Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Po wołkowicku » Kolejny budżetowy „utrzymanek” Filipiakowej!
Kolejny budżetowy „utrzymanek” Filipiakowej! wtorek, 7 luty 2012, godz. 15:58

Kilka dni temu na portalu www.wadowiceonline.pl opisano, jak lokalna mafia, niszcząc to co dobre, „zredukowała” dotychczasową „gminną” Informację Turystyczną, aby… dać zatrudnienie miernym, biernym, ale… wiernym!
No i oczywiście znajomym…
Nie, nie „królika”…
A tylko utrzymanka gminnego budżetu, tutaj nazywanego herosem propagandy podwórkowej… Wszak socjotechniką, znaną z tzw. lat stalinowskich, dzisiaj stosowaną jeszcze m.in. na Białorusi oraz w odwiedzanych przez Filipiakową Chinach, skutecznie hołduje lokalnych złodziei na gminnym budżecie… Oczywiście, jak na miernego, biernego ale wiernego przystało, nie za darmo!
Dzisiaj na stronie Inicjatywy „Wolne Wadowice”, materiałem zatytułowanym „Wiadomości całkiem powiatowe”, opisano kolejnego propagandowego herosa, jak zwie takich Filipiakowa – nijakiego Kopacza, Krzysztofa, kiedyś radnego…
Jednak wyborcy się wyznali i… Kopacza z Rady Miejskiej w ostatnich wyborach… wykopali!
Rezygnując z niezaradnego i bezwolnego, wybrali radnych zaradnych, Janasa i Odrozka, wykazujących zainteresowanie potrzebami swoich wyborców!
Ale co tam Kopaczowi opinia społeczna i wynik wyborczy!
Przecież za pełen ślinotok i wazelinę, którą ocieka jego propaganda, Filipiakowa nie mogła dać mu zginąć… Nie ważne, że na turystyce zna się gorzej niż przysłowiowy „wilk na gwiazdach”, ale w Informacji Turystycznej posadę dostał!
Mówią, że administracyjną… Jak ją zwał, tak ją zwał…

Ważne, że kolejny wielbiciel Filipiakowej i obrońca „autorytetu” złodziejskiej gminnej mafii, trafił na utrzymanie… gminnego budżetu!
Na Wasze utrzymanie!
Na utrzymanie tych wszystkich, których razem z herosem propagandy podwórkowej ogłupia peanami… dla wadowickiej „władzy”!
A Wy (oczywiście, nie wszyscy!)?
Nie potrafiąc korzystać z darów danych Wam przez Boga; rozumu i wolnej woli, dajecie wiarę tej podwórkowej propagandzie…
I nic to, że fałszywej!
Ważne, że sowicie opłacanej!
Żeby prawda, ta sama o którą apelował do Was Papież z Wadowic, nie mogła Was, Wadowiczan wyzwolić!
I co?
Dobrze Wam z tym?
Bo mnie tak zwyczajnie, po ludzku… WSTYD!

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT