Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Klinowski, wiesz nie tylko błaznem cię nie nazwę!
Klinowski, wiesz nie tylko błaznem cię nie nazwę! sobota, 22 sierpień 2015, godz. 20:44

W24-01„… Do Wadowic nie da się dojechać i to z żadnego kierunku. Nie da się z tego miasta wyjechać dzięki działalności właściwie społecznej, w której też miałem swój udział.”

Mateusz Klinowski dla Radia Kraków.

😛

Wstyd, że gospodarz gminy nie zna ilości szkół, które bezpośrednio mu podlegają, ale trzeba to Klinowskiemu wybaczyć, bo pewnie doktorów nauk prawnych uczą liczyć tylko… kasę? I to w cyfrach chyba znacznie odbiegających od liczby szkół podstawowych i gimnazjów w gminie? Osobiście przyjmuję, że chyba w okolicach… 3,7 mln?

W24-02Ale jeszcze większym wstydem jest „rozpacz” burmistrza na antenie radiowej, na temat komunikacyjnej katastrofy miasta z uwagą, iż zawdzięczamy ją „… dzięki działalności właściwie społecznej”, w której Klinowski też miał swój udział.

Bo tak naprawdę katastrofę tą zawdzięczamy przedeOrientacja wszystkim zablokowaniu m.in. przez Klinowskiego budowy Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, która dawała szansę na kompleksowe rozwiązanie problemu komunikacyjnego i to nie tylko w naszej gminie.

Dzisiaj, kiedy to ja osobiście przyłapałem Klinowskiego na łamaniu prawa o ruchu drogowym i osobiście z tego bloga złożyłem wniosek do Policji o ukaranie burmistrza za te pozaprawne czyny, nie tylko głupkowato sugeruje, że to zemsta poprzedniej władzy 😀 , ale do tego jeszcze unika przyznania się do odpowiedzialności za stan komunikacyjny w mieście, nad którym, grając wręcz żałobnika tak „ogromnie” ubolewał na radiowej antenie…

2008.09.01 Burmistrz Wadowic_001bBurmistrzu Klinowski!
Dlaczego tak szybko uciekłeś od tematu zakorkowanego miasta i tej twojej już, a nie poprzedniej ekipy – mizerii komunikacyjnej w Wadowicach?
Dlaczego słuchaczom nie powiedziałeś, że zgodnie z obowiązującym przez dziesiątki lat miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, BDI miała być realizowana2008.09.01 Burmistrz Wadowic_001f po południowej stronie miasta, ale to dzięki twojemu zaangażowaniu w ochronę interesów kilku osób, które bez zezwoleń wybudowały swoje domostwa w strefie od prawie już 40. lat zarezerwowanej pod nowoczesną arterię komunikacyjną, a więc poza wszelkimi innymi planami rozwojowymi, wyskoczyłeś – niczym Filip z konopi – z pomysłem, Oświadczenie Wójta Tomicaby BDI biegła nie tylko w obszarze „NATURA2000”, ale po terenach Gminy Tomice, która nie przystąpiła do programu realizacyjnego Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, mającej połączyć Bielsko-Białą z Głogoczowem?
Jako doktor nauk prawnych a zarazem radny Gminy Wadowice po łajdacku wspierałeś bezprawie, doprowadzając dzisiaj do stanu, nad którym obłudnie ubolewasz, nie mówiąc szczegółowo przede wszystkim o twoich w nim „zasługach”!

Przecież to dzięki twojemu zaangażowaniu się w obronę samowoli budowlanych członków tzw. grupy protestacyjnej południe i m.in. twoim idiotycznym pomysłom, dzisiaj „… do Wadowic nie da się dojechać i to z żadnego kierunku. Nie da się z tego miasta wyjechać”!
To dzięki m.in. twoim durnym pomysłom, już nawet nie w weekend ale każdego dnia brakuje pół godziny aby przejechać kilometrowy odcinek od ul. Kochanowskiego do ul. Wałowej!

GDDKiAA przecież już mogło być tak pięknie…

Nic też nie mówiłeś do tego krakowskiego radia o tzw. południowej obwodnicy miasta, która przynajmniej po części rozwiązałaby problem komunikacyjny Wadowic od strony Suchej Beskidzkiej i Zawoi…
Dlaczego?
Bo zlikwidowałaby prawie całkowicie ruch z ul. dr Józefa Putka, a tym samym zmniejszyła dochody galerii „Jan”?

To też wina poprzedniej władzy z… Wyrobą na czele?

Czy tylko dług wdzięczności Klinowskiego wobec sponsorów twojej kampanii wyborczej – przedsiębiorcy z Dobczyc i szefującej przedsiębiorcom z WIG „kur… y domowej”, która przedsiębiorcą jeszcze w maju br. była, ale kiedy wylazły na wierzch brudy jej samowoli budowlanej przepoczwarzyła się w… gosposię?

Może przestań więc robić z siebie głupca /pamiętasz, błaznem cię nie nazwę! I czymś tam jeszcze również!/

07-01-2012Podobnie jak z tą tezą, że na wadowickim rynku po remoncie przejść dla pieszych brakuje…
Bo one po remoncie pozostały w tych samych miejscach, w których były przed remontem Rynku, co wiedzą wszyscy oprócz ciebie…

Podobnie jak wiedzą, że nigdy nie było przejścia w05-04-2005 miejscu, w którym – wiedząc już z własnej gadzinówki, że Policja karze tam prostych ludzi mandatami – przechodziłeś czując się /z racji pełnionej funkcji/ bezkarnym!

Na koniec zapytam jeszcze dlaczego pomysł utworzenia w Rynku strefy zamieszkania, w której nie obowiązują już żadne „pasy”, nie zrodził się w twoim doktorskim łbie, kiedy będąc jeszcze radnym tworzyliście i uruchamialiście ruch samochodowo-pieszy na wadowickim Rynku, ani od grudnia ub. roku do czasu, kiedy Policja „lepiła” przechodniom mandaty?

Ale nagle „olśniło” cię dopiero wówczas, kiedy sam stanąłeś „twarzą w twarz” z obowiązującym prawem, które cieszyło cię, kiedy odciskało swoje piętno na innych, ale nagle przestało cieszyć, kiedy odcisnęło to samo piętno na tobie…

Czyżby to cud Jana Pawła II?

Może nawet ten sam, który tylko w twojej ocenie tworzy zaporę dla współpracy z miejscowymi proboszczami w sprawie Światowych Dni Młodzieży?
Nie wiesz?
To może zapytaj „bratanicy”… wujka Karola?

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT