Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Heros chce dowieść, że Filipiakowa nadaje się tylko na… niańkę! Pomożecie herosowi!
Heros chce dowieść, że Filipiakowa nadaje się tylko na… niańkę! Pomożecie herosowi! środa, 5 Wrzesień 2012, godz. 07:11

Na „asystencko” opłacanym przez tutejszy ratusz „dziwkarskim” portalu, heros propagandy podwórkowej – aby kolejny raz zarobić na bułkę ze słonym śledziem (sprzedawali kiedyś takie w bufetach dworcowych PKP) – zamieścił sondaż zatytułowany: komu pozwoliłbyś odprowadzić dziecko do przedszkola? – czy „cóś” podobnego…
I z pełną satysfakcję oddałem głos na… „babcię” Filipiakową!
Wszak wieloletnią troską o Kotarbę dowiodła, że jak nikt inny ma talent opiekuńczy, wychowawczy i rodzicielskie… podejście do dzieci!
Dlatego idźcie moim śladem i też głosujcie!
Bo jak Filipiakowa nie weźmie pierwszego miejsca, to Staszek „zaryczy” się niczym rozkapryszony przedszkolak, któremu koleżanka zabrała… foremki do piasku!

Aktualizacja: 05 września 2012 roku.

A tak prosiłem… Głosujecie u herosa propagndy podwórkowej na Filipiakową…
Oczywiście wiem, że macie Państwo do mnie zaufanie oraz, że doskonale wiecie, iż dziecko oddane przez Was pod moją opiekę będzie całkowicie bezpieczne…
Ale co zrobię z repliką rzecznika prasowego, kiedy zostanę „niańką roku” i będę musiał przejąć obowiązki niańczenia Staszka od „babci” Filipiakowej?

Za to, że jest niegrzeczny, dupska mu pasem nie przetrzepię, bo… ustawa zabrania! No a za wąsa też nie wyszarpię, bo z przezorności… zgolił!

Tak więc proszę, nie obdarowujcie mnie tym „zaszczytnym” obowiązkiem, a przede wszystkim nie odbierajcie przyjemności niańczenia repliki wadowickiego rzecznika samej… Filipiakowej!
Wszak gotowa z rozpaczy coś sobie zrobić… 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT