Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » „Inteligentny”… inaczej!
„Inteligentny”… inaczej! poniedziałek, 28 wrzesień 2015, godz. 23:37

faberek_000-c do blogaDrodzy Państwo.
Proszę mi wierzyć, iż mam świadomość, że to co przybliżę Państwu poniżej wręcz będzie obrażało inteligencję każdego z Was, oczywiście oprócz samego guru oraz członków tzw. ekipy Klinowskiego…
Ale mam również świadomość, iż macie Państwo prawo do poznania poziomu inteligencji /chociaż raczej powinno się rzec… „inteligentnych” inaczej/ ludzi wchodzących w skład ekipy aktualnie rządzącej Gminą Wadowice!

Zacznę od wpisu jakże „inteligentnego” inaczej przewodniczącego gminnej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej – nijakiego Krzysztofa Fabra, którym podzielił się ze mną na portalu społecznościowym Facebook…

Co ów inaczej „inteligentny” Faber do mnie napisał?
Ano, może zacytuję: „Witaj, Edward. Uważam, że ta zawartość stanowi moją własność intelektualną i nie może być wykorzystywana bez mojego pozwolenia. Czy możesz skontaktować się ze mną w tej sprawie lub usunąć tę zawartość?”
I nie byłbym zaskoczony, gdyby nie fakt, że wskazując „… tę zawartość”, podał link do mojego materiału na moim blogu i mojego autorstwa, zatytułowanego „Wniosek o postępowanie wyjaśniające, czy i ewentualnie… za ile?” /vide: powyżej/.

faberek_000-f do blogaPostąpiłem więc jak każdy rozsądny autor materiału postąpiłby na moim miejscu…
Oświadczyłem – też zacytuję: „… Ponieważ przewodniczący Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Gminy Wadowice – Krzysztof Faber fałszywie twierdzi, że zawartość publikowanego tu wniosku stanowi jego własność intelektualną i nie może być wykorzystywana bez jego pozwolenia OŚWIADCZAM, że jest to kolejne kłamstwo ze strony przedstawiciela burmistrza Wadowic!
Oświadczam też, iż jestem autorem tego wniosku oraz, że zredagowałem go i opublikowałem bez udziału przewodniczącego Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Gminy Wadowice – Krzysztofa Fabra!”.

faberek_000-d do blogaI wiecie dopiero wtedy, ten „inteligentny” inaczej Faber naprawdę… „błysnął” i to w sposób najbardziej godny… przedstawiciela ekipy burmistrza Klinowskiego!
Bowiem uprzejmie poinformował mnie, iż…
I znowu zacytuję – oczywiście jak wcześniej i tu pisownia też oryginalna: „… Podoba mi sie wpis o prawach autorskich. Mylisz jednak autoamat FB ze mną ,zreszta nie pierwszy raz :))))”.

Wiedzieliście, że ten Facebook aż tak inteligentny i nawet nie inaczej, jak członkowie ekipy Klinowskiego, że nie tylko z automatu pisze do mnie komentarze za przewodniczącego gminnej komisji – nijakiego Krzysztofa Fabra, ale jeszcze pod tymi komentarzami moje materiały linkuje!

To ci bestia z tego Facebooka!
Mądrzejsza nawet od „dochtora iluzji prawnych”!
Jak nic profesura i to tzw. „belwederska”!

Ale na tym nie koniec…
Ten najbardziej „inteligentny” inaczej „kąsek” przewodniczącego Fabra zostawiłem Państwu na koniec…

faberek_000-e do blogaOtóż, jeżeli Krzysztof Faber nie napisze do mnie „…Widzę za nadal tańczysz tak jak ja zagram.”, to na pewno napisze „… dalej tańczysz tak jak ja zagram !!!” – i tak prawie w każdej kolejnej przesyłanej do mnie przez Krzysztofa Fabra informacji…

Więc co mi pozostało?

Muszę „uderzyć się w piersi i ze skruchą w sercu przyznać”, że „tańczę” tylko „pod dyktando”… Krzysztofa Fabra, bowiem zapomniałem – i za tę moją sklerozę Krzysztofa Fabra wręcz na klęczkach przepraszam – że:

– to przecież nie kto inny, jak przewodniczący Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Klinowskiego – nijaki Krzysztof Faber, wtajemniczył mnie w nieprawidłowości działania tejże Komisji, której ów Faber przewodniczy!

– to przecież nie kto inny, jak przewodniczący Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Klinowskiego – nijaki Krzysztof Faber, za każdym razem informuje mnie, kiedy najbliższy Klinowskiemu towarzysz, nijaki Mariusz W., niczym krzyżacki „kurier” z dwoma mieczami do Jagiełły, podąża ukradkiem do zarządu Bongo Invest, skradając się od „zadka”, żeby z mozołem nie forsować otwartych drzwi frontowych!

– to przecież nie kto inny, jak przewodniczący Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Klinowskiego – nijaki Krzysztof Faber, powiedział mi, że ów „emisariusz” Klinowskiego /Mariusz W./ chodzi tam podobno po kasę ale, że Krzysztof Faber nie wie jak dużą, kazał mi pod jego „muzyczne dyktando” do skutku pytać swojego szefa na moim blogu – za ile? – zlecono nijakiemu Krzysztofowi Fabrowi i Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Klinowskiego objąć „ojcowskim” priorytetem koncepcję „… zagospodarowania terenu położonego w Wadowicach przy ul. Wojska Polskiego (tzw. teren Podhalanina)”!

Mariusz Witkowski - 14-07-2015_ 07-16 - wejście od zadka– to przecież nie kto inny, jak przewodniczący Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Klinowskiego – nijaki Krzysztof Faber, po wielokroć wykonał sesję fotograficzną Mariuszowi W., kiedy ten niczym tajemniczy Don Pedro /szpieg z Krainy Deszczowców/, skradał się ze swoim plecaczkiem do… Bongo Invest!

No i sami przyznajcie…
Czy przypuszczalibyście kiedykolwiek, że ten przewodniczący Krzysztof Faber aż taki „inteligentny”?

Nawet inaczej niż ten Facebook, który nie tylko za onego przewodniczącego Komisji Klinowskiego – Krzysztofa Fabra, pisze do mnie komentarze, ale nawet sam linkuje do materiałów z mojego bloga!

FackyouNo i jak tu mam nie lubić tego „tańczenia pod dyktando” przewodniczącego Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej Klinowskiego – nijakiego… Krzysztofa Fabra?

Czy Wy potrafilibyście się oprzeć takiej „tanecznej”… rozrywce?

Bo ja nie dałem rady!

Dlatego wybacz Krzysztofie Fabrze, że przez tę moją sklerozę pokusiłem się aby zawładnąć „twoją”… własnością intelektualną!

Mea culpa!

:)   😀   😛

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT