Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Kabaret: „ideologia gender”, to nic innego, jak tylko „powiatowe” przyzwolenie na kościelną pedofilię!
Kabaret: „ideologia gender”, to nic innego, jak tylko „powiatowe” przyzwolenie na kościelną pedofilię! wtorek, 25 luty 2014, godz. 20:12

Trudno zaprzeczyć, że wczorajszy kabaret pt. „ideologia gender”, którego bo(c)haterami byli „uczeni” radni powiatowi, którzy nie tylko nie wiedzą, za czym głosowali, ale nawet nie „zaskoczyli”, iż podważyli metody wychowawcze rodziców Karola Wojtyły, co najmniej do trzeciego roku życia ubieranego w kieckę i do I komunii pędzącego w dziewczęcych sandałkach!
No ale episkopat – by znaleźć temat zastępczy, odwracający uwagę społeczeństwa od kapłańskiej pedofilii – pierdolnął pojęciem: „ideologia gender”, no to „tępa masa”, nie wiedząca nawet co to takiego ta „ideologia”, ryczy niczym krowy na pastwisku, o wyimaginowanych zagrożeniach, dając jednocześnie przyzwolenie – i broń boże nie potępiając – bandytyzmowi pedofilskiemu niewyżytych, wypasionych, sytych pasożytów społecznych w czarno-czerwono-purpurowych kieckach!
Tylko pogratulować panie i panowie radni!

I oby wasze dzieci i wnuki użyły tej… pedofilskiej „ideologii”!
Której z takim sercem za podatników, a nie watykańskie pieniądze wczoraj broniliście!
Bo jak sami mówicie – pan bóg nie rychliwy, ale ponoć sprawiedliwy!
I jak wam już te dziecyska po kapłańsku zerżną…
Znowu zapytam…
Co to ta „ideologia gender”, nad którą z taką lubością wczoraj głosowaliście?
A teraz ku uciesze gawiedzi, TUTAJ maleńki fragment waszego kabaretu…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT