Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Heros dostąpił „cudu” objawienia? Santo subito!
Heros dostąpił „cudu” objawienia? Santo subito! czwartek, 19 kwiecień 2012, godz. 12:27

Jak nic, heros propagandy podwórkowej przypieczętuje swoim zeznaniem proces kanonizacyjny Jana Pawła II… Wszak to ponad wszelką wątpliwość „cud”, że wczorajszy pociąg relacji Sucha Beskidzka – Kraków, Acatus II – EN77, który w Zebrzydowicach potrącił młodego mężczyznę, objawił się herosowi opłacanej z gminnych budżetów propagandy, … „papieskim” EN61!
Nie wiemy, bo nie poinformował na swoim portalu, ale może podzieli się taką wiedzą z postulatorem procesu kanonizacyjnego o. Sławomirem Oderem, iż chłopak przeżył zderzenie z pociągiem tylko dlatego, że na „pokładzie” jego cudownej „papieskiej” zwidy, być może byli też „papieski burmistrz papalandu” i ten jeszcze burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej?
Byłby to „cud” potrójny!
Wręcz „święta” trójca!
A więc kolejne już, po Kotarbie … „three in one”!
Przypomnę, że w ostatnich dniach marca Prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych – kardynał Angelo Amato zapowiedział, że proces kanonizacyjny Jana Pawła II będzie „bardzo szybki”, choć z „rygorystycznym” przestrzeganiem reguł. Ujawnił, też, że już są sygnały o przypadkach wymaganego cudu…
Po wczorajszym doświadczeniu tak „cudownego objawienia” u herosa „papieskiego” EN61, który przyćmił temu pierwszemu od propagandy podwórkowej… Acatusa II – EN77, nawet nie można wątpić w… słowa Kardynała!
Zdaję sobie sprawę, że budżety obydwu gmin „kwiczą” swoją pustką, ale przecież burmistrzowie; wadowicki, „papieski”, jak ten widziany wczoraj przez herosa pociąg oraz kalwaryjski, wysupłają chyba jeszcze jakieś resztki z krwawicy podatników, na podróż tego ich utrzymanka do Rzymu?
Bo kiedy ten „objawiony” złoży swoje zeznania przed Kongregacją Spraw Kanonizacyjnych, to już na drugi dzień Jan Paweł II… „santo subito”!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT