Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Gdzie jutro – 21 października – oddamy swój głos wyborczy?
Gdzie jutro – 21 października – oddamy swój głos wyborczy? sobota, 20 Październik 2018, godz. 22:20

Obwieszczenie Okrêgi wyborcze 2018Ponieważ wiele osób telefonuje do mnie i pyta o siedziby ich lokali wyborczych mówię, że…
Przed każdymi wyborami, czy to samorządowymi, czy do sejmu i senatu, czy do PE, w każdym dostępnym miejscu na terenie Gminy Wadowice, podawana była w formie obwieszczenia burmistrza Wadowic informacja o obwodach i… lokalach wyborczych!

Dzisiaj znamy obwody i numery mandatów do zdobycia przez kandydatów, ale… nie znamy miejsc lokali wyborczych, w których na tych kandydatów moglibyśmy oddać swój głos!

Nie ma tej informacji w obwieszczeniu burmistrza Wadowic i nie ma w uchwale Rady Miejskiej w Wadowicach…
. . .

w sprawie: podzialu Gminy Wadowice na okregi wyborcze, ustalenia ich granic i numerow oraz liczby radnych wybieranych w kazdym okregu.w sprawie: podzialu Gminy Wadowice na okregi wyborcze, ustalenia ich granic i numerow oraz liczby radnych wybieranych w kazdym okregu.w sprawie: podzialu Gminy Wadowice na okregi wyborcze, ustalenia ich granic i numerow oraz liczby radnych wybieranych w kazdym okregu.
……………………………………………………………………………………………………………………………..

Do lokalizacji miejsc do głosowania w gminie Wadowice dotarłem dopiero… na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.
Dlatego, kto w naszej gminie nie wie, gdzie znajduje się jego lokal wyborczy, niech zajrzy TUTAJ.

Przepraszam, ale uwagi, że to nie mój prawny obowiązek oraz nie mnie za to płacą i to niemałe pieniądze – nie będę tej listy tutaj przepisywał.

A nad tym, kto nie dopełnił prawnego obowiązku, bądź komu bardzo zależało na tym, aby wyborcy nie wiedzieli gdzie iść i zagłosować na swoich kandydatów, niech pokuma /dopełni swój prawny obowiązek/ tzw. „prokurator”!

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT