Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Kiedy ogrodzą nas drutem kolczastym, zagonią do getta…
Kiedy ogrodzą nas drutem kolczastym, zagonią do getta… środa, 8 luty 2012, godz. 13:22

Czy może dziwić, że Kotarba z takim entuzjazmem wrzeszczał na wadowickim rynku do uczestników pikiety „… Wszystkich was znamy. Policja będzie Was tropić!”?
Nie! Nie może!
Bo może Tuskowy członek już wiedział, bo pisze o tym szeroko Tygodnik „Polityka”, że ustawą z 2008 roku, jego organ: PO, pospołu z PSL i SLD; dali Najwyższej Izbie Kontroli uprawnienia, których oficjalnie nie mają nawet specsłużby państw najbardziej totalitarnych!
Na mocy tej ustawy NIK nie tylko będzie Was tylko… wszystkich znała i mogła tropić… Będzie też mogła zbierać dane wrażliwe obywateli, takie jak pochodzenie rasowe, wyznanie, poglądy polityczne, nałogi, preferencje seksualne, kod genetyczny, stan zdrowia itp.
Tym samym oficjalnie daje się kolejnemu organowi państwowemu dostęp do tajemnic…, w każdym demokratycznym państwie chronionych prawem!
Bo to, co wymieniłem wyżej, jeszcze nie wszystko…
Tuskowe, Pawlakowe i Millerowe, dały też NIK dostęp do około 60. innych tajemnic dotąd chronionych prawem, w tym m.in. adwokackich, bankowych, celnych oraz ZUS!

Dlatego trudno ukryć, że kiedy Kotarba wyzywał uczestników pikiety od „komuchów”, tak naprawdę mówił o sobie i swoim szefie – Tusku, bo to oni budują nam państwo policyjne, nieznane dotąd nie tylko żadnym zachodnim demokracjom (cywilizacjom), ale też żadnemu z byłych i obecnych państw komunistycznych!
W oficjalnych dokumentach nie poszli tak daleko nawet Hitler ze Stalinem!
Więc tylko wypada nam czekać, kiedy ogrodzą nas drutem kolczastym, zagonią do getta i przy akompaniamencie Kotarbowej tuby, bezwolnych wywołają na… kawę!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT