Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » Ponad prawem » Komendancie Powiatowy Policji…
Komendancie Powiatowy Policji… sobota, 2 lipiec 2016, godz. 00:44

00000 - busikJednym wolno więcej?
Pytam, bo na filmie poniżej, wyraźnie widać, że gdyby kierowca samochodu osobowego, wyraźnie widoczny na pasie drogi jednokierunkowej przeznaczonym tylko do skrętu w lewo, nie zatrzymał swojego pojazdu, to zostałby staranowany pomiędzy autobusem, który – co też widać – łamie kilka przepisów z ustawy o ruchu drogowym, a podwyższeniem chodnika…

Bo nawet nie mam wątpliwości, że kiedy Pan już ten materiał obejrzy, to miejsce okaże się dla Pana… doskonale znane!

 
Dlatego wie Pan, że do takich wręcz przestępstw drogowych, zagrażających mieniu oraz życiu ludzi dochodzi tam bezkarnie co najmniej kilka razy na dzień?
Pytam więc – ile mandatów na… burmistrza Wadowic, już za ten stan faktyczny a zarazem kryminogenny, nałożono od dnia, kiedy łamiąc konstytucyjną równość obywateli oraz zapisy ustawy o swobodzie prowadzenia działalności gospodarczej, ten oszust stan taki w mieście wprowadził?

I pytam Pana, czy burmistrzowi w tym mieście wolno więcej? – w trybie art. 61. Konstytucji RP oraz zapisy ustawy o dostępie do informacji publicznej.

A zarazem oficjalnie Pana informuję, że kiedy ja spotkam się z takim stanem w tym samym miejscu, na pewno nie zatrzymam samochodu, bo prawo w tym miejscu będzie po mojej stronie..
Natomiast, autobus burmistrza Wadowic m.in. nie ma prawa skręcać z prawego pasa w lewo i może nie włączać kierunkowskazu, ale tylko wtedy, kiedy będzie… jechał do Andrychowa!

Dlaczego piszę o tym i pokazuję Panu ten materiał /celowo zmontowany w bardzo zwolnionym tempie/… publicznie?

Bo kiedy już sobie pojadę w tym samy miejscu zgodnie z przepisami, to chcę mieć gwarancję, że zwłaszcza Pan powziął wiedzę, do czego Pański sponsor zmusza niczemu niewinnych kierowców tychże autobusów… burmistrza Wadowic!

Wszak jeżeli się nie mylę, to Pan pozytywnie opiniował taki stan…
Czyż nie?

Edward „Scorpion” Wyroba

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT