Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Jakiś… śmierdzący tchórz! – anonimowo wywołał mnie do tablicy.
Jakiś… śmierdzący tchórz! – anonimowo wywołał mnie do tablicy. sobota, 18 Luty 2012, godz. 18:03

O tym, że jak szybko syn kalwaryjskiej radnej – Tokarskiej, razem z „V kolumną” Stradomskiego pojawił się ze swoim „cud-wydarzeniem” na jednym z portali społecznościowych, tak szybko zniknął – już pisałem…

Ale strasznie musi ich „Wodza” boleć prawda tu publikowana, bo po charakterystyce treści można wnioskować, że ta sama banda obrońców „Wodza” uruchomiła anonimowo bloga…
Rzekomo mają to być… wiadomości z regionu”?
Ale nic tam o regionie, a tylko stek kłamstw rzucanych na prawo i lewo ze świadomością, że mieszkańcy gminy Kalwaria to… lud ciemny i glupi, no i te ich rynsztokowe wieści kupi! Tylko czy… napewno?
I może nie pisałbym o czymś, co uwagi warte nie jest, ale, że zostałem wywołany do tablicy tekstem zatytułowanym ”konkurs”, pozwolę sobie na skreślenie kilku słów…
Jednak na początek ów… „konkurs” (pisownia oryginalna):
„… Według nie potwierdzonych informacji pan Romańczyk wycofał swoje zgłoszenie w konkursie na dyrektora ośrodka zdrowia . W kontekście wypocin E. Wyroby na Cedron News, jest to zagranie czysto polityczne ,próba zmuszenia burmistrza do wyboru drugiego kandydata na to stanowisko . Nie znam motywów wycofania , ale wg mnie pan „doktor” wdaje się w bijatykępolityczną po stronie zwolenników referendum .Osobiście uważam ,że już poprzednio nie powinien być dyrektorem , bo nie spełniałwymagań konkursu . Ale takie były metody byłego burmistrza ,obsadzać stanowiska ludżmi na których miał haka ,wtedy mógłbardzo łatwo nimi manipulować.”
Że – co z tekstu wynika – zostałem rzeczywiście wywołany z nazwiska przez anonimowego tchórza, którego smród czuję pod wadowickim Karmelem, pozwoliłem sobie odpowiedzieć komentarzem, którym sprostowałem, że te rzekomo moje „… wypociny”, to najzwyklejsza konfabulacja onego śmierdzącego tchórza, bo o… konkursie, to nie Wyroba, ale sam syn radnej Tokarskiej zakablował „donosząc”, że jeszcze przed otwarciem kopert z ofertami konkursowymi to Stradomski wybrał kolejnego wadowickiego „nielota” – niejaką Grześkową, na „lecznicze” stanowisko w Kalwarii!
Za co zresztą onemu Tokarskiemu bardzo uprzejmie podziękowałem!
Niestety, komentarza tam nie przeczytacie, bo po jego zaakceptowaniu do publikacji… napisało, że będzie jak… ten anonimowy śmierdzący tchórz… zaakceptuje!
Dlatego pozwolę sobie dokonać jeszcze analizy tylko fragmentu zdania, którym ten tchórzliwy smród o mnie traktuje: „… W kontekście wypocin E. Wyroby na Cedron News”.
Czy kiedykolwiek zauważyliście, abym pisał do tego portalu… Wolnej Kalwarii?
Wolnej od kłamców i oszustów samorządowych!

Bo ja sobie takich faktów nie przypominam…
Owszem, materiałem: „Syn radnej Tokarskiej potwierdza informacje z magistratu!”, opisałem tę paplaninę młodego Tokarskiego o pozaprawnych zachowaniach Stradomskiego, ale na swoim prywatnym blogu, http://www.wadowita24.pl/, gdzie prawdy o kalwaryjskich rządach znacznie więcej…
Dodam jeszcze, że kiedy w którymś z kolejnych tam (u tego śmierdzącego) materiałów przeczytałem m.in., że za poprzedniego burmistrza nie było mieszkań komunalnych, to aż… ruszyło mi pęcherzem i musiałem tę „prawdę” szybko olać! Ciepłym moczem!
Bo jak tacy uczciwi, odważni i nie śmierdzący swoim tchórzostwem od Kalwarii po Wadowice, to niech napiszą kalwaryjskim Wyborcom, gdzie te mieszkania, które… Stradomski ma mieć do rozprawy sądowej? – która tuż tuż, a której Stradomski tak się wypiera! Bo rozprawa w pierwszych dniach marca i jeżeli tylko czas mi pozwoli, to… nie pozbawię sam siebie możliwości tak dobrej… zabawy!
No i niech poinformują też Kalwarian, ile trzeba będzie zwrócić
– kiedy sprawa dotrze do Urzędu Marszałkowskiego – unijnej dotacji, za niezgodne z prawem wykorzystywanie przez lokalną władzę budynku… wielofunkcyjnego?
Ale, żeby nikt mi nie zarzucił, że wszystko tak jakoś wyszło mi „na nie”, pozwolę sobie pochwalić tych śmierdzących tchórzy za… motto, którym – za moimi wcześniejszymi materiałami – opatrzyli swojego bloga! To wielokrotnie przywoływane przeze mnie, przy ocenie pozaprawnych zachowań lokalnych władz, słowa Marszałka: „… Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy”!
Dlatego z pełnym uznaniem stwierdzam, że wypada też pochwalić, bo… samooceny im nie zabrakło!
Faktycznie „… kurwy”!
I to… jakie?!

Dlatego myślę, że w podziękowaniu – już za samo wywołanie mnie do tablicy – zarówno autorowi bloga, jak i jego pruncypałowi winien jestem tę jakże wymowną dedykację!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT