Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » I nie poradzisz nic…
I nie poradzisz nic… niedziela, 18 styczeń 2015, godz. 00:48

0000_Socjotechnika wrednego kłamcy!Nie będę dobijał „burmistrza” (albo tylko satyra w przykrótkich majtach?), kolejnymi mailowymi opiniami na jego temat. I to tylko z jednego powodu…
Do ślepców i nadal ociekających wazeliną pochlebców ich guru z kłamstwem na ustach i przerośniętym ego, treści tych kolejnych maili i tak nie dotrą…
A całej reszcie już nic tłumaczyć nie trzeba!
Bo ta nie dająca się terroryzować kłamstwem i kolesiostwem Klinowskiego reszta już zrozumiała, że się na tych wyborach… przejechała!
No ale… nie poradzisz nic bracie mój!
Tylko, że gdy już „korona” poleci na bruk, może być za późno…
Dlatego nie zdziwi mnie, kiedy – tak jak jeszcze teraz daje się słyszeć głosy „komuno wróć” – już niedługo usłyszę albo przeczytam „Ewa „….wróć””!
Co prawda mnie jeszcze bardziej daleko do niej niż do Klinowskiego, ale są tacy, którzy już twierdzą – i nie powiem, że to hipokryzja – iż Ewa nie była aż tak… wredna i zakłamana!
Ba, znacząca liczba mieszkańców gminy już uważa, że gdyby nie te „asystento-rzeczniki” w jej otoczeniu, byłoby w tym mieście nie tylko lepiej ale też… dostatnio.
No i – czego im zaprzeczyć nie mogę – że z tych tylko ostatnich trzech miesięcy… kłamstw Klinowskiego, ona przez dwadzieścia lat nie przebiła!
Cóż więc więcej można do tego dodać?
Może tylko zapytać…
A… było słuchać?
Przecież o tym wszystkim, co dzisiaj dzieje się w wołkowickim ratuszu, nie tylko mówiono i to jeszcze przed pierwsza turą wyborów samorządowych, pisano też!
I, żeby zrozumieć, iż wtedy słuchaliście wyłącznie bajek, wystarczy przejrzeć archiwa!
Prawda?
I jaka… brutalna!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT