Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » „Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie” – część 8…
„Iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie” – część 8… poniedziałek, 20 Marzec 2017, godz. 19:33

Źródło-portal-opłacany-z-Twoich-podatkówTak więc, kiedy już nastąpi ten dalszy ciąg działań mających na celu przejęcie udziałów gminy w tym intratnym przedsiębiorstwie przez udziałowca większościowego, z którym w korupcyjny układ weszli członek rady nadzorczej a zarazem burmistrz Wadowic i wiceprezes Przedsiębiorstwa Komunalnego EKO, sp. z o.o. z siedzibą w Choczni,, to właśnie wszystkie te moje twierdzenia wykorzystam w kolejnych postępowaniach, w tym jeżeli zajdzie taka potrzeba, nawet przed organami Unii Europejskiej.

Bo kompromitacją wadowickich organów ścigania jest, że sprawa rażąco sprzecznego nie tylko z prawem, ale przede wszystkim z interesem społecznym, przejęcia udziałów gminy w Przedsiębiorstwie Komunalnym EKO, sp. z o.o. z siedzibą w Choczni przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Spółka z o.o. z siedzibą w Tylmanowej, była już przedmiotem kilku moich zawiadomień o przestępstwie, ale w ani jednym przypadku Prokurator Rejonowy w Wadowicach nie dopatrzył się w tej sprawie nieprawidłowości, w tym nawet tych oczywistych, jakimi są działania dwóch kolesiów, a zarazem przedstawicieli gminy w tej spółce, na szkodę interesów tylko samej spółki.
Bo o szkodach wyrządzonych gminie i mieszkańcom, już nawet nie wypada pisać…

Jednak wcale mnie to nie dziwi, kiedy przecież poza wszelkimi sporami pozostaje, że w żadnej z tych spraw nawet nie postarano się o sprawdzenie choćby tylko faktu, z czego wynika tak daleko posunięta determinacja ze strony właścicieli Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych EMPOL Spółka z o.o. z siedzibą w Tylmanowej oraz przedstawicieli Gminy Wadowice w spółce z udziałem tejże gminy, aby to EMPOL przejął nasze, podatników Gminy Wadowice udziały w takim „bankrucie”, jakim w ocenie wyżej wymienionych jest podobno Przedsiębiorstwa Komunalnego EKO, sp. z o.o. z siedzibą w Choczni?

Wszak jeżeli jest aż tak źle, że podobno gorzej już być nie może, to nie potrzeba iluzorycznego doktora i oszusta z wiceprezesem-bankrutem pospołu, bo nawet bezdomny spod mostu Wam powie, że wtedy ogłasza się upadłość spółki, aby nie ponosić kosztów jej utrzymania, a nie zabiega o jej oddanie w ręce tych, którzy najgłośniej krzyczą o rzekomym bankructwie.
Tu aż ciśnie się na usta pytanie o to, kto w tłumie najgłośniej krzyczy „łapać złodzieja”?
No oczywiście – złodziej!

Stąd idąc jeszcze dalej, aż ciśnie się na usta kolejne pytanie: dlaczego do dnia dzisiejszego Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Spółka z o.o. z siedzibą w Tylmanowej dostarcza odpady komunalne do niecki Przedsiębiorstwa Komunalnym EKO, sp. z o.o. z siedzibą w Choczni, kiedy z pisma Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych EMPOL Spółka z o.o. z siedzibą w Tylmanowej z dnia 21 kwietnia 2016 roku oraz wywodów Maurerowych „orłów”, wywodów zarejestrowanych i opublikowanych w sieci, poza jakimikolwiek sporami pozostaje, że co najmniej od września 2016 roku powinna trwać już rekultywacja śmietniska w Choczni, rekultywacja kosztowna i zapowiedziana przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Spółka z o.o. z siedzibą w Tylmanowej i onych „orłów” na… 30 lat?

I właśnie dlatego jestem wręcz pewny, że jeżeli nie podjąłbym tych wcześniejszych kroków w tym temacie, dzisiaj Gmina Wadowice nie byłaby już współwłaścicielem tego rzekomego „bankruta” – Przedsiębiorstwa Komunalnego EKO, sp. z o.o. z siedzibą w Choczni, a o którym to „bankructwie” najgłośniej krzyczeli… radca Orzeł i kierownik Rataj z iluzjonistą prawnym i oszustem w… trio!

I tak samo właśnie tenże iluzjonista prawny a zarazem największy w historii naszego miasta oszust „wrzeszczy” na swoim blogu o tym, że sprawy wytoczone mu przez Zbyszka były niepotrzebne…
Niepotrzebne?
Czy aby na pewno?
Nawet się z tym głupkiem chyba zgodzę…
Niepotrzebne, bo ujawniły jego niekompetencje, oszustwa i łamanie prawa…
A zarazem sprawiły, że wszystkie sprawy ze Zbyszkiem przerżnął z kretesem!

Dlatego oprócz „orłowego” cienia, który pozostał po grożeniu mi procesem w obronie, rzekomo dobrego imienia „orłów” z EMPOL’u, pozostał niesmak po iluzji prawnej, którą oszust wprost naraził Gminę Wadowice na szkody w ogromnych rozmiarach…
Dlatego nie zapominajcie, czym ów iluzoryczny burmistrz, wtedy jeszcze jako radny obnosił się za rządów Filipiakowej…
. . .
000 - nie lubi konkurencji 300dpi
……………………………………………………………………………………………………………………

Bo pozostały po tym tylko iluzjonisty i oszusta zabawy w pianie toczonej z nienawiści do ludzi, którzy mają odwagę ujawniać jego łajdactwa i oszustwa, a także bronić interesów gminy oraz Waszych!

Na koniec pokuszę się o – myślę, że istotną – refleksję…
Bo, kiedy w jednym z materiałów wykazałem dostatecznie pozaprawne działania iluzorycznego burmistrza, na koniec wezwałem go do podniesienia rękawicy, którą mu rzucam, poprzez wystąpienie przeciwko mnie i moim tekstom na drogę sądową…
Dlaczego do dzisiaj jej nie podniósł?
Dlaczego – niczym śmierdzący tchórz – ukrywał fakt redagowania tekstów, w całości fałszywych i pomawiających inne osoby, na stronie internetowej IWW, nadto starannie w tym łajdactwie chroniony przez Zofię Siłkowską?

Bo po prostu jest przysłowiowym zerem, ganiającym po sądach kobietę, która wzorując się na nim nie robi nic ponadto, co wyniosła z jego wcześniejszej działalności pseudo politycznej!
I zastanawiam się, jakim trzeba być małym moralnie oraz mentalnie, żeby wytoczyć taki proces kobiecie, która w zasadzie powieliła nie tylko to co robił on sam, ale też i to, co na swoim blogu sam wcześniej opublikowałem?
Dlatego ostatnie dlaczego: dlaczego iluzoryczny burmistrzu i oszuście jesteś… takim tchórzem?
Czy dlatego, że taki proces pozbawiłby ciebie i twojego kolesia-bankruta… kreatywności?

Amen…

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT