Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Takie różne z życia wzięte... » „Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie” – część 1…
„Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie” – część 1… poniedziałek, 13 marzec 2017, godz. 17:19

Jeżeli chciałeś zabłysnąćIluzjonista prawny i największy w historii tego miasta oszust, po długim niebycie na swoim blogu „błysnął” – niczym posypany brokatem – kolejnym idiotycznym wpisem zatytułowanym „Zbysia zabawy w pianie”.
Ale jak to mówią, „czasem to nawet psu dupa też błyśnie”…

Dlatego czytałem, jednak nie do końca, bo z każdym zdaniem coraz wyraźniej widziałem tytuł „Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie”.
Nadto, nie mam wątpliwości, że ów „… maturzysta”, jak nazywa bohatera swojego wpisu autor tych wypocin, ma więcej wiedzy prawnej od iluzjonisty prawnego i oszusta /tytułującego się doktorem nauk prawnych/, z jego watahą prawników!
I nie zamierzam odnosić się do iluzorycznej treści…

Zamierzam tylko przypomnieć, że prawo obowiązuje wszystkich w tym kraju!
Niestety, nie w ocenie doktora iluzji prawnych z wadowickim prokuratorem rejonowym w parze!

A skąd te „Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie”?
Ano stąd – o czym iluzjonista i oszust sprytnie milczy – że tenże w ocenie tego nieuka „… maturzysta”, najpierw /zgodnie z prawem do informacji/ tegoż iluzjonistę i oszusta pytał, a kiedy ten nie udzielał odpowiedzi, występował na drogę sądową i powodował, że za każdym razem iluzjonista i oszust… przeżynał z kretesem!
Bo w przeciwieństwie do niego samego i wadowickiego prokuratora rejonowego, sąd w żadnym przypadku nie uznał, że iluzjonista i oszust może stać ponad prawem!
To po pierwsze…

Po drugie – wyjaśnienia, że „… maturzysta”, źle wysłał swój wniosek na pocztę elektroniczną iluzji i oszustwa dowodzi, że mamy na burmistrzowym stołku klowna dowodzącego marnej jakości trupą cyrkową…
Bo doktor iluzji prawnych nie wie nawet, że zgodnie z prawem, do tego potwierdzonym już nawet wyrokami Sądu Najwyższego, każdy może zadać mu pytanie, w tym anonimowo, podając tylko adres maila do udzielenia odpowiedzi!
Tak! Tak! – doktorze iluzji prawnych i oszuście!
A to, że maile od mieszkańców trafiają ci do spamu, to nie oznacza, że wina leży po stronie nadawców korespondencji, tylko po stronie odbiorcy…
Bądź tylko tak samo masz zdolnego informatyka, jakim ty jesteś zdolnym… prawnikiem?

Po trzecie – jeszcze raz wrócę do pytania: skąd te „Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie”?
Przecież jego zachowania /pytania, wnioski, oskarżenia/, kiedy był radnym i bił się o stołek burmistrza, to dopiero była jazda!
Do tego jazda bez trzymanki, którą Gminie Wadowice /i nie tylko/ wyrządzono szkody majątkowe w wielkich rozmiarach!
Bo przecież choćby tylko straty prokuratury dzięki wykopaliskom „archeologicznym” na śmietnisku, to też… „Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie”!

Po czwarte – „…szukanie haków. Na dziesiątki zadanych pytań na razie żadnych afer nie udało się wykryć.” – twierdzi iluzoryczny oszust.
Czy aby na pewno?

Wszak rzeczywiście 09 marca, może w prezencie dla koleżanki największego w gminie iluzjonisty prawnego, jedyny obecnie pro-iluzoryczny portal poinformował, że „… Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie rzekomego fałszywego oświadczenia majątkowego wiceburmistrz Wadowic Ewy Całus. Śledczych o sprawie poinformowała jedna z wadowickich blogerek.”.
Jednak to wcale mnie nie dziwi, bowiem „adwokatowanie”, to nie od dzisiaj najlepsze, co wychodzi temu organowi państwa z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 9, zwanemu tu w Wadowicach „prokuraturą”…
Przecież sprawę, mówiąc językiem potocznym, dealu w sprawie Przedsiębiorstwa Komunalnego EKO Sp. z o.o., z siedzibą w Choczni, wadowicka „prokuratura” też umorzyła.

Zawiadomienie 300 dpiTylko, że obecnie postępowanie, w którym w ub. roku prokurator Kiciński nie widział znamion przestępstwa – a mnie osobiście prawnik z EMPOL’u publicznie zapowiedział proces sądowy /po którym został tylko „orła cień”/ – prowadzi Wydział do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie pod nadzorem Wydziału do Spraw Przestępczości Gospodarczej Prokuratury Okręgowej.

I wiem, że postępowanie to prowadzone jest po moim wniosku z dnia 13 grudnia 2016 roku, skierowanym do Premier Rządu RP, Prokuratora Generalnego, Ministra Spraw Wewnętrznych, Rzecznika Praw Obywatelskich i posła na Sejm RP – Józefa Brynkusa, przekazanym do wiadomości Komendantowi Powiatowemu Policji w Wadowicach oraz Prokuratorowi Rejonowemu w Wadowicach, w treści którego napisałem m.in.:

„Szanowni Państwo.
Ja o tej wprost korupcyjnej sprawie, jaką bez wątpienia są działania przedstawicieli Gminy Wadowice w Zarządzie oraz Radzie Nadzorczej Przedsiębiorstwa Komunalnego EKO Sp. z o.o. z siedzibą w Choczni, napisałem już chyba wszystko, włącznie z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Niestety, wadowickie organy ścigania /Policja, Prokuratura/, zwyczajowo „w majestacie prawa” nie zrobiły nic, aby kryminogenne działania burmistrza Wadowic a zarazem członka Rady Nadzorczej przedsiębiorstwa, prowadzone na szkodę Gminy Wadowice i jej mieszkańców wyjaśnić.
Kilka miesięcy później, kiedy wręcz identyczne jak moje zawiadomienie o przestępstwie złożył Poseł na Sejm RP – Józef Brynkus, prokurator Sebastian Kiciński tylko deklarował, że kiedy zawiadomił sam Poseł, to teraz sprawa musi być prowadzona zgodnie z prawem…
Czemu wcześniej, po moim zawiadomieniu, nie musiała posiadać cech prawnych? – już nie wyjaśnił.”.

I jak wynika z zawiadomienia, jakie otrzymałem z Prokuratury Okręgowej w Krakowie, śledztwo zostało wszczęte w sprawie wyrządzenia Gminie Wadowice szkody majątkowej w wielkich rozmiarach…
Dlatego nie wnikając w jego szczegóły zanim zostaną one ujawnione przed sądem, przypomnijmy sobie niektóre fakty, którymi największy w historii tego miasta i tej gminy oszust przyczyniał się właśnie do wyrządzania Gminie Wadowice szkód majątkowych /bo to nie tylko EKO/ w wielkich rozmiarach…

Na początek powiedzmy sobie wprost, że ów iluzjonista prawny i oszust nie skupił wyłącznie swojej uwagi na narażeniu Gminy Wadowice oraz jej mieszkańców na straty majątkowe w znacznych rozmiarach tylko w układzie z przedstawicielami rodzinnej spółki EMPOL z siedzibą w Tylmanowej, a więc z przedstawicielami współudziałowca Gminy Wadowice w Przedsiębiorstwie Komunalnym EKO spółka z o.o. z siedzibą w Choczni.
Bowiem taką działalność prowadzi on od samego początku sprawowania swojej funkcji z wyboru.

Źródło-portal-opłacany-z-Twoich-podatkówI jest sporo przykładów, dzięki którym nie tylko doszło do tej… „iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie”, ale też dzięki którym już jutro nastąpi tu ciąg dalszy, aby właśnie pokazać Wam nie tylko to, że jednak – w brew informacji iluzjonisty prawnego i oszusta – afer udało się wykryć i to sporo oraz, że mimo oporu wadowickiej prokuratury będą one przedmiotem postępowania, a także dlatego, aby pokazać, jak Gmina Wadowice jest dzisiaj rządzona przez klowna dowodzącego marnej jakości trupą cyrkową…
Tak więc już jutro zapraszam na część drugą!

Edward „Scorpion” Wyroba
/wykształcenie zawodowe, którego się nie wstydzę,
zwłaszcza, kiedy widzę poziom… iluzorycznego doktoratu
u faceta, którego łupem padły Wadowice!/.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT