Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Po wołkowicku » Klinowski rozszerza bazę… „terrorystów”!
Klinowski rozszerza bazę… „terrorystów”! poniedziałek, 28 grudzień 2015, godz. 11:25

0001No i znowu Klinowski błysnął…
W sprawie gminnego budżetu!
Lepiej by zrobił, jakby się brokatem posypał!
Też by błyszczał, ale chociaż efekt wizerunkowy byłby lepszy…
Wszak wychodzi mi na to, że po Jezusie do grona „terrorystów” dorzucił chyba jeszcze przewodniczącego Rady Miejskiej – Józefa Cholewkę i radnego Pawła Janasa?
Bo mu „… grzebią w budżecie”!

Cały ten bełkot sprowadza się do „kupienia” sobie przychylności jednych radnych i obrzucenia błotem innych.
Bowiem w tym bełkocie nie tylko Cholewka z Janasem są dla Klinowskiego… „terrorystami” rujnującymi jego budżet…

Mnie jednak zainteresowały tylko trzy fragmenty z tego ślinotoku Klinowskiego…

Pierwszy, jaki przykuł moją uwagę, to ten, którym Klinowski wynosząc pod niebiosa dwóch radnych pisze, że to ci „… którzy do tego widzieli potrzebę kontynuacji tegorocznej, służącej wszystkim praktyki planowania inwestycji drogowych.”.
Wypada więc przypomnieć to planowanie przez Klinowskiego inwestycji drogowych na przykładzie remontu ulicy Mickiewicza, który to właśnie Klinowski wypierdolił z budżetu, bo… został zaplanowany przez jego poprzedniczkę.
I byłby ch** wielki i bombelki, a nie remont Mickiewicza, gdyby nie… Wojewoda Małopolski!
Bo to nie Klinowski i wychwalani dzisiaj przezeń pod niebiosa rajcy, którzy jakoś nie widzieli potrzeby planowania inwestycji drogowych, kiedy Klinowski wypierdalał do kosza remont ulicy Mickiewicza – ale właśnie Wojewoda!

JBłuszczący KlinDrugi fragment ślinotoku przykuwający moją uwagę, to ten, którym Klinowski zajarzył, że „… zgłoszona poprawka już na pierwszy rzut oka wydaje się sprzeczna z prawem”.
Poprawka z głoszona przez Cholewkę…
Ale nie zajarzył Klinowski, że niewykonanie przez burmistrza co najmniej dwóch uchwał oraz uchylanie się przez Klinowskiego od ich wykonania m.in. złożeniem niedopuszczonego przez ustawę wniosku do Rady Miejskiej o uchylenie jednej z nich jest nie tylko sprzeczne z prawem „… na pierwszy rzut oka”, ale jest wprost przestępstwem i to już wywiedzionym przez art. 231. § 1. /Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3./ w związku z art. 1. § 1. /Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto popełnia czyn zabroniony pod groźbą kary przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia/ oraz art. 2. /Odpowiedzialności karnej za przestępstwo skutkowe popełnione przez zaniechanie podlega ten tylko, na kim ciążył prawny, szczególny obowiązek zapobiegnięcia skutkowi/ ustawy Kodeks karny.
Zresztą, tu chyba problem Klinowskiego będą musieli podzielić też radni?

Najbardziej interesujący jest jednak cytat trzeci…
„… Nieco kosztem Chobotu zyskać miała Zbywaczówka, (20 690 zł), natomiast reszta miejscowości notować będzie straty w stosunku do tego, co planowaliśmy: Klecza (Górna i Dolna) – 32 286 zł, Jaroszowice – 30 906 zł, Stanisław – 86 846 zł, Barwałd – 50 093 zł. Absolutnym przegranym tego podziału jest Babica i Roków, które w sumie tracą 146 288 zł.”.
Dlaczego taki ciekawy?

Wyliczenia KlinaBo tak „staranny” w swoich obliczeniach Klinowski tutaj z premedytacją odchodzi od swojej „staranności” dowodząc, że
„… Klecza (Górna i Dolna)” w projekcie Cholewki straci 32.286,- złotych, kiedy z tabeli, którą Klinowski sam w tym swoim bełkocie prezentuje wynika, iż faworyzowana przez folwarcznego włodarza Klecza Dolna, siedziba chronionego przez Klinowskiego „podatkowo” siedliska jego sponsorki wyborczej i szefowej wadowickiej izdebki gospodarczej – Zofii Filkowej, tak naprawdę… ZYSKA i to całe 23.237,- złotych!

A straci tylko Klecza Górna!
Przypadek?
Nie!
To tylko typowe dla Klinowskiego kolejne… oszustwo!
Oszustwo mające na celu odwrócenie uwagi od układu samorządowo-biznesowego, który rozrósł się w Wadowicach w minionym roku do rozmiarów potężnej „ośmiornicy”, co pewnie w niezbyt odległym czasie w sposób potwierdzony licznymi dowodami wykażę w procesie sądowym, zapowiedzianym przez… radców Zośki Filkowej!

Temu też dzisiaj nie podejmę się oceny Klinowskiego…
I nie tylko dlatego, że dokonałem jej już nie jeden raz…
Ale dlatego, że za całą wystarczy ocena tego dla mnie oszusta, jakiej dokonał w ostatniej korespondencji mój Przyjaciel z drugiego krańca Rzeczypospolitej, który tak oto scharakteryzował naszego doktora iluzji prawnych…

„… Klin jest głupkiem wioskowo-buraczanym bez żadnego pomysłu i koncepcji perspektywicznej. Stąd tylko potwierdzenie, że jest stroną atakującą, bez koncepcji żadnej. Prosto mówiąc idiota. (…) Klin to zrobił prostacko jak typowy wieśniak w Warszawie zwany „słoikiem”. Jemu po prostu brak politycznego wyważenia i taktu jakiego by się oczekiwało od człowieka tak wykształconego. Dramat jego a nie nasz. Sam się deklasuje w oczach wyborców jego.”.

0000I z tą oceną Was pozostawiam m.in. też dlatego abyście, stojąc sami bądź ze swoimi pociechami przy szopce nie zapomnieli, że stoicie tam… nie przy dziecięciu z „domu Izraela”, Jezusie z „rodu Dawida”, ale przy żydowskim heretyku, dziecku „Arabów”, terroryście i sekciarzu z Palestynybo tak głosem świątecznym rzekł do Was… Klinowski!

Tak!
Do Was!
Bo do mnie nigdy nie mówi!
Nawet wtedy, kiedy prosto w oczy mówię mu, że jest… OSZUSTEM!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT