Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Takie różne z życia wzięte... » I znowu błysnął…
I znowu błysnął… wtorek, 24 październik 2017, godz. 10:39

O pośle z Wieprza NSZZPPoseł od „kukizów”…
Ten – jak pisze Zarząd Główny NSZZP – z Wieprza!
Dlatego odetchnąłem z ulgą, że… nie z Wadowic!
I jak błysnął, tak ten błysk Jego „gwiazdy” zgasił przywołany wyżej Zarząd…
Ale o tym nieco niżej…
Bowiem zauważam, że im bardziej poseł Brynkus bryluje na swoim politycznym saloniku, tym bliżej jest Mu do politycznego… dnia!

Wszak nie mam powodów /żadnych/, abym sympatyzował z Policją, a już zwłaszcza po sprawie, która prawdopodobnie w listopadzie ujrzy światło dzienne, jednak uważam, że tzw. ustawa dezubekizacyjna nie tylko kompromituje obydwie ogromne Izby parlamentarne Rzeczypospolitej, ale przede wszystkim rażąco obraża Konstytucję RP, jednocześnie jaskrawo burząc Jej porządek prawny…
I nie dzieje się to bez udziału posła Brynkusa, z… Wieprza.

A przecież pan Poseł, ten wieprzowski, jest już na tyle „duży”, że powinien pamiętać, iż w okresie zmian ustrojowych dokonano też wiele demokratycznych zmian w resortach, w które wpisała się również tzw. weryfikacja w Policji…
I to do tego stopnia skuteczna, że usunęła z Jej szeregów nawet osoby w okresie szkolenia, które ani jednego dnia nie siedziały za milicyjnym czy UB-eckim biurkiem!
By było jaśniej dodam, że była tamta weryfikacja chyba tak samo „sprawiedliwa” jak obecna… „dezubekizacja” i jak ta obecna, też doprowadziła do wielu ludzkich tragedii!
A, żeby było jeszcze jaśniej, o jednej z takich spraw osobiście rozmawiałem z posłem Brynkusem /co prawda pod szkolnym płotem, ale rozmawiałem/

Stąd uważam, że odebranie praw emerytalnych ludziom, którzy po tamtej weryfikacji służyli Polsce i Polakom /niektórzy chyba jeszcze służą?/, jest nie tylko niesprawiedliwe, ale wprost godzące w demokratyczny system prawny!

00000I dlatego tekst, który pan Poseł „spłodził” o związkach zawodowych policjantów uważam za tak samo rzetelny, jak Jego inne materiały, a za przykład podam tylko poselskie informacje na forum naukowym w Tarnowie, o będącym w całkowitym wadowickim niebycie „muzeum tradycji niepodległościowej ziemi wadowickiej” swojego… asystenta!

A swoją drogą pośle Józefie – dlaczego w całkowitym niebycie, kiedy lat temu kilka /bądź kilkanaście – nie chce mi się teraz szukać/ tenże Pański asystent nazwisk dwojga miał do zainwestowania 300.000,- złotych, coby mógł wrota „muzeum” otworzyć?!

Jak było to głośne niech świadczy fakt, że przybyli tu ze świata ludzie pół dnia szukali owego „cuda niepodległościowego” po całym mieście, aby już tym szukaniem zmęczeni trafić do… Muzeum Polsko-Amerykańskiego „Hell’s Angel”!
A więc do Muzeum nie tylko funkcjonującego w Wadowicach od lat bez żadnego doinwestowania ze środków publicznych, a do tego pełnego oryginalnych eksponatów i nie grożącego przechodniom utratą zdrowia, a nawet – co nie wykluczone – śmiercią!

Dlatego panie pośle Józefie Brynkus…
Zamiast pisać dyrdymały o policyjnych związkach zajmij się Pan np. stanem technicznym budynku przy ul. Mickiewicza 14, w Wadowicach, w którym ma Pan swoje biuro poselskie, a który zagraża zdrowiu a nie wykluczone, że i życiu przechodniów /w tym uczniów sąsiadującego z budynkiem LO/.
. . .
0001 0003 0006 0007 300dpi
……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Oraz niech Pan ustali co i jak podziało się z tymi trzema setkami tysięcy złotych, które Pański asystent miał zainwestować, ale nigdy nie zainwestował w reklamowane na forum naukowym przez Pański poselski majestat „muzeum”!

A Państwa dopiero teraz zostawiam z materiałem, którym Zarząd Główny NSZZP „wytrzepał portki” Posłowi z… Wieprza!
Aby treści nie „rozkminiać” na czynniki pierwsze, TUTAJ sobie wszystko… przeczytajcie!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT