Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Jeżeli anonimowy frajerze z IWW chciałeś zabłysnąć, trzeba się było…
Jeżeli anonimowy frajerze z IWW chciałeś zabłysnąć, trzeba się było… niedziela, 2 sierpień 2015, godz. 03:16

Wywolany przez frajeraWywołany do tablicy na stronie inicjatywy własnych wartości, co to podobno nawet szefowa IWW – Siłkowska, nie wie o jej istnieniu, przez anonimowego frajera do odpowiedzi…
Odpowiadam…

Dlaczego anonimowy frajerze, pan Wyroba jeszcze tego nie nagłośnił?
Dlaczego nic na ten temat nie napisał?

Bo jak sam frajerze uprzejmie kablujesz, pani Marta Królik „… mogła wziąć udział w naborze wniosków o bezzwrotną pożyczkę z Funduszu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej”!
To po pierwsze!

Starosta Kaliński - zgodnie z prawem - do blogaPo drugie – sam też kablujesz wzorem najzdolniejszych z UB i ORMO kapusiu jeden, iż Starosta Powiatowy – Bartosz Kaliński stwierdził, „… że działania dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach były zgodne z przepisami prawa”!
Takie to trudne do pojęcia dla ciebie?
To po co w ogóle zajmujesz się tematami, których nie rozumiesz?
Boś tępy jak obuch siekiery, czy tylko za godnie opłacaną przez IWW socjotechnikę, wzorowaną na ubecji i ormowcach?

Zwłaszcza, że – czego ty frajerze może jeszcze nie zauważyłeś – pana Wyroby nie interesują działania zgodne z prawem, ale… łamanie prawa, zwłaszcza to świadomie w pełni zbieżne z działalnością przestępczą sprawcy!

I też tylko takie działania powinny pozostawać w zainteresowaniu Starosty Powiatowego, a nie… prywatne odczucia tegoż funkcjonariusza publicznego!
Te /odczucia/ może sobie pan Starosta rozważać wyłącznie w sferze prywatnej i ewentualnie w gronie rodzinnym, np. przy niedzielnym obiedzie!

Tyle tytułem odpowiedzi na twoje durne pytanie…

A teraz, skoro ty taki rzekomo „uczciwy i prawy” jesteś – anonimowy frajerze – to ja zapytam, a ty odpowiedz…

Dlaczego dotąd nie napisałeś, że twój wódz /bądź ty sam? – czego wykluczyć nie mogę!/, świadomie skłamał i to dwukrotnie w oświadczeniu majątkowym, czym nie tylko nie działał zgodnie z prawem, ale na dodatek z premedytacją popełni przestępstwo?
By było ciekawiej dodam, że – ścigane z urzędu!

Jednak w Wadowicach jakoś dziwnie nie ściganie od 2012 roku, kiedy sprawa została ujawniona i Prokuraturze znana, aż w zasadzie do chwili obecnej?
Bo może jeszcze nie wiesz, ale w tej sprawie akurat „słowo /kodeksowe/ stało się „ciałem””!

A o próbie wyłudzenia /nie, nie na wnuczka! Ale…/ na „koperek” kwoty 3,7 mln złotych z naszego gminnego budżetu?
O tym też nic nie wiesz?
To może zanim udzielisz mi odpowiedzi, zapytaj prezesa Kopra, jak mu się to udało zrobić, że przez minione lata płacił za zezwolenie na aktualne konto bankowe, a akurat wtedy, otoczony najlepszymi przyjaciółmi – prawnikami/geniuszami /vide: Klinowski, Witkowski/ i sam jeden – na tyle podmiotów w gminie handlujących alkoholem – tylko prezes Koper wpłacił za owo zezwolenie na konto bankowe „… nie aktualizowane od kilku lat”?
Myślę, że tak „uczciwego” jak ty, chociaż anonimowego frajera, ten przypadek powinien szczególnie zainteresować, bo tu nawet nie musiałbyś stawiać znaku zapytania po słowach: próba wyłudzenia!

A ta rzekoma „pożyczka”? – ze… „skarpetki”… „pana rektora”.
Też cię nie interesuje?

To może… „społeczny” lobbing?
Ten w… Sejmie!
Ten w którym – w okresie wskazanym przez samego lobbystę /przypomnę ci: „społecznego”, a ty wskaż nam uprzejmie przepis o społecznym lobbingu w tym kraju!/ – nikt nawet „społecznie” twojego lobbysty w Sejmie nie widział!
No chyba, że to twoja fucha była i przez to może ciebie tam widzieli?

11159484_824390774265528_8852465016664160190_nMogę tak jeszcze długo, ale nie z anonimowym frajerem nie rozumiejącym obowiązującego prawa, z którego ludzie korzystają właśnie dlatego, że mają do tego prawo, a jednocześnie nie widzi popełnionych przestępstw, do tego w pełni potwierdzonych dowodami, bo z taką „widzialnością” jemu samemu bądź jego guru jest… nie po drodze!

A tak w ogóle, to jakie ty masz prawo mówić o… etyce?
Frajerze pozbawiony nie tylko wszelkich zasad etycznych i moralnych, ale śmierdzący tchórzem na odległość dłuższą jak stąd… do Nowego Jorku!

Więc „odstosunkuj” się od pana Wyroby, skoro nie masz… ani ambicji ani twarzy!
O odwadze już nie wspomnę, wszak jesteś jak ta panna lekkich obyczajów /inaczej: dziwka!/, co kiedy plują jej w twarz mówi, że to… deszczyk onej w ślepia pada!

A swoją drogą, gdybym to ja otrzymał dopuszczoną przez prawo dotację, a ty napisałbyś, że ją wyłudziłem, nie pomogłaby ci żadna anonimowość, tak jak nie będzie mi przeszkodą w innej sprawie!

No i już na koniec…
Jakbyś obślizły od tchórzostwa frajerze nie mógł też zajarzyć, kto zacz ci odpowiada, uprzejmie informuję, że ten jakże umiłowany przez ciebie i twoją panią… pan Wyroba.

P.S. W zasadzie w ogóle nie powinienem na to pytanie anonimowego frajera odpowiadać, a tylko stwierdzić, że… członek mu w cztery litery.
Ale przecież nie wiem, czy tym nie sprawiłbym mu największej… przyjemności?
Dlatego wolałem najbardziej uprzejmie, jak tylko potrafię… odpowiedzieć! (ew).

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT