Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » „Guzik” z rzetelnej informacji… Wolą iść w… satyrę!
„Guzik” z rzetelnej informacji… Wolą iść w… satyrę! środa, 7 Październik 2015, godz. 13:43

Online o BDI06 października redaktor Marcin Guzik, na swoim portalu pokusił się o informację, którą ja przekazałem już 01 października… Pominę bzdety o samej inwestycji, którymi upaja swoich nieświadomych faktów czytelników.

Jednak nie mogę nie odnieść się do podanej przez Marcina informacji dotyczącej niezawiadomienia Klinowskiego…
Może zacytuję: „… nikt nie informował ich o terminie rozprawy”.
Kiedy przeczytałem łzy litości spłynęły po moim policzku…

Bo kto miał informować Klinowskiego o rozprawie administracyjnej, o którą przecież wnosił razem z kolesiami z IWW zastrzegając, iż ma być otwarta dla społeczeństwa?!
Przecież tak złożonym wnioskiem uruchomił nie tylko jasno określony tryb zawiadomienia o terminie rozprawy administracyjnej, ale również po stronie stron postępowania postawił wszystkich, którzy na tej rozprawie się pojawili.

No ale Klinowski znowu musi zrzucić własną niechęć uczestniczenia w rozprawie /bo tak bywa, kiedy chce się mącić wodę kijem, kiedy inni rybki łowią, a jednocześnie nie ma się nic sensownego do powiedzenia/, na kogoś, kto… powiadomił o terminie rozprawy wszystkie zawnioskowane przez Siłkowską, Klinowskiego, Witkowskiego i Kopra, strony tego postępowania administracyjnego.
Czego najlepszym dowodem jest obecność na rozprawie prowadzonej z wniosku Inicjatywy Własnych Wartości, m.in. reprezentacji mieszkańców Andrychowa, Myślenic, Kóz, Wadowic…

Ale Marcin uczynnie Klinowskiemu w bałamuceniu ciemnego ludu… pomoże!
😀

Widać mają chyba w tym IWW oraz na onym „online” ogromny niedobór… satyry!
😛

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT