Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Kogo zabija… wadowicki oszust?
Kogo zabija… wadowicki oszust? środa, 23 sierpień 2017, godz. 09:41

Klinowski zabija„… Niebawem wróci smog. A tu, w Polsce, żyjemy w toksycznej atmosferze – dosłownie i w przenośni.” – pisze na swoim blogu frajer, którego słupem padły Wadowice.
Kontynuując twierdzi, że „…Podejmowane działania jasno pokazują, że obecna Premier reprezentuje interesy branży węglowej, stawiając je ponad życie Polaków.”.

I zastanawiam się, jakim trzeba być obłudnym, aby nie widzieć, że w Wadowicach, w toksycznej atmosferze żyjemy nie dzięki temu, bo dymi komin jednej piekarni, ale dlatego, że samochody stojące w korkach i bywa, iż czasem od Inwałdu po Barwałd i na odwrót, kopcą swoimi spalinami…

BDI III 300dpiAle ten największy wadowicki oszust nie robi nic aby stan ten zmienić!
Nie tylko nie buduje obwodnicy południowej miasta, ale jeszcze robi wszystko aby wydłużyć w czasie Budowę Beskidzkiej Drogi Integracyjnej.
I tylko o wydłużenie w czasie tego procesu chodzi, bo na zmianę projektu tej inwestycji nie ma już najmniejszych szans.
Nie ma i nie było od czasu, kiedy na temat tzw. „północnej strony” wypowiedziała się Gmina Tomice /jej władze i mieszkańcy/ oraz, kiedy zaprzestano prac nad tzw. wariantem „Ih”.

Pierdolenie dzisiaj – bo tak trzeba to nazwać – przez oszusta, którego łupem padły Wadowice, że BDI można budować na Podstawiu bądź wręcz po śladzie obwodnicy północnej, w połączeniu z uporczywym działaniem na szkodę tej inwestycji przez tego pajaca jeszcze za rządów poprzedniej burmistrz oraz celowe zaniechanie budowy obwodnicy południowej, powinno już dawno znaleźć się w zainteresowaniu prokuratury.
Powinno…
Tylko, że musiałaby tu być… prokuratura.
Bo podejmowane przez tego oszusta działania – dodam, że wszystkie – od dawna dają prawo do domniemania, iż nie reprezentuje on interesów Gminy Wadowice i jej mieszkańców, a tylko interesy grupy swoich kolesi i starannie wyselekcjonowanych grup przedsiębiorców.

000000000I nie chodzi tu tylko o rozbuchaną, opartą o „krakówek” ratuszową „administrację”, ale również o tereny w Choczni oraz w Wadowicach, gdzie ten pajac podejmuje kroki jawnie szkodzące interesom gminy, lokalnych handlowców i przedsiębiorców oraz ogólnie wszystkich mieszkańców, gdzie m.in. poprzez uszczuplenie gminnego budżetu tychże właśnie – i powiem to wprost – okrada!

Powoli dobiega końca kadencja, która podobno miała doprowadzić do rozkwitu Wadowic…
Bo twierdził w kampanii wyborczej – wspierany głosami kandydata, który w ostatniej chwili /i dzisiaj wiem, iż tylko za obiecany lokal/ wycofał swoją kandydaturę z pierwszej tury wyborów – że „Wadowice padły łupem złodzieja”…
Którego jednak do dzisiaj nie wskazał, ale sam, bez żadnych skrupułów wszedł w jego buty!

Twierdził też, że za jego rządów Gmina Wadowice…
No właśnie – co?
Bo prawie trzy lata jego kadencji za nami i poza lokalem dla kolesia, kilkoma ławkami z palet, m.in. też dla kolesia oraz „laboratorium smrodu” w miejscu, gdzie tego smrodu najwięcej, w zasadzie nic…
No, oczywiście pomijając wzmożoną aktywność wszędzie tam, gdzie widać tylko… duże pieniądze!

Do tego ma czelność wysyłać młodych mieszkańców gminy na zmywak, sam zabijają tu turystykę, która była szansą dla tego miasta oraz niszcząc z premedytacją lokalną gastronomię!

I widzą to wszyscy rozsądnie myślący, tylko nie… prokurator!
No tak…
Ale jak ma widzieć, kiedy go tu nie ma?
000 - nie lubi konkurencji 300dpiA szkoda, bo nie mam wątpliwości, a dowodów aż nadto, że oszust, którego łupem padły Wadowice podejmowanymi działaniami jasno pokazuje, iż bok wyłącznie swoich, reprezentuje tylko interesy starannie wyselekcjonowanych przez siebie grup biznesu, stawiając je nie tylko ponad życie mieszkańców Gminy Wadowice, ale też ponad ich perspektywę godnego bytu…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT