Wadowice

n/a°C

" ... Największym niebezpieczeństwem jest,
kiedy się człowieka zniewala mówiąc mu jednocześnie
że czyni się go wolnym.
Temu musimy zapobiec." Karol Józef Wojtyła.
scorpion
kontakt wcieniusanpietro.blogspot.com zbyszekjurczak.pl wadowiceonline.pl pałacowy bajkopisarz blog dziadunia obywatel wadowic tatoo-krakow.com inicjatywawadowice.pl wadowickie ciekawostki cedron news
Start » "... Łajdacka polityka" » Komendant obnaża kłamstwa burmistrza!
Komendant obnaża kłamstwa burmistrza! środa, 26 sierpień 2015, godz. 19:48

Wypowiedź KlinowskiegoSzanowni Państwo.
Nie dalej jak wczoraj /25.08./, wystąpiłem do Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – mł. insp. Piotra Dziekanowskiego, z wnioskiem o udzielenie odpowiedzi na pytania, dla których podstawą była odpowiedź burmistrza Mateusza Klinowskiego zaledwie na dwa /vide: obok/, z licznych pytań zadanych przez autorkę wywiadu opublikowanego na stronie internetowej natemat.pl – Katarzynę Zuchowicz.
I zanim wykażę, iż burmistrz kłamał w tym wywiadzie niczym bura suka, zwłaszcza w kwestii troski włodarza papieskiego miasta o przechodniów ukaranych przez Policję mandatami karnymi, muszę podziękować adresatowi moich pytań – panu Piotrowi Dziekanowskiemu, przede wszystkim za naprawdę pilny tryb udzielenia odpowiedzi. Wszak nie będę ukrywał, iż już na drugi dzień odpowiedzi tej się nie spodziewałem.
Dlatego jeszcze raz szczerze dziękuję.

A teraz przejdźmy do konkretów…
Poniżej pozwalam sobie przypomnieć pytania, które materiałem opublikowanym w dniu wczorajszym skierowałem na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – mł. insp. Piotra Dziekanowskiego.
I nie ukrywam, iż odpowiedzi te w całości mnie satysfakcjonują zwłaszcza, że obnażają kłamstwo Klinowskiego i to zaledwie w odpowiedziach na dwa pytania Autorki wywiadu, prawdopodobnie zaproszonej przez samego Klinowskiego, aby odbudowała wizerunek kolegi-kłamczuszka, publikującego przecież również na stronie natemat.pl.
05-04-2005Nie będę tutaj analizował wszystkich odpowiedzi, ale nie byłbym Wyroba, gdybym nie zwrócił Państwa uwagi na moje pytanie nr 3, które zadałem w związku z pytaniem Katarzyny Zuchowicz: „- Ale w niedozwolonym miejscu jednak pan przeszedł i zrobiła się afera. Że daje pan zły przykład.”, na które burmistrz kłamczuszek Klinowski odpowiedział: „Od dziecka tamtędy przechodzę /długo chyba musiał być z niego kurdupel, skoro łaził pod łańcuchem? – pytanie autora/. Tak, jak wszyscy mieszkańcy. Dopiero niedawno zmienił się komendant policji i policjanci zaczęli karać mandatami. Natychmiast interweniowałem. Kilka tygodni później zrobiono mi to zdjęcie.”.

00-Odpowiedź Komendanta KPP - 01Obok, na załączonych trzech fotokopiach, znajdziecie Państwo odpowiedzi pana Komendanta i choćby jedynie z tej na pytanie nr 3. jednoznacznie wynika nie tylko, że burmistrz Klinowski łgał niczym bura suka, aby dać społeczeństwu sygnał, że w trosce o karanych przechodniów interweniował u samego Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach aby ten nie reagował na łamanie prawa, ale też i to, że tą swoją odpowiedzią w sposób nieuprawniony sugerował wprost korupcję polityczną pomiędzy burmistrzem Wadowic a Komendantem Powiatowym Policji.
Dlatego zanim przejdziecie Państwo do konfrontowania wypowiedzi Klinowskiego oraz moich pytań z odpowiedziami Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach, pozwolę uderzyć się w piersi – przede wszystkim w Klinowskiego – i przeprosić zarówno Kierownictwo jak i funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, za tak krzywdzącą sugestię burmistrza Wadowic, rodzącą w społeczeństwie nieuprawnione podejrzenia.
Przepraszam.

A teraz już, bez jakiegokolwiek dalszego komentarza z mojej strony pozostawiam Państwa z moimi pytaniami oraz odpowiedziami na te pytania samego Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – mł. insp. Piotra Dziekanowskiego:

00-Odpowiedź Komendanta KPP - 021. Jak ma się stwierdzenie Mateusza Klinowskiego, rzekomo przechodzącego w tym miejscu od dziecka „… tak jak wszyscy mieszkańcy”, do stanu sprzed remontu wadowickiego rynku, obrazowanego fotografią obok?

2. W oparciu o jaką podstawę prawną, od kiedy „… zmienił się komendant policji (…) policjanci zaczęli karać mandatami” przechodniów w tym konkretnym miejscu?

3. W oparciu o jaką podstawę prawną u Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – mł. insp. Piotra Dziekanowskiego, natychmiast /prawdopodobnie po wykonaniu burmistrzowi fotografii/ interweniował burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski?

4. Jaka podstawa prawna daje burmistrzowi Wadowic Mateuszowi Klinowskiemu prawo do interweniowania u Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – mł. insp. Piotra Dziekanowskiego, w celu negowania zapisów ustawy /kw/, obowiązujących wszystkich mieszkańców Rzeczypospolitej Polskiej?

5. Jakich zmian dokonała poprzednia władza w kwestii przejść dla pieszych po remoncie wadowickiego rynku, które uprawniałyby burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego do stwierdzenia, iż „… przez tę ulicę nie da się przejść przejściem dla pieszych, bo rynek został źle skonstruowany.”?

6. Ile przejść dla pieszych, które funkcjonowały na wadowickim rynku i w jego najbliższej okolicy zostało zlikwidowanych po jego remoncie?

00-Odpowiedź Komendanta KPP - 037. Czym w kwestii podnoszonej przez burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego, różni się w rynku ilość oraz stan przejść dla pieszych z okresu przed jego remontem w porównaniu ze stanem obecnym?

8. Jak będą reagowali funkcjonariusze KPP w Wadowicach wobec notorycznego łamania prawa przez burmistrza Wadowic Mateusza Klinowskiego, który w poczuciu własnej bezkarności potwierdza, że nie zmieni swoich zachowań i nadal w tym miejscu będzie łamał zapisy ustawy o ruchu drogowym?

I tyle…

(scorpion)
NAPISZ DO MNIE: KONTAKT