Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Jakby tu obronić… Cholewkę?
Jakby tu obronić… Cholewkę? piątek, 10 Maj 2013, godz. 22:42

Wczoraj polityczna „dziwka” wręcz chyba dostała „orgazmu”, bo… jeden z wadowickich przedsiębiorców „przegrał z miastem spór o parking”?
Dzisiaj już na pewno doszło do „ejakulacji”, bo polityczna „dziwka” nie wie „… Komu spadnie główka?”.
Ponieważ ten ostatni materiał rozbawił mnie do łez, dzisiaj właśnie jemu poświęcę małą chwilę (ten o wczorajszym „orgazmie” zostawię sobie na jutrzejszy poranek)

No bo jak się nie śmiać, kiedy polityczna „dziwka” pisze, że „… Prokurator nie ujawnia, kto złożył zawiadomienie i to na razie pozostaje tajemnicą. Jedno jest pewne. Nie jest nim sam zainteresowany Mateusz Klinowski, któremu miał podobno grozić Józef Cholewka.”, a przecież kilka dni wcześniej ja zrobiłem to oficjalnie materiałem „Tylko katolik-bandyta grozi drugiemu śmiercią”, co – na dodatek  już w kolejnym zdaniu – jakby razem z Kolumbem odkrywał Amerykę, potwierdza sama polityczna „dziwka” słowami: „… Tymczasem kilka dni temu na swojej stronie internetowej lokalny polityk Edward Wyroba, do niedawna rzecznik antyklerykalnej partii Racja PL, ujawnił maila, którego wysłał do prokuratora Jerzego Utraty.”, potwierdzając jednoznacznie tytułem do tej informacji, że „… Cholewka mówił do Klinowskiego”, ale „… wystraszył się Wyroba”.

No cóż, czy nie można się wystraszyć, kiedy jeżeli Cholewka Was nie rozjedzie bezkarnie na przejściu dla pieszych, to tak da w ryja, że Wam główka spadnie!?
Może nawet wyrwana razem z… płucami!


Ale to jeszcze nie wszystko…

Nieco niżej polityczna „dziwka” wręcz ryczy z rozżalenia, że Wyroba „… Od dawna nie przebierając w słowach nazywa Józefa Cholewkę „drogowym bandytą” i „budżetowym złodziejem”. Autor tych denucjacji oczyma wyobraźni przestępstwa widuje niemal na każdym kroku działalności wadowickiego samorządu dostarczając organom ścigania powodów do wytężonej pracy.”.

I znowu śmiech po pachy!

Bo jeżeli to tylko moje „… denuncjacje oczyma wyobraźni”, to przecież bandyta drogowy i budżetowy złodziej Cholewka już dawno powinien zaciągnąć Wyrobę przed oblicze Temidy, w obronie „… dobrego imienia” (wiem, trzeba je jeszcze mieć!)!
Wszak to z jego inicjatywy „rada parafialna” gminy Wadowice już 26 września 2012 roku, podjęła uchwałę
– nie mylić ze stanowiskiem – którą zobowiązała do wydatkowania gminnego budżetu na wynajęcie kancelarii prawnej w celu ratowania tego, czego akurat radny Cholewka nie ma i poleciła wykonanie tej uchwały… papieskiemu burmistrzowi!

Co, „adwokat” Utrata nie pochwalił się politycznej „dziwce”, że Wyroba złożył zawiadomienie o przestępstwie nie wykonania tej uchwały? Dziwne, kiedy taki rozmowny z „dziwkarskim” portalem?

No bo przecież przed sądem wyjaśnilibyśmy razem z Cholewką, zarówno sobie jak i mieszkańcom całego kraju a pewnie i zagranicznej Polonii też, czy rozjechanie młodej kobiety na przejściu dla pieszych w świetle polskiego prawa jest bandytyzmem drogowym, czy nie?

Tak jak i to, czy okradanie przez co najmniej 20 lat (od 1993 roku mam ten proceder udokumentowany), gminnego budżetu, choćby tylko na samo paliwo do samochodów strażackich, które budżetowy złodziej wykorzystywał dla własnej prywaty, jest budżetowym złodziejstwem, czy nie jest?

Coś w tym temacie jeszcze dodać?
Chyba nie?

A zresztą, co Wam będę żałował dobrej zabawy…
Sami poczytajcie, jak to polityczna „dziwka z troską pyta „… Komu spadnie główka?”
.

Szczególnie, że materiał już stanowi czytelny dowód wyłącznie na trudne do ukrycia roszczenia – autora materiału w imieniu sprawcy czynu – wobec… „adwokata” Utraty!

Dlatego, dziękując politycznej „dziwce” za rzetelną reklamę mojego bloga, już rano zapraszam Państwa do materiału o przywołanym na samym początku „orgazmie”…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT