Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Za "miedzą" » Kolejny czyn Stradomskiego pod ocenę… Prokuratury!
Kolejny czyn Stradomskiego pod ocenę… Prokuratury! środa, 7 Marzec 2012, godz. 21:43

Jak dowiedziałem się nieoficjalnie, do wadowickiej Prokuratury wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez burmistrza Kalwarii – Stradomskiego… Zawiadamiający, powołując się na obowiązek wynikający art. 304 kpk, informuje Prokuraturę, że Zbigniew Stradomski, przez nadużycie stosunku zależności, wywiera wpływ na sposób głosowania kalwaryjskich wyborców oraz powstrzymuje mieszkańców Gminy Kalwaria Zebrzydowska od głosowania w zbliżającym się referendum.
Trudno zaprzeczyć tak stawianemu zarzutowi, kiedy nawet heros propagandy podwórkowej zacytował swojego kalwaryjskiego płatnika, który publicznie wzywał mieszkańców gminy aby „… nie brali udziału w tej politycznej awanturze i nie uczestniczyli w referendum”.
Art. 250 kodeksu karnego, który tego typu zachowania kwalifikuje po stronie przestępstwa mówi, że sprawca… podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT