Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Jaką wiedzą dysponuje Płaszczyca? Kogo chce wyelimnować rękami prawicowych oszołomów?
Jaką wiedzą dysponuje Płaszczyca? Kogo chce wyelimnować rękami prawicowych oszołomów? poniedziałek, 14 kwiecień 2014, godz. 15:22

Bloger „Dziadunio” ujawnia dokumenty spółki „S.K. Replika Muzeum Czynszówka JPII”, w skład której wchodzi Kotarba (bo z gminą ma to tak naprawdę niewiele wspólnego). Powiedzmy wprost – potwierdzają te dokumenty wręcz pospolite złodziejstwo!

Mnie (nie wiedzieć dlaczego?) z kolei było dzisiaj dane wyjaśniać, na polecenie – powiedzmy bardzo delikatnie – prokuratora, sprawę zagrożeń, zwłaszcza tych dla miasta i jego mieszkańców, które z taką determinacją w dniu 08 kwietnia opisał… Marcin Płaszczyca.

Zaskoczyło mnie, że o zagrożeniach tych prokurator chce się dowiedzieć ode mnie… Wszak to nie ja o nich pisałem i nie ja napisałem, że wiedzę powziąłem z listu, którego autor znany jest autorowi materiału, jak powiedziałaby Filipiakowa – nijakiemu Płaszczycy…

O takich zagrożeniach publicznie napisał Marcin Płszczyca na portalu finansowanym przez Filipiakową z podatków wadowiczan… I to on oraz autor listu Płaszczycy – jak sam zapewnia – znany, utwierdzają wadowiczan, iż w niebezpieczeństwie są oni sami oraz ich miasto!
Analiza tamtego materiału pozwala na domniemanie, iż w grę mogą wchodzić nawet zagrożenia terrorystyczne… Wszak terroryzm, zwłaszcza ze strony lewicowych odłamów ugrupowań muzułmańskich, składających się w większości z osób o charakterystycznej arabskiej urodzie, skupia się ostatnio zwłaszcza na miejscach ściśle związanych m.in. z religią kościoła rzymsko-katolickiego. I pewnie Płaszczyca wraz z autorem listu przez tegoż Płaszczycę cytowanego, dysponują pełną wiedzą o takowych zagrożeniach ze strony szczególnie tych osób o… arabskiej urodzie!
A zwłaszcza o zagrożeniach, jakie mogą skutkować dla mieszkańców i miasta, z którego wyszedł przecież sternik Kościoła rzymsko-katolickiego.

Nadto, znając fanatyzm religijny wadowickich środowisk prawicowych, mam prawo obawiać się ataku na tę osobę i jej rodzinę, którą Płaszczyca wymienia w swoim materiale z nazwiska, jednocześnie świadomie utożsamiając ją z tym – w ocenie Płaszczycy i autora listu – całym „złem” wadowickiej lewicy!

Nie ukrywam, iż od dawna nie dziwi mnie polityczna prostytucja Płaszczycy…
Ale uważam, że należy zapobiegać zagrożeniom, a nie ubolewać nad tragediami już po fakcie…

Stąd wręcz w trybie pilnym prokurator powinien ustalić i to w prowadzonym śledztwie, nie tylko suche fakty z listu, ale całą wiedzę jego autora i samego Płaszczycy oraz opisane z taką determinacją przez Płaszczce zagrożenia dla miasta i mieszkańców, o których – co dowiódł – dysponuje, podobnie jak autor listu, również pełną wiedzą.

Winien w tym śledztwie prokurator ustalić również, w jakim celu przy ogólnym pojęciu „wadowickiej lwicy” znalazło się moje nazwisko, którym Płaszczyca niezaprzeczalnie wskazuje niewygodny nie tylko dla niego samego, ale też dla jego zidiociałych pryncypałów cel… dla prawdopodobnie przygotowywanego przyszłego ataku prawicowych ekstremistów z Wadowic bądź okolic?

Więc do pracy panie Prokuratorze, bo… czas nie „pyta”, nie stoi!
I proszę o szczegóły pytać tych, którzy – co dowiedli – dysponują pełną wiedzą o zagrożeniach dla miasta i mieszkańców oraz proszę też szczegółowo ustalić powody wskazania przez Płaszczycę jednej tylko osoby jako potencjalnego celu dla prawicowych ekstremistów z kręgów parafialno-samorządowych!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT