bardziej interesuje mnie u Klinowskiego jego durna a zarazem całkowicie nieudolna próba obrony przed tym swoim… idiotyzmem.

0001Ta, kiedy zorientował się, na jakiego idiotę wyszedł nie tylko w lokalnym, wadowickim środowisku, wziął i napisał:
„Widzę, że mój poprzedni wpis wywołał falę oburzenia, co wymaga kilku słów sprostowania. Po pierwsze, nie chciałem nikogo obrazić, a jedynie wskazać na fakt, że dzisiaj Jezus (czy jego rodzice) zostałby z Polski pogoniony, choć prawie każdy z nas deklaruje się jako Chrześcijanin. I niestety niewielu fakt ten zastanawia. Ubolewam, że tak słabo w tej kwestii wybrzmiewa głos Kościoła i argumenty moralne, a dominuje przekaz polityków i podsycanie lęków. Po drugie, smuci, że najwyraźniej mało jako społeczeństwo wiemy o Jezusie i jego programie politycznym oraz przyczynach śmierci. No i po trzecie wreszcie smuci, że tak wiele osób zamiast spędzać czas z rodziną, siedzi na Fejsie!”.

Bo okazuje się, że najmniej o Jezusie wie… sam Klinowski!

I to nie tylko wówczas, kiedy przypisuje go do społeczności i religii arabskiej, ale przede wszystkim, kiedy stara się porównywać go do dzisiejszych… „uchodźców” oraz „terrorystów”!

0002 - KrasaCo zauważają nawet radni mu… poddani!

I nie zamierzam wcale polemizować z oszustem i idiotą oraz kilkoma entuzjastami komentarzy Klinowskiego…
Wszak pozwolę sobie tylko na zacytowanie kilku słów obowiązującej w Kościele katolickim legendy, która wszystkim tym „odkryciom” Klinowskiego oraz jego zwolenników zaprzecza…

Bo trudno – ale tylko nie oszustowi czy idiocie – nie dostrzec, że dziecię z „domu Izraela” nie mogło być… Arabem, w dorozumieniu religijnym – islamistą, podobnie jak i faktu, iż z uwagi na napływ dużej liczby ludności do Betlejem, gdzie akurat odbywał się spis poddanych Cezara Augusta, dla Józefa i Maryi, która była brzemienna, zabrakło miejsca w hostelu, jakim na tamte czasy były gospody z pokojami noclegowymi…
Co w całości przeczy teorii Klinowskiego o Jezusie uchodźcy i terroryście?

No bo podobno, jak napisał niejaki Łukasz, było tak /za Biblią Tysiąclecia/:
„… W owym czasie wyszło rozporządzenie Cezara Augusta, żeby przeprowadzić spis ludności w całym państwie. Pierwszy ten spis odbył się wówczas, gdy wielkorządcą Syrii był Kwiryniusz. Wybierali się więc wszyscy, aby się dać zapisać, każdy do swego miasta. Udał się także Józef z Galilei, z miasta Nazaret, do Judei, do miasta Dawidowego, zwanego Betlejem, ponieważ pochodził z domu i rodu Dawida, żeby się dać zapisać z poślubioną sobie Maryją, która była brzemienna. Kiedy tam przebywali, nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie.
(…) Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię, nadano Mu imię Jezus, którym Je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie.
(…) Gdy potem upłynęły dni ich oczyszczenia według Prawa Mojżeszowego, przynieśli Je do Jerozolimy, aby Je przedstawić Panu. Tak bowiem jest napisane w Prawie Pańskim: Każde pierworodne dziecko płci męskiej będzie poświęcone Panu. Mieli również złożyć w ofierze parę synogarlic albo dwa młode gołębie, zgodnie z przepisem Prawa Pańskiego.
(…) A żył w Jerozolimie człowiek, imieniem Symeon. Był to człowiek prawy i pobożny, wyczekiwał pociechy Izraela, a Duch Święty spoczywał na nim. Jemu Duch Święty objawił, że nie ujrzy śmierci, aż zobaczy Mesjasza Pańskiego. Za natchnieniem więc Ducha przyszedł do świątyni. A gdy Rodzice wnosili Dzieciątko Jezus, aby postąpić z Nim według zwyczaju Prawa, on wziął Je w objęcia, błogosławił Boga i mówił: „Teraz, o Władco, pozwól odejść słudze Twemu w pokoju, według Twojego słowa. Bo moje oczy ujrzały Twoje zbawienie, któreś przygotował wobec wszystkich narodów: światło na oświecenie pogan i chwałę ludu Twego, Izraela””.

Gdzie tu więc ten Klinowskiego Jezus-Arab i terroryści z Syrii, Iraku i Afganistanu?

Oczywiście pytanie retoryczne, bowiem nie otrzymam na nie odpowiedzi…
Podobnie jak na inne…
Jak dzisiaj czują się dwie wadowickie „damy”, nie tylko do końca oddane Klinowskiemu, ale wszem i wobec głoszące poprzez każde dostępne media, że przecież Karol Wojtyła, namiestnik tego Klinowskiego Jezusa-Araba a zarazem terrorysty, to ich „… wujek”?
Gdzie jest dzisiaj… pełnomocnik IWW – Zofia Siłkowska, ze swoimi peanami o… „szlachetności”, „uczciwości” i „rzetelności” burmistrza „papieskich” Wadowic?
I gdzie dzisiaj są jego sponsorzy wyborczy, m.in. z Myślachowic, Wieprza, Kleczy Dolnej i Dobczyc?
No, gdzie?

Dlatego do słów posła Brynkusa dorzucę, iż dzisiaj: jaki burmistrz, takie też milczące IWW i jej pełnomocnik oraz sponsorzy wyborczy tego… oszusta!

A, że Wadowice mają takiego burmistrza?
To akurat mnie nie dziwi!
Wszak, jako chyba jedyny, jeszcze przed wyborami napisałem, że Klinowski będzie gorszym burmistrzem dla naszej gminy od… Filipiakowej!
Ale nie słuchaliście i wybraliście!
Więc macie to, na co zasługujecie!
Jedyna dla Was nadzieja w tym, że naprawdę koniec kadencji tego burmistrza już bliski…
Bo, jak napisałem Wam w życzeniach na Święta, naprawdę wchodzicie w kolejny dla Wadowic… rok wyborczy!

A teraz katolicy, chrześcijanie z całego świata, stając w świątyni przed bożonarodzeniową szopką cieszcie się, że oddajecie cześć nie dziecięciu z „domu Izraela”, Jezusowi z „rodu Dawida”, ale żydowskiemu heretykowi, dziecku „Arabów”, terroryście i sekciarzowi z Palestyny!

0004 - KlinowskiBo tak do Was powiedział Wasz guru: burmistrz Wadowic, doktor iluzji prawnych – Mateusz Klinowski, który najbezpieczniej czuje się nie pośród swoich wyborców, ale pośród… terrorystów!

Dlatego, aby podsumować należy dodać, że ten strzał i to naraz w obydwa kolana i w obydwie stopy Klinowskiego, był naprawdę perfekcyjny i do tego już… nie dający się operować”!

Bowiem Klinowski tym swoim komentarzem dowiódł, że jest tylko takim ropiejącym wrzodem na dupie… miasta urodzenia Lolka Wojtyły!


I nic już tego stanu nie zmieni…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT