Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Jest pierwsza decyzja… A to oznacza, że będą… kolejne!
Jest pierwsza decyzja… A to oznacza, że będą… kolejne! środa, 9 maj 2018, godz. 11:06

0000 300dpiPo przyjęciu przez Radę Miejską w Wadowicach uchwały godzącej w interes gminy i mieszkańców, będącej m.in. skutkiem pozaprawnych działań układu samorządowo-biznesowego legalizowanych przez wadowicką prokuraturę, w dniu 27 kwietnia 2018 roku, materiałem: „Uchwała radnych godząca w interes gminy i mieszkańców skutkiem pozaprawnych działań układu samorządowo-biznesowego legalizowanych przez wadowicką prokuraturę…”, wystąpiłem do kilku organów naszego państwa, w tym do Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Białymstoku z wnioskiem o:
– udzielenie odpowiedzi na zadane treścią mojego materiału pytania.
– wyłączenie „prokuratora” rejonowego z Wadowic oraz Prokuratury Okręgowej w Krakowie od prowadzenia sprawy dotyczącej układu samorządowo-biznesowego, który doprowadził do sfinalizowania w dniu 24 kwietnia 2018 roku, uchwały Rady Miejskiej w Wadowicach godzącej w prawny interes Gminy Wadowice oraz rażąco naruszającej interesy mieszkańców.
– wszczęcie postępowania w opisanej tu sprawie przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, Centralne Biuro Śledcze Policji oraz Podlaski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Białymstoku.

I co mnie zaskoczyło?
Termin, w jakim właśnie Podlaski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Białymstoku, jako pierwszy zareagował na mój wniosek.
. . .
Poczta - Wirtualna Polska 04 - Białystok-1
. . .
Poczta - Białystok-2 300dpi
…………………………………………………………………………………………

Oczywiście treści otrzymanego na polecenie Prokuratora pisma, sygn. akt: PK VII WZ Ko 33.2018, z dnia 30 kwietnia br., tu nie ujawnię, a tylko dodam, że rodzi ono nadzieję, iż finalnie wyjaśniona zostanie sprawa „hipermarketów oszusta” i to od samego początku do samego końca /zresztą, nie tylko hipermarketów/!
. . .
PK VII WZ Ko 33 300dpi
…………………………………………………………………………………………

A więc od dnia, w którym nasz największy wadowicki oszust /pięć tygodni wcześniej z taką „troską dbający o interesy lokalnych handlowców i przedsiębiorców”/, wszedł w układ samorządowo-biznesowy z przedstawicielem spółki Barleda Poland, z kapitałem spółki prawdopodobnie nie przekraczającym kwoty 60. tys. złotych /oraz jeszcze jednej/ i w sposób naruszający konstytucyjną równość obywateli wobec prawa oraz zapisy ustawy o prawie do swobody w prowadzeniu działalności gospodarczej, przestał troszczyć się o dobro lokalnego biznesu, co skutkowało, że odstąpił od realizacji całościowych zmian w studium oraz mpzp dla terenów Gminy Wadowice, aby te zmiany realizować tylko pod potrzeby przywołanego wyżej układu samorządowo-biznesowego /oraz jeszcze jednego/ w mieście, do dnia uchwalenia przez 10. radnych tej szkodzącej nie tylko naszej gminie, ale całemu regionowi i jego mieszkańcom uchwały.

Dodam też, iż można już wręcz jednoznacznie powiedzieć, że organy naszego państwa, powołane do przestrzegania prawa i ścigania bezprawia, też mają /tak jak większość z nas/ już dosyć szemranych układów samorządowych /w tym naszego oszusta oraz pp. Radnych/ z biznesmenami, którzy na majątku prywatnym oraz gminnym chcą się tylko bogacić…

Dlatego ciąg dalszy na pewno nastąpi…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT