Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Ja z jakże uprzejmą prośbą do… „Kremla”
Ja z jakże uprzejmą prośbą do… „Kremla” środa, 21 Listopad 2012, godz. 22:57

„Szanowna”… jaśnie Ewo „caryco” Filipiakowa.

Co prawda mam poważne wątpliwości do zdolności wykonywania przez Cię obowiązków nadanych… ukazem, na folwarku, który reprezentujesz, ale jako mieszkaniec onego uprzejmie proszę, jeżeli już spieprzyłaś Rynek Karola Wojtyły w sposób, że już bardziej się nie dało… Czyniąc zeń Plac Kim Ir Sena!
I
 dokonałaś zmiany organizacji ruchu… kołowego!
To jeszcze weź to swoje dupsko w troki i dokonaj prawidłowych oznakowań objazdu z kierunku od Bielska-Białej w stronę Krakowa!

Bo na razie, z czystej uprzejmości do przejezdnych, którzy – dzięki Twojemu debilnemu pomysłowi, niszczącemu ponad 200. letni zabytek, wjechali z Placu Kim Ir Sena w Plac (jeszcze) Kościuszki – dojeżdżają pod mój dom i pytają, którędy dalej na Kraków, z cierpliwością tłumaczę…

Ale moja cierpliwość ma swoje granice, więc za dwa dni będę wręczał zagubionym wizytówki z numerem telefonu repliki twojego o pani rzecznika, zarówno służbowym, podanym na stronie „Kremla”, jak i prywatnym… Bo zajęcie to na… 24 godziny!
Dorzucę do tego jeszcze twój, gdyby „kocicho” nie miał czasu odbierać, czyhając gdzieś w szafie na hakera grasującego po jego… sypialni!

Nadto również uprzejmie proszę, aby ten replikujący u ciebie o pani – za kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej – nijaki Tadzio „karmelowa podbudowa” Krupnik, wziął w łapę szczotę malarską, michę białej farby i wymalował linię dzielącą dwa pasy ruchu na nawierzchni ulicy… Ojców Lolka Wojtyły, z dokładnym oznaczeniem strzałkami (o ile Tadzio wie co to”strzałka”?), kierunku wyjazdu z każdego pasa ruchu, z prawego na Plac Kim Ir Sena i dalej na Bielsko-Białą, z lewego na wprost, w kierunku dworu autora autobiografii Wołkowic i tutejszego „Kremla” oraz w lewo do poddanego „łod” dróżek Golgoty!

Tu, zwłaszcza ta strzałka  w prawo, na Plac Kim Ir Sena i dalej w ulicę… Żwirki i Wigury, to i tobie widać potrzebna, bo jakoś dziwnie nie możesz trafić do wołkowickiej Temidy z… uchwałą „zuchów cholewkowo-salachnowych”!?
A czas, nie… Kim Ir Senowy fallus i nie stoi!
Więc się… bujaj!

Z „carskim” pozdrowieniem i „kopytkowym” uściskiem pozostaje twój umiłowany
– Brodacz z Kamelickiej.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT