Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Grasujący anty referendalny duet!
Grasujący anty referendalny duet! sobota, 12 maj 2012, godz. 17:42

Dzisiaj rano mieszkańcy Gminy Kalwaria ze zdumieniem czytali ulotki, którymi szantażuje się ich konsekwencjami, jeżeli wezmą udział w referendum. Dodam, że ulotki nie tylko całkowicie fałszywe w treści, ale też w tej treści…kryminogenne!
Jednak to szczegół, którym zająć będą musiały się organy ścigania…
Mnie zastanawia tylko, jaki związek z pojawieniem się dzisiaj rano tych ulotek, na terenie Gminy Kalwaria, ma wadowicki „rzecznik” vel „kocicho” vel „haker” vel Stanisław Kotarba, widziany przez mieszkańców kalwaryjskiej gminy ubiegłej nocy, wraz ze swoim etatowym „statywem”, zarówno na terenie samej Kalwarii jak i ościennych sołectw?
A zastanawia mnie to tym bardziej, że niecałą godzinę temu (o równej 17:00!), minęliśmy się przy mojej posesji z „kocichowym” srebrnym „punto” (KWA 28KU), gdzie „tyż” w towarzystwie onego etatowego „statywa” pędzili…

Czy znowu do Kalwarii i ościennych sołectw, grozić mieszkańcom konsekwencjami za udział w konstytucyjnym referendum?
Dlatego apeluję do mieszkańców Kalwarii aby przygotowali sobie wszelki sprzęt rejestrujący (aparaty fotograficzne, kamery) i strzegli swojej konstytucyjnej niepodległości, którą chce już na dobre zawładnąć wadowicka sitwa!
Wszak zdaje sobie ona doskonale sprawę, że jutrzejsza przegrana Stradomskiego, to… stuprocentowa gwarancja inicjatywy referendalnej w Wadowicach!
Nadto, o każdym pojawieniu się tego „sympatycznego” duetu w okolicach Waszych posesji informujcie Policję, żądając szczegółowej kontroli „stanu posiadania” samochodu, szczególnie pod względem wypełnienia go rozklejanymi na terenie Gminy Kalwaria materiałami, którymi grozi się mieszkańcom w sposób przestępczy!
I nie dajcie się ogłupić ani zastraszyć, wszak gotów Wam wmówić przez „statyw”, że został „posłem2700” właśnie dlatego, bo… wylegitymowała go 10. osobowa komisja!

Zastanówcie się tylko, dlaczego brakuje w kalwaryjskich sklepach i aptekach… pampersów?

Nie wiecie?
Bo nie ma czasu na pranie ufajdanych ze strachu przed utratą władzy… galotów!
Trzeba z pampersem pędzić po gminie i rozlepiać na słupach kłamliwe, przestępcze w swej treści ulotki!
Więc bądźcie już czujni…
Bo o 17:00 wyjechali z Wadowic!
Jak zaczną u Was grasować, zwłaszcza po nocy, jak miało to miejsce podczas ubiegłej – to już wiecie co z nimi zrobić!
Bo pamiętajcie, że tylko na terenie Gminy Kalwaria obowiązuje cisza referendalna! Więc wieszanie tego gówna przez gówna”, na terenie gminy Wadowice nic im przecież nie da!

A jutro, wychodząc z lokalu wyborczego, zaśpiewajcie kalwaryjskiej sitwie i jej utrzymankom…

„… Bój to był wasz ostatni!”.

Aktualizacja: 19:40.
No i nie pomyliłem się! Już z kilku źródeł otrzmałem potwierdzenie, że duet „kocichowo-statywowy” był widziany po godz. 17:20 na terenie Kalwarii.
Dziękuję Wam za te wszystkie informacje i proszę o następne…
W tym z dokumentacją fotograficzną…
Do rana bardzo daleko… A ulotek mają jeszce chyba bardzo dużo do rozlepienia?

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT