Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Jeżeli, to… kto przekroczył uprawnienia?
Jeżeli, to… kto przekroczył uprawnienia? wtorek, 27 wrzesień 2016, godz. 15:11

wybor-malikaJeżeli prawdą jest, że Wojewoda Małopolski uchylił uchwałę, którą zainicjował burmistrz-oszust aby powołać na przewodniczącego rajcownej rady wiernego sobie radnego, to pozostaje jeszcze  tylko zapytać prokuratora rejonowego  i komendanta powiatowego Policji: kto w przedmiotowej sprawie przekroczył swoje uprawnienia?

I pytam o informację publiczną, która należy się od Prokuratury i Policji całej społeczności Gminy Wadowice…

Zwłaszcza, że nie chodzi tu o „handlowanie” materiałami pozyskanymi przez prokuratorów bądź policjantów w toku prowadzonych postępowań karnych, ale o informację, która z urzędu winna skutkować zainteresowaniem zawodowym obydwu tych funkcjonariuszy publicznych!
I pytam też dlatego, że jeżeli jednym funkcjonariuszom z tutejszej KPP już nawet rozmawiać ze mną nie wolno, a dla innych tak jednoznaczna pieczątka…
. . .
dsc_3009
……………………………………………………………

… to nie jest potwierdzenie kopii z oryginałem dokumentu, ale…

Dlatego, korzystając z okazji też zapytam: co to jest, panie komendancie, jak nie… potwierdzenie dokumentu z jego oryginałem?

Szczególnie, że wszystko wskazuje, iż nawet zapis prawny, na który pieczęć ta się powołuje, został wykreślony z ustawy…
. . .
art-148-kpk-do-bl
……………………………………………………………

Więc czy i tę pieczęć można sobie o tzw. „kant dupy rozbić”?
Bo jeżeli byłoby to potwierdzenie zgodności dokumentu z „kwitem” np. przyjętym przez innego funkcjonariusza, urząd bądź inną jednostkę Policji, to czy nie powinno być… „za zgodność”, ale na pewno nie „z oryginałem”?
A tylko z kwitem złożonym, przekazanym, bądź przyjętym… tam i tam?

Więc na koniec pytam obydwu panów – prokuratora Sebastiana Kicińskiego i komendanta Piotra Dziekanowskiego, raz  jeszcze: jeżeli Wojewoda Małopolski uchylił uchwałę powołującą radnego Malika na przewodniczącego spolegliwej oszustowi rady, to kto przy podejmowaniu tej uchwały przekroczył swoje uprawnienia?

Bo tak na mój chłopski rozum, to nie tylko…
. . .

……………………………………………………………

… ale jeszcze „cóś” się mu chyba w ramach „premii” od organów ścigania… należy?
Nawet od tych, co do tej pory hurtowo twierdziły, że w pełni potwierdzone dowodami czyny kryminogenne w wykonaniu burmistrza-oszusta, to tylko… BRAK ZNAMION CZYNU ZABRONIONEGO!
. . .
00011
……………………………………………………………

 

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT