Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Uśmiechnij się » Jest śledztwo w sprawie… szkody majątkowej w wielkich rozmiarach!
Jest śledztwo w sprawie… szkody majątkowej w wielkich rozmiarach! czwartek, 16 luty 2017, godz. 15:21

Źródło-portal-opłacany-z-Twoich-podatków11 lutego br., do/ch/tor iluzji prawnych znowu myślał, że… błyszczy, kiedy łżąc niczym bura suka pisał – cyt.: „Portal Wadowice24 regularnie opisuje absurdalne donosy, które środowisko poprzedniej burmistrz wysyła na nas do prokuratury. Za wszelką cenę próbuje się nam przykleić jakieś zarzuty, udowodnić, że jesteśmy przestępcami. O tym, że donosy te lądują w koszu, nikt oczywiście już nie pisze. Tu tylko niewielki ułamek spraw, o które ze współpracownikami jestem oskarżany przez „opozycję”. (źródło: E. Wyroba).” – koniec cytatu.
. . .
Błysk burmistrzowej dupy
……………………………………………………………………………………………………

Do przywołanego tu tekstu dołączył tylko prokuratorskie postanowienie, pomijając w całości kontekst mojego materiału, z którego ni mniej ni więcej a wynikało tylko, że wadowicka „adwokatura” w prokuratorskich togach hurtowo umorzyła sprawy, w których dowody nie pozostawiały złudzeń co do charakterów popełnionych czynów, jednoznacznie kwalifikowanych kodeksem karnym…

No, ale czego można spodziewać się po… złodzieju na gminnym budżecie?

Na dodatek, nawet nie dlatego, że na terenie ratusza wyrywa telefon petentce, ale dlatego, że swoimi decyzjami okrada budżet naszej gminy raz z mniejszych, raz z większych kwot, bo decyzje swoje opiera o… osobistą zemstę na lokalnych przedsiębiorcach oraz o szemrane układy, które sam legityminuje!
Pewnie dlatego taki „wiarygodny”, jak w tym kwalifikowaniu mojej skromnej osoby w… środowisku poprzedniej burmistrz!

Bu ha, ha – chciałoby się zakrzyknąć – pajacu…

Jednak nie to mnie dzisiaj interesuje, chociaż już dawno powinno interesować… Sebastiana Kicińskiego, z wadowickiej prokuratury!

Dzisiaj interesuje mnie, czy z równą pasją, jak ta z 11 lutego, ów iluzjonista prawny podzieli się na swoim fejsiku informacją,  z której poza wszelkimi sporami wynika, że Prokuratura Okręgowa w Krakowie wszczęła śledztwo w sprawie zaniżenia wartości nieruchomości będącej własnością Przedsiębiorstwa Komunalnego EKO w Choczni i wyrządzenie w ten sposób Gminie Wadowice /czyli Wam, Drodzy Mieszkańcy/, szkody majątkowej w wielkich rozmiarach, za co w tym konkretnym przypadku sprawcy grozi… od roku do 10. lat pozbawienia wolności.
. . .
Zawiadomienie 300 dpi
……………………………………………………………………………………………………

O sprawie pisałem wielokrotnie ale, że postępowanie jest w toku przypomnę tylko materiał zatytułowany: „List Otwarty… do tych, dla których prawo i sprawiedliwość są podstawową cnotą w ich służbie dla dobra Rzeczpospolitej i jej obywateli…”.

Dodam jeszcze, że wtedy głównie zainspirowało mnie nie tylko rażące zaniżenie przez iluzorycznego członka Rady Nadzorczej EKO wartości działek „pod spółką”, do kwoty około 60. tysięcy złotych, kiedy po drugiej stronie ulicy w tym samym czasie za hektar gruntów rolnych zapłacono prawie dwa miliony złotych, ale też zamieszczona w materiale gwarancja do/ch/tora iluzji prawnych o… ściganiu mnie przez orłów z rodzinnej spółki EMPOL, której ów iluzjonista chciał za jałmużnę sprzedać  nasz wspólny majątek!
. . .
Klinek straszy
……………………………………………………………………………………………………

Kończąc dodam, że zezwalam do/ch/torowi iluzji prawnych opublikować powyższe zawiadomienie na jego fejsiku, bez żadnych warunków  z mojej strony…

No, do/ch/torze, do dzieła!
Pochwal się, jak to za wszelką cenę próbuje ci się przykleić jakieś zarzuty, udowodnić, że jesteś… przestępcą…
😛

A Wam co pozostało?
Uśmiechnąć się!
Bowiem można domniemywać, że satyra władzy, do której w tej gminie doprowadził iluzjonista prawny ze swoim szemrany kolesiostwem, też może mieć swój kres, że może nareszcie przestaniemy być pośmiewiskiem w oczach… innych!
😀

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT